داستان هایی را بگویید که دوست دارید تجربه کنید

تعریف داستان های موفقیت شما باعث می شوند تا بهتر آن چیزی را که دوست دارید به سمت خود جذب کنید. در این پست قصد داریم در مورد اهمیت تعریف داستان برای خودتان از دیدگاه قانون جذب بپردازیم. پس در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

برای زندگی آگاهانه و عمدی باید افکارتان هم آگاهانه و عمدی باشد به همین خاطر باید نقطه مرجعی داشته باشید تا مسیر درست افکارتان را تشخیص بدهید. همین لحظه همچون زمان تولدتان دو عامل اصلی در دسترستان هستند. قانون جذب (قدرتمندترین و ثابت ترین قانون جهان) و سیستم راهنمای درونی تان که همگی به صف ایستاده اند و حاضرند تا به شما بازخوردهایی را بدهند که هدایت تان می کند. تنها کار شما که به ظاهر کوچک است اما زندگیتان را تغییر می دهد این است: داستان خود را به شیوه ای جدید بگویید. باید آنگونه که می خواهید بیانش کنید.

هنگامی که که شما داستان زندگی تان را تعریف می کنید و هر روز با کلمات، افکار و رفتارتان این کار را انجام می دهید) باید حس خوبی به شما بدهد. در هر لحظه و پیرامون هر موضوعی می توانید توجه مثبت و یا منفی داشته باشید. چون در هر ذره ای از این جهان و در هر لحظه و فراتر از آن دو چیز وجود دارد چیزی که می خواهید و نبود چیزی که می خواهید و شما باید بین اینها یکی را انتخاب کنید.

این انتخاب های مداوم خودشان را به شما نشان خواهند داد و شما می توانید روی خواسته ی خود و یا روی نبود آن خواسته تمرکز کنید. چون در واقع هر موضوعی دو بخش دارد: آنچه که می خواهید و نبود آنچه که می خواهید. می توانید با توجه به احساس تان بفهمید در کدام بخش تمرکز کرده اید و این انتخاب ها را همواره تغییر دهید.

هر موضوعی در حقیقت از دو بخش تشکیل شده است

مثال های زیر به شما کمک می کند تا این دو بخش را تشخیص دهید:

 • فراوانی / فقر (نبود فراوانی) سلامتی / بیماری (نبود سلامتی)
 • شادی / غم (نبود شادی) شفافیت/ سردرگمی (نبود شفافیت)
 • پر انرژی بودن / خسته بودن (نبود انرژی) آگاهی اشک (نبود آگاهی) علاقه مند بودن اکسل بودن (نبود علاقه)
 • می توانم آن را انجام بدهم /نمی توانم آن را انجام بدهم
 • می خواهم آن چیز را بخرم / نمی توانم آن را بخرم
 • می خواهم حس خوب داشته باشم احس خوبی ندارم
 • پول بیشتر می خواهم / پول کافی ندارم
 • پول بیشتر می خواهم /نمیدانم چگونه پول بیشتری به دست آورم
 • پول بیشتر می خواهم / آن شخص بیشتر از حقش پول به دست می آورد
 • می خواهم لاغر شوم اچاقم
 • ماشین جدید می خواهم /ماشينم قدیمی است
 • می خواهم کسی عاشقم شود/ کسی را ندارم که عاشقم باشد
خواندن
آیا می توانیم آگاهانه استخوان یا عضله ای جدید بسازیم؟

با خواندن این لیست بدون شک می فهمید در هر مال کدام یک انتخاب بهتری است اما مسئله ای ساده در عین حال مهم وجود دارد که ممکن است آن را فراموش کنید.

هنگامی که از آن موضوعات صحبت می کنید معمولا تمایل دارید که حقیقت امر را بگویید (آن را طوری که هست می گویید) تا اینکه آنچه را که می خواهید بیان کنید. این تمایل بیشتر از بقیه موارد، خود به تنهایی مانع خلق و ورود خواسته تان می گردد و به همین خاطر مثال ها و تمرینات این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا خود را هم جهت خواسته ی خود کنید و از چیزی که هست صحبت نکنید.

اگر می خواهید قانون جذب متفاوت و جدیدی را برایتان به ارمغان بیاورد باید خواسته های خود را به به شکلی متفاوت بگویید و داستان هایی را تعریف کنید که دوست دارید آن ها را زندگی خود تجربه کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]