کتاب هفت قانون معنوی موفقیت

برای رسیدن به موفقیت باید قوانین آن را بیاموزید. یکی از بخش های قانون موفقیت، مربوط به بخش معنویت است که در کتاب هفت قانون معنوی موفقیت قصد داریم این قوانین معنوی را به شما بیاموزیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

اگرچه عنوان این کتاب هفت قانون معنوی موفقیت است، می توان آن را هفت قانون معنوی زندگی نامید، زیرا همان اصولی را عرضه میکنند که طبیعت برای آفرینش هر چیز دربعد مادی – هر آنچه می بینیم و می شنویم و استشمام می کنیم، مزه میکنیم و لمس میکنیم – از آنها سود می جوید.

در کتابم آفرینش فراوانی: آگاهی از ثروت در حیطه تمامی امکانات گامهای آگاهی از ثروت را بر اساس ادراک راستین کنش طبعت خلاصه کرده ام. هفت قانون معنوی موفقیت جوهر این آموزش است. هرگاه این دانش به آگاهيتان بپیوندد، این توانایی را به شما خواهد داد که با سهولت و بی تکاپو، ثروت نامحدود بیافرینید و در هر کاری موفقیت را تجربه کند.

موفقیت در زندگی را می توان به صورت گسترش مدام شادمانی و تحقق فزاینده هدفهای ارزشمند تعریف کرد. موفقیت یعنی این توانایی که آرزوهایتان را با سهولت و بی تکاپو برآورده سازید. با این حال موفقيت – از جمله آفرينش ثروت – همواره به صورت فرایندی مستلزم سخت کوشی و اغلب به بهای صدمه زدن به دیگران پنداشته شده است.

نیاز داریم نسبت به موفقیت و فراوانی، نگرشی معنوی تر داشته باشیم که به معنای جریان فراوان همه موهبتهای نیکوست. با وقوف به قانون معنوی و کاربرد آن، خود را در هماهنگی با طبیعت قرار میدهیم و سبک بالی و شادمانی و عشق می آفرینیم.

پیشنهاد می کنم: کتاب تقویم معنوی «اندیشه های الهام بخش برای هر روز»

موفقیت جنبه های بسیار دارد؛ ثروت مادی فقط یکی از آن جنبه هاست. وانگهی موفقیت یک سفر است، نه مقصد. فراوانی مالی – با همه تجلیات آن – یکی از آن چیزهایی است که این سفر را دلپذیرتر میکند. اما موفقیت، تندرستی و نیرو و انرژی و شور و شوق زندگی و روابط موفقیت آمیز و آزادی خلاق و ثبات عاطفی و روانی و احساس آسودگی و آرامش ذهن را نیز شامل میشود.

حتی با تجربه همه این چیزها، مادامی که بذر الوهیت درونمان را پرورش نداده باشیم احساس توفیق نمیکنیم. در واقع، خودمان الوهیتی به سیمای مبدل هستیم و الوهیت درونمان تجلی کامل را میجوید. از این رو، موفقیت راستین یعنی تجربه اعجاز و شکوفایی الوهیت درونمان، یعنی به هر کجا که می رویم و در هرچه که می بینیم، الوهیت را احساس کنیم: در نگاه یک کودک، در زیبایی یک گل، در پرواز یک پرنده! هرگاه زندگیمان را – نه به گاه به گاه بلکه تمام مدت – به سیمای تجلی اعجاز آمیز الوهیت تجربه کنیم، آنگاه مفهوم راستین موفقیت را درخواهیم یافت.

قانون موفقیت

پیش از تعریف هفت قانون معنوی موفقیت، بیایید به مفهوم قانون پی ببریم. قانون فرایندی است که طی آن نامتجلی متجلی و ناظر، منظور می شود. فرایندی که طی آن نظاره گر منظره می شود و رویابین رویای خود را متجلی می سازد. همه خلقت – هر آنچه در عالم مادی وجود دارد – ثمره این است که نامتجلی، خود را متجلی کرده است. به هرچه بنگریم از ناشناخته می آید. جسم فیزیکی ما – عالم مادی – و هر چه که بتوانیم از طریق حواس خود ادراک کنیم – تبدیل و تحول نامتجلی و ناشناخته و نامرئی به متجلی و شناخته و مرئی است.

خواندنی: مقصود و شور و شوق زندگی ات را پیدا کن «قسمت دوم»

عالم مادی هیج نیست الأ «ضمير» که به درون «خود» بازگشته تا خود را به صورت جان و ذهن و جسم مادی تجربه کند. به عبارت دیگر، همه فرایندهای خلقت، فرایند هایی هستند که «ضمیر» با الوهیت، «خود» را بیان و عیان می سازد. آگاهی در تحرک، خود را به سیمای اجسام عالم در جنبش جاودان زندگی نمایان می کند.

خواندن
کتاب فراسوی خشونت اثر کریشنا مورتی

منشاه همه آفرینش، الوهیت (یا جان) است. فرایند خلقت يعني الوهيت در حرکت (یا ذهن)، و موضوع خلقت، عالم مادی است که شامل جسم مادی نیز می شود. این سه جزء تشکیل دهنده واقعیت – جان و ذهن و جسم، با نظاره گر و فرایند نظاره و نظاره شده – اساسا یکی و یکسانند. همه از يکجا می آیند: از حیطه امکانات محضی که مطلقا نامتجلی است.

قوانین فیزیکی عالم، عملا یعنی کل این فرایند الوهیت در حرکت، با آگاهی در تحرک. هرگاه این قوانین را دریابیم و در زندگیمان به کار ببریم، هرچه بخواهیم می تواند خلق شود، زیرا همان قوانینی که طبیعت برای خلقت یک جنگل یا یک کهکشان یا یک ستاره یا یک جسم انسانی به کار می برد، می تواند موجب برآورده شدن ژرفترین آرزوهایمان نیز بشود.

اکنون بیایید به سراغ هفت قانون معنوی موفقیت برویم و ببینیم چگونه می توانیم آنها را در زندگیمان به کار ببریم. این هفت قانون را در این کتاب خواهید آموخت و با به کاربردن آن ها در مسیر موفقیت، به اهداف زندگی خود به معنای واقعی آن خواهید رسید.

هفت قانون معنوی موفقیت

در کتاب هفت قانون معنوی موفقیت، این قوانین به طور مفصل معرفی و توضیح داده شده اند. این کتاب، هر قانون را به یک فصل تبدیل کرده و تمام آنچه را که باید در مورد آن بدانید را برای شما توضیح داده است. فهرست مطالب این کتاب که نام قوانین معنوی موفقیت نیز در آن ها گنجانده شده، به شرح زیر می باشد.

 • مقدمه
 • فصل 1: قانون توانایی مطلق
 • فصل 2: قانون بخشایش
 • فصل 3: قانون «کارما» یا علت و معلول
 • فصل 4: قانون کمترین تلاش
 • فصل 5: قانون قصد و آرزو
 • فصل 6: قانون عدم دلبستگی
 • قانون 7: قانون «دارما» یا غایت حیات
 • چکیده و نتیجه گیری

با مطالعه کتاب هفت قانون معنوی موفقیت، درک شما در مورد مفهوم موفقیت و رسیدن به اهداف متحول خواهد شد و دید بهتر و کامل تری نسبت به خواسته های خود خواهید داشت. آن وقت نحوه رسیدن به این خواسته ها برای شما آسان تر و قابل درک تر می شود و این باعث خواهد شد معنای واقعی زندگی و غایت آن را بیاموزید.

وبسایت سینرژی با ناهید این کتاب فوق العاده را به صورت رایگان به کاربرانش تقدیم می کند. امیدواریم از این کتاب نهایت استفاده را ببرید و دید خود را نسبت به دنیا و خواسته هایتان تغییر دهید تا آسان تر به موفقیت های زندگی خود برسید.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 3.2 مگابایت
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: میانگین: ]