قمر در عقرب

احتمالا حداقل یک بار عبارت قمر در عقرب را شنیده اید ولی آیا تا به حال به این فکر کرده اید که این عبارت از کجا آمده است و به چه معنی می باشد؟ در این پست قصد داریم در مورد این واقعه صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در واقع سیاره ماه زمانی که وارد صورت فلکی عقرب می‌شود، عمل قمر در عقرب شکل می‌گیرد. یک روز ماه به این صورت فلکی وارد می‌شود و یک روز از این صورت فلکی یعنی عقرب خارج می‌شود. یعنی ۲.۵ روز در این صورت فلکی است.صورت‌های فلکی نیز مانند ماه‌های ما 12 تا هستند که هر بار یکی از این سیارات وارد این فلکه‌ها می‌شود.

دو روز ماه در شرایط بدی است و ذهن ما دچار نوسان میشود ، نتیجه ی ان ترس و کابوس خواهد بود. اگر در زمان ماه گرفتگی و قمر در عقرب دچار کابوس میشوید یک لیوان شیر در کنار خود داشته باشید و فردا شیر را زیر درخت بریزید. مهم ترین رمدی برای ماه نوشیدین یک لیوان شیر و بخشیدن شیر به نیازمندان هست. همچنین خوردن انجیر کمک کننده است

فردا ماه کاملی است که هم گرفته میشود و هم در صورت فلکی عقرب است. ماه وقتی کامل میشه به بالاترین انرژیش میرسه.پس انرژی این قمر در عقرب خیلی زیاد است. در زمان قمر در عقرب ،به دلیل نوسانات فکری سعی کنید تصمیم گیری انجام ندین ،نتیجه گیری انجام ندین و اگر بحثی دارید انجام ندین. مثلا در این زمان یهو به ذهنتون برسه تصمیم بگیرین کاری رو انجام بدین یا ندین حرفی رو بزنین یا نزنین. ولی اگر در روزهای قبل مثلا وارد مسیر کاری شدین روی روال کارتون رو انجام بدین. ولی اگر در این ۲.۵روز تصمیمی گرفتین این کاررو انجام ندین.

خواندن
آزمایش چاکرا قلب و معرفی راهکاری قطعی برای متعادل سازی آن

پیشنهاد برای امشب:

  • لباس سفید بپوشید.
  • شیر بنوشید.
  • به مادر خود( یا کسی که مادر است) نیکی کنید.
  • شیر برنج به اندازه ی توان درست کنید و پخش کنید.

رمدی چیست؟

درمان های سیاره ای یا همان رمدی ها وسیله ای برای بهبود و جلوگیری از هرگونه ضرر احتمالی است بر اساس ارتباط با ثوابت هر سیاره یعنی به گونه ای که بتوان با روش ها و کارهای مختلف با سیاره اسیب دیده ارتباط برقرار کرد تا انرژی های منفی سیاره کاهش یابد. کارمای شما در این زندگی آشکار می شود بنابراین فراری از آن نیست.

شما همچنین باید درد را تجربه کنید ، از اشتباهات خود بیاموزید و تنها در این صورت است که بهبودی واقعی آغاز می شود.رمدی ها کمک میکنن تا این کارماها را سریع تر ، اسان تر و با امنیت تر بگذرانیم و از ان عبور کنیم.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 1]