چرا تاکید بر ناخواسته ها، ناخواسته های بیشتری را جذب می کند؟

در پست های قبل در مورد تفکر کمبود صحبت کرده ایم. حال در اینجا می خواهیم این را بررسی کنیم که چرا تاکید بر ناخواسته ها، ناخواسته های بیشتری را جذب می کند؟ اگر دوست دارید پاسخ این سوال را بدانید، در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

بیشتر از طریق افکارتان به خواسته هایتان می رسید

وقتی به این درک برسید که بیشتر از طريق افکارتان است که میتوانید به خواسته های خود برسید تا عملی که انجام می دهید، قادر خواهید بود بدون شک با کمترین تلاش به خواسته ها و آرزوهای خود برسید و هنگامی که درگیری و کشمکش وجود نداشته باشد شادی و سرگرمی بیشتری را خواهید داشت. شما در هر لحظه در حال ارسال افکار هستید و داشتن افکار مثبت که احساس خوبی به شما می دهند برای رسیدن به خواسته ها به شدت کمکتان می کند.

شما در جامعه ای هستید که افراد پیرامونتان به محض ورود به آن نسبت به چیزهای ناخواسته به شما اخطار داده اند و با گذشت زمان شما نیز نسبت به آنها گارد گرفته اند. اکثر شما باور دارید که برای رسیدن به خواسته ها باید با ناخواسته ها جنگید. و به همین خاطر بیشتر توجه خود را برکنار زدن ناخواسته ها معطوف کردید. در حقیقت شما با اینکار بیشتر تاکید بر ناخواسته های زندگی خود داشته اید تا خواسته هایتان!

اما اگر مثل ما قانون جذب را درک می کردید و می پذیرفتید که با افکار خود چیزها را جذب می کنید، متوجه میشدید این روندی که در پیش گرفتید شما را عقب نگه میدارد. هنگامی که میگویید: من بیمارم و نمی خواهم بیمار باشم، پس با آن مبارزه می کنم و برای این کار فلان عمل را انجام می دهم، با گفتن چنین جملاتی نسبت به بیماری خود جبهه می گیرید و احساسات منفی به واسطه آن بیماری در شما ایجاد می شود. در این لحظه شما با تاکید ناخواسته ها، ناخواسته های بیشتری را جذب می کنید که همان بیماری و احساسات منفی است.

توجه شما به کمبود، کمبود بیشتری را جذب می کند

توجه به کمبود، کمبود بیشتری را جذب می کند

همان طور که پیشتر نیز گفته ایم، هر موضوعی در واقع از دو بخش تشکیل شده است چیزی که می خواهید و چیزی که نمی خواهید. هر فکری که می کنید از طریق بدن شما فیلتر میشود و می گذرد. اگر این بدن احساسی که می خواهید را به شما ندهد طبیعی است به جای اینکه بیشتر به بخش خواسته های خود تاکید کنید، تاکید بر ناخوسته ها خواهید داشت و افکار منفی بسیار زیادی در ذهن شما ایجاد می شوند.

وقتی در جایگاه کمبود قرار بگیرید کمبود بیشتر را جذب خواهید کرد و به همین خاطر است که بیشتر رژیم ها بی تأثیر هستند. شما میدانید که چاق هستید و می دانید که بدنتان آنطور که دوست دارید نیست و هنگامی که شرایط آنقدر بد میشود که نمی توانید تحمل کنید با خود می گویید: “رژیم میگیرم و از شر این چربی های خاص میشوم”. در این حالت توجه شما به بخشی است که نمی خواهید و در نتیجه به آن می چسبید. راه رسیدن به خواسته ها این است که تمام توجه خود را به خواسته معطوف کنید و به ناخواسته خود توجه نکنید.

خواندن
آیا می شود جذب پول و ثروت در کنار لذت بردن از کار رخ دهد؟

کاشتن بذر ترس موجب ترس بیشتر می شود

یکی از دوستان ما داوطلب شد تا آزمایش پزشکی رویش انجام شود. او میگفت در وضعیت سلامتی کامل قرار دارد اما دلش می خواهد به دیگران کمک کند. در آن منطقه ای که او حضور داشت مردان هم سن او بر اثر یک بیماری فوت می کردند. چند هفته بعد پیامی از او به دست ما رسید که میگفت خود او نیز دچار بیماری شده است. اما به نظر نمی رسید که او از بیماری ترسی داشته است. به نظر شما آیا دوست ما با تمرکز بر بیماری آن را در بدن خود خلق کرده بود؟

در پاسخ می گوییم: بله. دوست ما بر بیماری تمرکز کرده بود. به عبارت دیگر او می خواست که برای دیگران مفید باشد پس به آنها اجازه جستجو و بررسی، کنجکاوی و نگاه انداختن را داد. این بررسی، کنجکاوی و نگاه انداختن موجب شد تا افکار تحریک کننده کافی ای را از دیگران دریافت کند و امکان داشتن بیماری در او فعال شد. نه تنها امکان بیماری بلکه احتمال داشتن بیماری نیز در او ایجاد شد و این هم نوعی تاکید بر ناخواسته ها است. شاید از سمت دوست ما به طور مستقیم شکل نگرفته، ولی این حس در او به وجود آمده و او نیز به دنبال آن بوده است.

آن افراد با کاشتن بذر احتمال در او و با جستجو و بررسی باعث شدند تا بدن او به افکار نامتعادلش پاسخ دهد. ما مثال خوبی را در اینجا ذکر کردیم چرا که آن فرد تا قبل از توجه به آن بیماری، کاملا سالم بود. اما به محض اینکه به بیماری توجه کرد بدن او نیز اینگونه پاسخ داد. پتانسیل داشتن سلامتی و یا بیماری همیشه در وجود شما هست. افکار شما تعیین می کنند که چه چیزی را تجربه کنید و میزان آن چقدر باشد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]