دانلود رایگان مدیتیشن ماه کامل

با مدیتیشن ماه کامل اختصاصی سینرژی با ناهید در خدمت شما هستیم. هم اکنون می توانید این مراقبه را به صورت کاملا رایگان از وبسایت سینرژی با ناهید دریافت کنید. برای دریافت این مدیتیشن به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

واقعه ماه کامل

واقعه ماه کامل به زمانی گفته می شود که در آن ماه به صورت یک دایره کامل و اصطلاحا قرص کامل ماه در آسمان دیده می شود. این رخداد هر دو هفته (14 روز) اتفاق می افتد و در حقیقت 14 روز طول می کشد تا ماه از یک باریکه هلالی شکل در آسمان، به یک قرص کامل ماه تبدیل شود. به همین دلیل به ماه کامل، ماه شب 14 نیز می گویند.

ماه شب 14 در آسترولوژی یکی از فرخنده ترین زمان ها محسوب می شود و به اعتقاد منجمین باستانی و آسترولوژیست ها، زمان رخ دادن این واقعه یکی از بهترین زمان ها برای شروع کارهای مهم است. علاوه بر این عرفا در زمان ماه کامل، مدیتیشن کردن را نیز توصیه می کنند. به همین دلیل برای این رخداد، مراقبه مخصوصی تهیه کرده اند که با نام مدیتیشن ماه کامل هم شناخته می شود.

اگر با مراقبه کردن آشنایی ندارید، حتما مطلب مراقبه چیست؟ را مطالعه کنید.

معرفی مدیتیشن ماه کامل

همانطور که گفتیم طبق نظر عرفای قدیم، انجام مراقبه در زمان ماه کامل بسیار فرخنده بوده و باعث جذب انرژی های مثبت و تاثیرات مثبت ماه می شود. برای انجام مراقبه نیز باید از مدیتیشن ماه کامل استفاده کنید. وبسایت سینرژی با ناهید براساس مراقبه فلاسفه قدیم، این مدیتیشن را به صورت اختصاصی برای شما تهیه کرده است.

خواندن
کتاب گیتا (بهَگَوَد گیتا) سرود خدایان

در درون مدیتیشن ماه کامل تهیه شده توسط این وبسایت، فرکانس مخصوصی جاسازی شده است که باعث افزایش تاثیرگذاری انرژی این زمان فرخنده می شود و قدرت ضمیر ناخودآگاه شما را برای جذب این انرژی افزایش می دهد.

به عنوان توصیه آخر، حتما قبل از انجام این مدیتیشن یک لیوان آب بنوشید. از ادامه هم می توانید به صورت رایگان مدیتیشن ماه کامل را دانلود کنید. برای دانلود سایر مدیتیشن های رایگان ما به صفحه مدیتیشن رایگان در وبسایت مراجعه کنید.

برای دانلود این مدیتیشن باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت