منظور ما از ارتعاش چیست؟

یکی از موضوعات مهمی که همواره در قانون جذب درباره آن حرف می زنیم، قانون ارتعاش است، اما این سوال از سمت خیلی از افراد وجود دارد که اصلا قانون ارتعاش چیست و دقیقا به چه چیزی اشاره دارد؟ در این پست قصد داریم کمی مفصل تر در مورد این مفهوم بسیار مهم در جذب خواسته ها حرف بزنیم. پس در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

وقتی از قانون ارتعاش چیست صحبت می کنیم هدف ما توجه شما به اساس و پایه های تجربیات تان است چون اساس هر چیز ارتعاش است. به جای این واژه می توان از انرژی نیز استفاده کرد و البته هم خانواده های دیگری نیز وجود دارد که استفاده از آنها کاملا صحیح است.

بسیاری از افراد ویژگی های ارتعاشی صوت را درک می کنند. هنگامی که با سازهای موسیقی انتهای بم با صدایی بلند نواخته می شود، شما می توانید ماهیت ارتعاشی صوت را حس کنید. وقتی چیزی را می شنوید، در واقع قانون ارتعاش ارسالی را به شکل صوت تفسیر می کنید، چیزی که شما می شنوید تفسير ارتعاشی شما است.

پیشنهاد می کنم: پکیج ارتعاش عشق و ثروت و شادی

هر کدام از حواس پنجگانه ی شما: بینایی، شنوایی، چشایی، بویایی، و لامسه، وجود دارند، چون هر چیزی در جهان در حال ارسال ارتعاش می باشد و حواس فیزیکی شما آن ها را می خوانند و به شما ادراکی حسی از این ارتعاشات می دهند.

هنگامی که شما درک کنید که در جهان ضربانی- ارتعاشی با هماهنگی بسیار پیشرفته زندگی می کنید و هسته ی وجودی شما در حال ارسال ارتعاش به شیوه ای کاملا هماهنگ و متعادل است، می توانید معنی آن را به شیوه ای که ما می خواهیم بفهمید و به پاسخ سوال قانون ارتعاش چیست برسید. هر چیزی که در آب، هوا، خاک و بدن های شما وجود دارد ارتعاشات ارسال شده است و همه اینها با قانون جذب مدیریت می شود.

اگر می خواستید هم نمی توانستید اینگونه به کارها نظم و ترتیب دهید و اصلا احتیاجی به این کار نیست چون قانون جذب همواره این کار را انجام می دهد: چیزهایی با ارتعاشات شبیه به هم را در کنار هم قرار میدهد و ارتعاش های ناهماهنگ را از یکدیگر جدا می کند. احساست شما که قدرتمندترین و قوی ترین مفسر از میان شش مفسر ارتعاشی جسمانی هستند که بصورت مداوم، از هماهنگ بودن افکارتان با ارتعاش های ارسالی تان بازخورد به شما می دهد.

خواندن
اُرا (Aura) یا هاله در متافیزیک چیست و چه ارتباطی با 7 چاکرا دارد؟

قانون ارتعاش در تمام جهان برقرار است

  • دنیای غیرفیزیکی ارتعاش است.
  • دنیای فیزیکی که شما می شناسید ارتعاش است.
  • چیزی خارج از ماهیت ارتعاشی وجود ندارد.
  • هیچ چیزی که قانون جذب آن را کنترل نکند وجود ندارد.

درک شما از قانون ارتعاش کمکتان می کنند تا آگاهانه بین دو دنیا ارتباط برقرار کنید. نیازی نیست تا اعصاب پیچیده ی بینایی و یا قشر اصلی بصری را درک کنید تا بتوانید ببینید. نیاز نیست که مفهوم الکتریسیته را بفهمید تا قادر به روشن کردن چراغی باشید.

همین طور احتیاجی نیست که معنی قانون ارتعاش را بفهمید تا تفاوت میان هماهنگی یا تضاد را متوجه بشوید. هنگامی که شما ماهیت ارتعاشی را قبول می کنید و آگاهانه از راهنماهای ارتعاشی احساسی استفاده می کنید، کنترل کاملی بر آفرینش های خود و ماحصل تجربیات زندگی تان دارید.

پس در انتها مجددا به شما می گوییم که نیازی نیست حتما بدانید قانون ارتعاش چیست، فقط کافیست ماهیت آن را درک کنید تا از آن برای رسیدن به خواسته های خود کمک بگیرید.

سوالات مرتبط

قانون ارتعاش چیست؟

وقتی از قانون ارتعاش چیست صحبت می کنیم هدف ما توجه شما به اساس و پایه های تجربیات تان است چون اساس هر چیز ارتعاش است. به جای این واژه می توان از انرژی نیز استفاده کرد و البته هم خانواده های دیگری نیز وجود دارد که استفاده از آنها کاملا صحیح است.

چه ارتباطی بین قانون ارتعاش و قانون جذب وجود دارد؟

در قانون جذب همیشه می گوییم هر آنچه را که فکر می کنید، می توانید آن را جذب کنید و این جذب به خاطر آگاهی و انرژی است که از سمت آن خواسته به سمت شما می آید. در قانون ارتعاش هم همان طور که گفتیم، ارتعاش همان انرژی است و در حقیقت تمام دنیا از ارتعاش تشکیل شده است. پس شما در هنگام جذب خواسته تان، در اصل ارتعاش آن خواسته را به سمت خود هدایت می کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 4 میانگین: 3.8]