کتاب تقویم معنوی «اندیشه های الهام بخش برای هر روز»

پراماهانسا یوگاناندا در کتاب تقویم معنوی به شما می آموزد که چگونه اندیشه های الهام بخش را در ذهن خود پرورش دهید و از این اندیشه ها در کارهای روزمره و مادی و معنوی خود استفاده نمایید تا بتوانید موفقیت و شادی را در تمام لحظات زندگی خود بدست آورده و حس کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

«از کوزه همان برون تراود که در اوست». کسی که میل به رشد دارد و تلاش می‌کند متعالی ترین هدف زندگی یعنی حضرت دوست را بشناسد، به این مسائل توجه می‌کند. نحوه فکری ما بر آنچه هستیم تاثیر می‌گذارد. چنانچه شرایط زندگی، خلق و خوی و عادات، شکست‌ها و موفقیت‌های بیشتر حاصل اندیشه‌های ما است. در واقع قدرت ذهنی ما نیروی حاکم و به وجود آمده در ورای کل آفرینش است.

اگر ذهنمان را چنان پرورش دهیم که با اندیشه های مثبت و الهام بخش همنشین شود، خواهیم توانست انرژی های خود را برای انجام هدف ثابت و مشخص متمرکز کنیم. سالها پیش توانستم با هدایت استادم پراماهانسا یوگاناندا این علم معنوی را به کار بندم. اگر هر روز به یک وجه پروردگار فکر کرده و بکوشیم در کنار آن آن زندگی کنیم، اثر معجزه آسای آن را در زندگی درونی و برونی خود خواهیم دید. هرگز روزتان را شروع کنید مگر با ثابت نگاه داشتن ذهن تان بر اصل هدایت کننده ای از حضرت دوست.

ما به سهولت درگیر وظایف مادی می شویم و مسئولیت‌های معنوی خود را به دست فراموشی می‌سپاریم. برای جسم خود کار می‌کنیم، اما برای روحمان چه می‌کنیم؟ هیچ. در نتیجه آن تصویر الهی که در درون ما ساکن است، همواره فریادش به آسمان می‌رود تا کیفیت های الهی خود، یعنی زندگی ابدی، عشق الهی بیکران و خرد و سرور بی پایان را بیان کند. هر آنچه حضرت حق دارد، حق مسلم ما است که در خود – شکوفایی – متجلی می‌شود.

خواندن
کتاب زندگینامه یک یوگی

کتاب تقویم معنوی

در این تقویم معنوی اندیشه های الهام بخش مشاهده می‌کنید که هر روز از سال می‌تواند شما را هدایت کند. اگر این اندیشه ها را در همه کارهای خود اعم از مادی و معنوی به کار گیرید کردارهای شما متبلور از نیروهای الهی خواهد شد. به حقیقت بیاندیشید، به خوبی بیاندیشید و به حضرت دوست بیاندیشد. اگر ذهنتان را سرشار از نور الهی کنید، دیگر نقطه تاریکی در شما وجود نخواهد داشت.

کتاب تقویم معنوی راهنمای شما برای رسیدن به این اندیشه های الهی خواهد شد. اندیشه هایی که به آن ها نیاز دارید ولی متاسفانه تا امروز هیچ کاری برای بدست آوردن آن ها نکرده اید. با مطالعه این کتاب شما می آموزید که چگونه این اندیشه ها را در ذهن خود شکل دهید و سپس با حضرت دوست و خدای خود سخن بگویید. این کتاب سرشار از دعاهای روزانه هندو و یوگا و کارما است که کمک کننده شما در این مسیر خواهند بود.

کتاب تقویم معنوی مناسب تمام کسانی است که به دنبال معنویت در زندگی خود بوده و دوست دارند عشق و آرامش الهی و واقعی را در زندگیشان تجربه کنند.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 11 مگابایت
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 6 میانگین: 3.2]