کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم؟

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم می خواهد به شما معنای واقعی عشق را بیاموزد و اینگونه شما یاد بگیرید چگونه افراد دورتان را به خود نزدیک تر کنید و کاری کنید که آن ها نسبت به شما عشق بورزند. برای دانلود رایگان این کتاب به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

دوره ی کودکی سرشار از پیچ و خم های عاطفی و احساساتی هست که هر لحظه ی بزرگسالی را تحت سیطرهی خود قرار میدهد. هر یک از انسان ها از دوران کودکی تا بزرگسالی به شکلی منحصر به فرد با محیط پیرامون خود در ارتباط هستند و این اصل باعث میشود که هر یک از ما با تفکر و اندیشهای مختلف در کنار یکدیگر زندگی کنیم.

این خطابی بس بزرگ است که تصور کنیم دیگران همچون ما می بینند و همچون ما می اندیشند. شما شاید از یک درخت سایه ی دلنشین آن را ببینید و آن را محلی برای استراحت بشمارید، دیگری ممکن است بر چوب آن چشم بدوزد که در ساخت و ساز بسیار پرکاربرد است و شخص دیگری میوه های آن را ببیند زیرا که می تواند شبی دیگر شکم فرزندانش را با آنها سیر کند.

به عبارت دیگر جهان بینی انسان ها با یکدیگر متفاوت است و باید به خاطر داشت که هر چه فرهنگ و شیوه ی رشدمان متفاوت تر باشد، تفاوتی عمیق تری را نیز باید انتظار داشت.

داستان عاشق شدن انسان ها

داستان عاشق شدن انسان ها نیز به همین گونه است. یعنی تعریف عشق در هر یک از ما یکسان نیست و دلیل آن کودکی متفاوتی می باشد که داشته ایم. به عبارت دیگر شیوه ی متفاوت رشد انسان ها باعث شده است که عوامل مختلفی نیز بر ایجاد احساس خوشایند عشق تاثیر گذار باشند.

مثلا بعضی به شدت تحت تاثیر ثروت و دارایی قرار می گیرند و شیفته ی افرادی بلند پرواز و مغرور می شوند و بعضی دیگر عاشق و دلباخته ی فردی می شوند که متواظع و فروتن است و همیشه او را تحسین می کند.

بعضی این احساس را به آغوش گرفته و بی هیچ ترسی به آن اعتراف می کنند و بعضی دیگر سعی بر پنهان کردن و سرکوب آن دارند و سخت از آن می ترسند؟ اما در نهایت باید به یاد داشت که همیشه این احساس عشق که فروید، پدر علم روانکاوی، آن را رانش تعبیر کرده است پیروز می شود.

خواندن
0 تا 100 چاکرای قلب یا آناهاتا (Anahata) و عملکرد آن

معرفی کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم؟

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم؟ بدون شک مطمئن ترین کتاب دنیا در زمینه ی عاشق کردن دیگران است. می توانم این اطمینان را بدهم که تا به امروز هیچ کتابی با محتویاتی حتی نزدیک به این کتاب نوشته نشده است.

کتاب صد در صد  تضمین نمی کند که شخص مورد نظرتان عاشق شما شود اما بدون شک حداقل ده برابر شانس شما را افزایش می دهد. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم در مورد حقه های احساسی و توصیه های بدیهی نیست که بتوان به راحتی حدس زد؛ مثلا، “با او مهربان باشید”، “برای وی هدیه بگیرید” و “همیشه کنارش باشید”.

اصلی ترین منابع این کتاب علم رواشناختی است که در عین تخصصی بودن به زبانی ساده بیان شده است تا هر شخصی بتواند به راحتی متوجه شود. هدف من از نوشتن این کتاب کمک به زوج ها برای بازگرداندن عشق از دست رفته شان است و همچنین کمک به کسانی است که آرزوی ایجاد یک رابطه ی بلند مدت را در سر می پرورانند و هدفشان ازدواج است.

از آموزه های این کتاب سوء استفاده نکنید.

لینک دانلود کتاب چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم در ادامه قرار گرفته است و می توانید به صورت رایگان این کتاب را از وبسایت سینرژی با ناهید دانلود کنید.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 2.1 مگابایت
 • تعداد صفحات : 123 صفحه
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 5 میانگین: 4]