پول خرج کردن

اینکه آیا پول خرج کردن برای شما راحت است یا خیر، شاید در ابتدا سوال سطحی باشد، اما از نظر قانون جذب، این سوال خیلی خیلی مهم است و توجه به آن نیز به همین اندازه اهمیت دارد. اگر می خواهید بدانید چرا فلسفه خرج کردن پول در قانون جذب مهم است، ادامه مطلب را بخوانید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

این داستان از زبان کتاب ثروت و قانون جذب است. روزی خانمی به ما می گفت هر موقع پول خرج میکنم احساس راحتی ندارم. او مدت طولانی پولی را جمع کرده بود اما هر موقع که به فکر پول خرج کردن می افتاد، دست و پایش یخ میزد و می ترسید که قدم دیگری بر دارد به او توضیح دادیم وقتی باورتان این است که پول به واسطه عملی که انجام می دهید به دست می آید و این امکان وجود ندارد که همواره کار و یا عملی انجام دهید، تلاش می کنید تا پول خود را حفظ کنید و در خرج کردن آن بسیار صرفه جویی می کنید تا پول بیشتر بماند.

احساس کمبود، فرایند جاری شدن پول بیشتر در زندگیتان را کند می کند. اگر با ایده خرج کردن پول احساس ناراحتی می کنید از شما نمی خواهیم که این کار را انجام دهید. چون هر عملی که با احساس منفی همراه است اصلا ایده خوبی نیست. احساس ناراحتی به خاطر پول خرج کردن نیست بلکه این احساس نشان می دهد شما از نظر ارتعاشی با خواسته خود همسو و هماهنگ نیستید. اعتقاد به کمبود با آگاهی و دانشی که وجودی دورنی تان دارد یکی نیست، چون هیچ کمبودی وجود ندارد.

پول خرج کردن و احساس زیاده خواهی

هرگونه توجه به کمبود خواسته باعث ایجاد احساسات منفی در شما می شود و این یعنی سیستم هدایت گر احساسی به شما می گوید که خود را از باور فراوانی و حال خوب، (یاور و آگاهي بخش بزرگتر شما) دور کرده اید. راهی پیدا کنید تا این ناراحتی را بهبود ببخشید و آن را به احساس اميدواری و سپس به انتظار مثبت تبدیل کنید، و در این موقعیت احساسی پایدار است که می شود اعتماد و اشتیاق جایگزین احساس ترس گردد.

وقتی توجه شما بر روی کمبود پول باشد و یا اینگونه فکر میکنید که تنها چند سال دیگر می توانید زندگی کنید و هر روز که میگذرد به آخر عمر خود نزدیک تر می شود. این احساس نزولی در تضاد کامل با دانش و آگاهی وجود درونیتان است. همان طور که برای زنده ماندن احتیاجی نیست که سخت تلاش کنید تا هوای کافی به درون ششهای خود بفرستید و تنها باید به راحتی دم و بازدم انجام دهید و همواره به چیزی که می خواهید و یا احتیاج دارید هم به همین راحتی می رسید، رسیدن به پول و ثروت نیز هم همینطور است.

اگر انتظار مثبت برای فراوانی همیشگی داشته باشید، می توانید به همین راحتی آن را به زندگی تان وارد و یا از آن خارج کنید. همه پولی که به آن احتیاج دارید آماده و در دسترس شما است، تنها کاری که باید انجام دهید اجازه جاری شدن آن است. وقتی پول وارد تجربیات شما شد به آرامی می توانید آن را از زندگی خود خارج کنید، مثل هوایی که تنفس می کنید همیشه پول بیشتری برای جاری شدن وجود دارد.

خواندن
آموزش آسترولوژی: اوج و حضیض کواکب – قسمت دهم

مطلب مرتبط: دانلود رایگان مانترا جذب ثروت

با این فکر که هوای بیشتری وجود ندارد احتیاجی نیست تا نفس خود را بگیرید و اجازه ندهید بیرون رود چرا که هوای بیشتر وجود دارد و به سمت شما می آید بنابراین احتیاجی نیست تا از پول خود محافظت کنید چون چیزهای بیشتر در حال آمدن به سمت شما هستند گاهی مردم اعتراض می کنند و داستانهایی از کمبودها و محرومیت های شان تعریف می کند و به کمبودهایی که تجربه کرده اند یا شنیده اند یا مشاهده کرده اند اشاره می کنند.

پول خرج کردن

ما می دانیم که مثال هایی از این دست بسیار زیاد است. اما میخواهیم بدانید که تجربه کمبود به خاطر در دسترس نبودن فراوانی نیست. بلکه این موضوع از عدم اجازه دادن شما ناشی می شود. تا زمانی که از کمبود صحبت می کنید جلوی رسیدن به فراوانی را می گیرید، نمی توان هر دوی اینها را با هم داشت. نمی شود بر چیزی که نمی خواهید تمرکز کنید و به خواسته خود برسید، نمی شود داستان هایی راجع به پول بگویید که احساس خوب به شما نمی دهند و ناراحتتان می کنند و بعد آن را در زندگی خود داشته باشید.

اگر می خواهید نتایج متفاوتی به دست آورید باید شروع به گفتن داستان متفاوت بکنید. اگر ما جای شما بودیم اینگونه میگفتیم. می خواهم احساس خوب داشته باشم می خواهم احساس مفید و سازنده بودن داشته باشم، افکار من پایه و اساس جذب تمام چیزهایی است که به نظرم خوب است، مثل پول کافی که به من احساس راحتی و شادی می دهد، مثل سلامتی و وجود افراد فوق العاده پیرامونم که محرک و الهام بخش و روحیه دهنده من هستند.

پیشنهاد می کنم: او برای داشتن پول سختی نکشید

پس شروع کنید به نقل داستانهایی از خواسته هایتان و بعد جزئیاتی از جنبه های مثبت دیگری را که توانسته اید پیدا کنید و با خواسته شما هماهنگ است به آن اضافه کنید. و با جمله اگر اینگونه بشود بهتر نیست؟ و مثال هایی که احساس بهتری به شما می دهند انتظار مثبت خود را بهتر و دلپذیرتر بکنید.

مثلا “فقط چیزهای خوب به سمت من می آید و اگرچه من تمام جواب ها را نمی دانم و تمام قدم هایی که باید بردارم را نمی شناسم و تمام درهایی که به روی من باز خواهد شد را تشخیص نمی دهم این را می دانم که هرچه جلوتر می روم مسیر برایم مشخص تر می شود. می دانم که می توانم آن را تشخیص بدهم.

هر بار که داستان خوبی از خواسته های خود تعریف می کنید احساس شما نیز بهتر می شود و جزئیات زندگی تان نیز بهبود می یابد. هرچه پیش می روید همه چیز بهتر و بهتر می شود.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 2 میانگین: 3.5]