دانلود رایگان مدیتیشن اوم

مدیتیشن اوم را برای کاربران وبسایت سینرژی با ناهید به صورت رایگان آماده کرده ایم. با انجام مراقبه اوم می توانید تمرکز خود را افزایش دهید و انرژی کائنات را با قدرت بیشتری دریافت کنید. برای دانلود این مدیتیشن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

نحوه انجام مدیتیشن اوم

برای انجام مدیتیشن اوم کارهای زیر را انجام دهید:

در وضعیت راحتی قرار میگیرید…میتوانید دراز بکشید یا بنشید…دست ها و ‌پاها را از هم فاصله بدهید … دم و بازدم از بینی (اگر نمیتوانید از دهان)…با هر دم ناحیه شکمی منبسط می شود و با هر باز دم منقبض می شود…در طول مدیتیشن تنفس شکمی به شکل گفته شده داشته باشید …

فکرها و صداهای ذهنی از ذهن عبور خواهند کرد…هیچ ایرادی ندارد…شما فقط مشاهده گر هستید…نه قضاوت می کنید نه برچسب می زنید نه جوابش را می دهید…فقط اجازه دهید که عبور کنند….مثل ساحل نشینی که موج های دریا را نگاه میکند…سعی کنید تمام مدت تمرکز در ناحیه شکمی باشد…

در انتها کف دست ها را بهم بمالید و گرمای حاصل را به سر و گردن، صورت و هرجا که احساس درد میکنید بمالید….سردرد، حالت تهوع، بغض، اشک، گریه، سرفه، آبریزش، خارش، حس مور مور شدن، خواب رفتن دست یا پا، درد در ناحیه گردن، زانوها، شانه ها و خمیازه کشیدن کاملا طبیعی است….

دریافت انرژی میتواند به صورت تصویر یا سوت کشیدن گوش باشد…در پایان مدیتیشن در زیر این پست شکرگزاری برای جسممان و سلامتی مان انجام میدهیم….و تجربه هایمان را بهم می گوییم تا به افزایش فرکانس همدیگر کمک کنیم.

خواندن
دانلود رایگان مانترا حفاظت از خود

امیدوارم از مدیتیشن اوم لذت کافی را برده باشید.

برای دانلود این مدیتیشن باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت