معرفی 4 مدیتیشن برای افزایش تمرکز در کنکور + راه حل اساسی

بدون شک داشتن تمرکز در کنکور یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت در این آزمون سرنوشت ساز است. به همین دلیل در این پست 4 مدیتیشن برای افزایش تمرکز در کنکور معرفی کرده ایم که به شما کمک خواهد کرد تا قدرت تمرکز خود را بالا ببرید و بدون استرس و نگرانی در جلسه کنکور آماده شوید. برای آشنایی با این مانتراو مدیتیشن ها و دانلود رایگان آن ها در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

موفقیت در کنکور حاصل انجام مجموعه ای از کارهاست. مطالعه کردن با وجود مهم بودن، ولی تنها عامل موفقیت در این آزمون نیست. عوامل دیگری از جمله تغذیه، آرامش و داشتن تمرکز در کنکور نیز بسیار مهم هستند و یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به آرامش و افزایش تمرکز، استفاده از تکنیک های متافیزیکی نظیر مدیتیشن است.

معرفی مدیتیشن برای افزایش تمرکز در کنکور

در ادامه 4 مدیتیشن برای افزایش تمرکز در کنکور معرفی کرده ایم که اگر در برنامه کنکوری خود انجام دادن این مدیتیشن ها را لحاظ کنید، بدون شک موفقیت شما در کنکور بیشتر خواهد شد. همچنین در انتها یک راه حل اساسی برای داشتن تمرکز و انرژی بالا برای آمادگی در کنکور معرفی کرده ایم که بدون شک برای شما مفید خواهد بود.

مراقبه سکوت برای افزایش تمرکز در کنکور

چطور مراقبه سکوت انجام دهیم؟ (اصول کامل مراقبه سکوت)

اولین مدیتیشن برای افزایش تمرکز در کنکور، مدیتیشن یا مراقبه سکوت است. مراقبه سکوت به شما کمک می کند تا ذهنتان را آرام کنید و آن را از هرگونه افکار و نگرانی خالی نمایید. این تخلیه ذهن به شما کمک می کند ذهنتان را برای ورود اطلاعات و دانش جدید آماده کنید و همین مسئله باعث می شود تا بدون هیچ گونه نگرانی و استرسی به سراغ ادامه مطالعه تان بروید.

ما به همه عزیزانی که قصد شرکت در آزمون کنکور را دارند توصیه می کنیم هر روز پیش از شروع مطالعه، مراقبه سکوت انجام دهند، چرا که با اینکار هم ذهن و هم روح خود را آماده دریافت آگاهی می کنند و می توانند از ظرفیت بیشتری از ذهن خود برای ورود و ذخیره اطلاعات استفاده کنند.

اگر نمی دانید چطور مراقبه سکوت را انجام دهید، با مراجعه به صفحه اصول مراقبه سکوت در وبسایت سینرژی با ناهید، با نحوه انجام صحیح این مدیتیشن برای افزایش تمرکز در کنکور آشنا شوید و آن را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

مدیتیشن آرامش روی فرکانس 528

دانلود رایگان مدیتیشن آرامش روی فرکانس 528

مدیتیشن آرامش روی فرکانس 528 یکی از بهترین و قوی ترین مدیتیشن ها برای ایجاد آرامش ذهن، روح، رها شدن از اضطراب، استرس، پریشانی و نگرانی است و به همین دلیل می توان از آن به عنوان یک گزینه عالی مدیتیشن برای افزایش تمرکز در کنکور استفاده کرد.

فرکانس 528 فرکانس عشق، دوستی، صمیمیت و مهربانی است که روی این مدیتیشن قرار گرفته و این مدیتیشن آرامش براساس این فرکانس تنظیم شده است. به همین دلیل با گوش دادن به این مدیتیشن، در وجود شما حس نوع دوستی، عشق و مهربانی ایجاد می شود و در نتیجه باعث ایجاد آرامش در ذهن شما، دور شدن از نگرانی ها و در نهایت افزایش تمرکز می شود.

به عزیزان کنکوری توصیه می کنیم حداقل یکبار در هفته این مدیتیشن را در برنامه کنکوری خود قرار دهند. بدون شک به شما در افزایش قدرت تمرکز کمک خواهد کرد و باعث بهبود تمرکز در کنکور خواهد شد.

این مدیتیشن را از این صفحه در وبسایت ما به صورت رایگان دانلود کنید.

مدیتیشن آرامش موسیقی بومیان آمریکا

دانلود رایگان مدیتیشن آرامش - موسیقی بومیان آمریکا

سومین مدیتیشن برای افزایش تمرکز در کنکور، مدیتیشن آرامشی است که براساس موسیقی بومیان آمریکا تهیه شده است. آواز خواندن و سازهای کوبه ای مهمترین جنبه های موسیقی سنتی بومیان آمریکا است و در موسیقی آن ها، رازهای باستانی نهفته.

مدیتیشن آرامش موسیقی بومیان آمریکا با ریتم های آهسته و منظمی که دارد باعث ایجاد آرامش روحی در درون شما می شود و به شما کمک می کند ذهن خود را به یک محیط عاری از هر گونه دغدغه ای تبدیل کنید.

خواندن
آیا پول خرج کردن برایتان راحت است؟

با اینکار ذهن شما برای دریافت اطلاعات جدید و مطالعه مجدد آماده است و می توانید با خیال راحت روی خواندن تمرکز کنید.

برای دانلود رایگان این مدیتیشن به صفحه مدیتیشن آرامش موسیقی بومیان آمریکا در وبسایت سینرژی با ناهید بروید.

مدیتیشن اوم برای افزایش تمرکز در کنکور

دانلود رایگان مدیتیشن اوم

مدیتیشن اوم یکی از معروف ترین و محبوب ترین مدیتیشن ها برای دریافت انرژی است و در حقیقت همین انرژی باعث آماده شدن ذهن شما برای مطالعه می شود. این مدیتیشن برای افزایش تمرکز در کنکور به این صورت عمل می کند که در ابتدا باعث ایجاد انرژی در بدن شما می شود، سپس این انرژی را به هر بخشی از بدنتان که شما بخواهید منتقل می کند و باعث ایجاد آمادگی جسمی و درونی در شما می شود.

شما با مدیتیشن اوم می توانید هم از نظر ذهنی خودتان را برای کنکور و مطالعه کردن آماده کنید و هم از نظر جسمی، خستگی را از بدنتان بزدایید. گوش دادن به این مدیتیشن در ماه های پایانی منتهی به کنکور که در حال مطالعه فشرده هستید بسیار مفید است و باعث ایجاد تعادل بیشتر در درون شما می شود

مدیتیشن اوم را به صورت کاملا رایگان از این صفحه می توانید دانلود کنید.

 مدیتیشن های پاکسازی چاکرا سینرژی

مدیتیشن پاکسازی 7 چاکرا

به آخرین و تاثیرگذارترین روش متافیزیکی برای افزایش تمرکز در کنکور رسیدیم. این روش چیزی نیست جز پاکسازی چاکراها.

قطعا و حتما آلوده بودن چاکراها مهم ترین عامل در جلوگیری از دریافت انرژی و آگاهی است. مطالعه کردن برای کنکور هم نوعی آگاهی محسوب می شود و وقتی که چاکراهای شما آلوده باشد، شما نمی توانید مطالب را به خوبی دریافت کنید. نمی توانید به خوبی در هنگام مطالعه کردن تمرکز کنید، نمی توانید در هنگام آزمون مسائل را به خاطر بیاورید و کلی تاثیرات منفی دیگر برای شما خواهد داشت.

اگر شما در طول دوران کنکور، در کنار برنامه ریزی برای مطالعه، برای پاکسازی چاکراهایتان هم برنامه ریزی کنید، با اطمینان می گوییم نتیجه این پاکسازی را در آزمون و حتی در طول مسیر مطالعه کنکور خواهید دید.

با پاکسازی 7 چاکرا شما هم باعث جاری شدن انرژی مثبت در ذهن و جسمتان می شوید، هم باعث افزایش قدرت درکتان می شوید، هم باعث افزایش قدرت یادگیری تان می شوید. هم باعث افزایش خلاقیتتان می شوید، هم باعث کاهش اضطراب و استرس می شوید و خلاصه تا دلتان بخواهد نتایج مثبتی از پاکسازی چاکراها دریافت می کنید.

برای پاکسازی چاکرا هایتان می توانید از پکیج جامع پاکسازی چاکرا سینرژی استفاده کنید. ما در این پکیج هر چیزی که شما برای پاکسازی نیاز دارید، تهیه کرده ایم. از مدیتیشن های بسیار باکیفیت و اصولی و مانتراهای مخصوص برای پاکسازی هر چاکرا تا برنامه جامع پاکسازی که به صورت دقیق به شما می گوییم چطور باید پاکسازی چاکرا انجام دهید و چگونه برای اینکار برنامه ریزی کنید.

در کنار این موضوع ما به عنوان پشتیبان کنار شما هستیم و همیشه شما را در این مسیر پاکسازی راهنمایی می کنیم. پس این فرصت را از دست ندهید و همین الان با تهیه پکیج پاکسازی چاکرا سینرژی، ذهن و جسم خود را برای رسیدن به موفقیت در کنکور آماده کنید.

برای تهیه این پکیج کافیست بر روی دکمه زیر بزنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]