چرا رابطه من بهم خورد؟

خیلی از ما ها در زندگی خود تجربه از دست رفتن رابطه ای که یک زمانی آن را بسیار دوست داشتیم، داریم. در پرسش چرا رابطه من بهم خورد می خواهیم دلیل این بهم خوردن را از زبان شما بشنویم و آن ها را از دید دیگری ببینیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در یکی از پست های پیج اینستاگرام وبسایت تصمیم گرفتیم بررسی بر روی رابطه های عاطفی و عاشقانه افراد داشته باشیم و سعی کنیم آن ها از دید دیگری بنگریم. در این پست با طرح سوال چرا رابطه من بهم خورد؟ از کاربران پیج خود خواستیم برای ما پاسخ های خود را در این باره ارسال کنند و از زبان خودشان دلیل بهم خوردن رابطه ای که زمانی برای آن بسیار ارزش قائل بودند را بدانیم.

یکی از اهداف اصلی طرح پرسش چرا رابطه من بهم خورد و شنیدن پاسخ های شما، این بود که ببینیم آیا واقعا همیشه باید انگشت اتهام را به سمت دیگری بگیریم و او را مقصر بدانیم؟ آیا این درست که همیشه تقصیر را گردن یک نفر دیگر بی اندازیم و خود را مبرا از این قضیه بدانیم؟ این سوالات در عین حال که فکر می کنیم پاسخ ساده ای دارند، اما در بطن خود بسیار پیچیده هستند و لازم به دلایل بهم خوردن یک رابطه با نگاهی دقیق تر بنگریم.

پاسخ های شما

در پاسخ به این سوال تعداد زیادی از مخاطبان پیج اینستاگرام ما همکاری بسیار خوبی با ما داشتند و باعث شدند جواب های بسیار جالبی دریافت کنیم، که از تک تک عزیزان بابت این همکاری بسیار سپاس گذاریم. اینکه رابطه من بهم خورده است می تواند به دلایل زیادی ربط داشته باشد که شاید بخش مهمی از این دلایل مربوط به خود من باشد.

خواندن
دانلود رایگان یانترا بهبود روابط عاطفی

مجموعه پاسخ های تان را در قالب ویدئویی برای شما تهیه کرده ایم که می توانید این ویدئو را در ادامه مشاهده کنید و پاسخ عزیزان شرکت کننده را بشنوید.

در پایان این ویدئو توضیحاتی نیز توسط خود من ارائه شده است تا شفاف سازی بهتری نسبت به درک موضوع بهم خوردن یک رابطه و دلایل و تقصیرهای آن داشته باشیم و به یک نتیجه گیری کلی برسیم. اما همچنان نتیجه گیری نهایی در اختیار خود شما است. خودتان باید به این نتیجه برسید که “آیا رابطه من فقط به خاطر رفتار دیگری بهم خورد؟ آیا همیشه دیگران مقصرند؟” و سوالات بسیار دیگر در مورد داشتن یک رابطه عاشقانه و عاطفی درست در زندگی.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 4]