کتاب او کجاست؟

در کتاب او کجاست؟ به علت تمام مشکلات بشری می پردازیم که به خاطر دور ماندن او از اصلی است که از آن آمده.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

علت گرفتاری و مشکلات بشر امروزی، به احتمال بسیار قوی دور ماندن او از اصلی است که از آن آمده و به آن مراجعت خواهد کرد. نشانه های مبرز این دورافتادگی این است که هر کسی را که میبینید در جستجوی آرمان و هدفی است که گمان می برد با رسیدن به آن به شادی و رضایت درون دست می یابد. یکی در پی موفقیت، دیگری شهرت، پول، دانانی و هزار چیز دیگر است که وقتی به آن رسید متوجه میشود که آنچه در پی آن بود اینها نبوده، چون پس از رسیدن به مقصود، احساس خشنودی و رضایت قلبی و درونی نمی کند. زیرا گمشده ما خداست.

بشر با وجود همه انحرافات و گمگشتگی هایش هنوز در پی حق و حقیقت است و هر کجا که انوار حق متجلی است به طرف آن کشیده میشود. ثبت شدن نام بزرگان دین، شعرا و نویسندگان و افراد خیرخواه و نیکوکار در تاریخ که صرفا به دلیل تبعیت از حق و تأمین رضا و خشنودی او ایثارگرانه خدمت کردند یا جان و مال خود را به خطر انداختند، دلیلی است بر این مدعا که حق ماندنی است.

پیشنهاد می کنم: کتاب سخنانی از پاراماهانسا یوگاناندا

با آنکه خود را حتی در حد ذره ای در اقیانوس بیکران هستی نمی بینم، ولی بارها و بارها تجلیات و حضور حق را به انحاء گوناگون حس و لمس کرده ام. از جمله بدنبال پاسخی برای معضلی میگشتم. پیچ رادیو را باز کردم و پاسخ خود را از گوینده شنیدم. برایم مشکلات و مسائل پی در پی و پشت سرهمی که دلیلی برای هجوم آنها پیدا نمی کردم بوجود آمده بود و در پاسخ، چراهایم را از سخنرانی که به سخنرانی اش دعوت شده بودم دریافت کردم، و به دفعات از طريق الهامات قلبی، راهم را یافته ام.

تصور و اعتقادم بر این است که اگر انسان تنها و بی کس و دور افتاده امروزی خودخواهی و خود محوری را کنار بگذارد و ضمن اندیشیدن به منافع خود در هر قدمی که میخواهد بردارد، منافع دیگران را منافع خود پندارد و به جای آنکه همه چیز را برای خود بخواهد برای همه اطرافیان و در ابعادی بزرگتر برای جامعه، کشور و دنیا بخواهد، به تدریج جهان امروزی از منجلاب انحرافات اخلاقی و خصومتی که در آن گرفتار آمده، بیرون کشیده شده، و جهنم امروزی کم کم به گلستانی که انسانهای آن معتقد به برادری و برابری هستند مبدل خواهد شد.

خواندن
کتاب هفت قانون معنوی موفقیت

پاراماهانسا یوگاناندا

آیا تاکنون برایتان اتفاق افتاده کاری انسان دوستانه و خدائی انجام دهید و از صمیم قلب خشنود و راضی باشید. کتاب او کجاست؟ چنین احساسی را در من بیدار کرد. گفته های پر محتوا، امیدبخش و زیبای پاراماهانسا همگی بوی عشق و ربوبیت می دهد. شما در کلمه به کلمه این گفته ها حضور حق و عشق به حق را حس می کنید.

کتاب او کجاست؟

از خواندن و ترجمه کتاب او کجاست؟ بسیار لذت بردم و آرزو میکنم، راهبردهای آن سرمشقی برای همه انسانها در مسیر حفظ صلح، دوستی و عشق خالصانه به حق و حقیقت باشد.

شما به عنوان یک فرد می توانید از این رهنمودها استفاده کنید و آنرا در زندگی شخصی خود پیاده کنید. یادتان باشد که هر اقدام خصمانه یا صلح جویانه و حق طلبانه ابتدا از یک نفر شروع می شود و اثرات مفید یا زبان بخش آن نه تنها به خود شخص برمی گردد بلکه در نهایت روی فرد فرد انسانها تأثیر می گذارد. چون دنیا به شکلی خلق شده است که برگی فرو نمی ریزد مگر آنکه روی فرد فرد ما تأثیر بگذارد.

لازم میدانم از رهنمودهای جناب آقای دکتر علی افضلی برای پیدا کردن مفاهیم و یافتن سوره هایی از قرآن مجید که با گفته های نویسنده تطابق داشت تشکر و سپاسگزاری نمایم. به امید روزی که کینه ها به محبت و خصومتها به عشق و دوستی مبدل شود.

توضیحات بالا پیشگفتار خانم توراندخت تمدن، مترجم کتاب او کجاست؟ بر این کتاب فوق العاده زیبا و با ارزش است. وبسایت سینرژی با ناهید این کتاب را به تمام افرادی که به دنبال راه حق و حقیقت و رسیدن به معبود خود هستند تقدیم می کند.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 15.2 مگابایت
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: میانگین: ]