دانلود رایگان مدیتیشن پاکسازی خاطرات بد و منفی

با یک مدیتیشن رایگان دیگر در خدمت شما کاربران عزیز وبسایت سینرژی با ناهید هستیم. این مراقبه، مراقبه پاکسازی خاطرات بد و منفی از ذهن است و می خواهیم در کنار هم، خاطرات منفی به جا مانده از گذشته را برای همیشه از ذهنمان حذف کنیم. برای دانلود این مدیتیشن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

همه ما در زندگی گذشته مان تجربه های تلخ و منفی داشته ایم. تجربه هایی که تبدیل به خاطرات بد شده اند و سال های سال در ذهن ما باقی مانده اند. گاهی اوقات این خاطرات آنقدر در ذهن ما رسوخ پیدا می کنند که بر روی زندگی حال و حتی آینده ما نیز تاثیرات منفی و بدی می گذارند.

در چنین شرایطی ممکن است ناخودآگاه ما نیز درگیر این خاطرات بد شویم و دائما در ذهنمان با این خاطرات و افکار منفی گذشته کلنجار برویم. ولی این کار بدترین اشتباهی است که مرتکب می شویم. حتی شاید به غلط فکر کنیم برای حذف آن ها باید دائما با این خاطرات مبارزه کنیم، ولی این عمل نه تنها تاثیر مثبتی ندارد، بلکه تاثیرات منفی بیشتری روی ما می گذارد.

بهترین عمل برای پاکسازی خاطرات بد و منفی از ذهنمان، ملاقات با خودمان به شیوه ای درست و از طریق ضمیر ناخودآگاه است. شیوه ای که در آن به جای جنگیدن با این خاطرات، با آن ها کنار بیاییم و سپس بر آن ها غلبه کنیم. در چنین شرایطی، یکی از مناسب ترین روش ها، استفاده از تکنیک مدیتیشن است (مدیتیشن چیست؟).

معرفی مدیتیشن پاکسازی خاطرات بد و منفی

مدیتیشن کردن همیشه یکی از روش های آسان و سریع برای ورود به دنیای ضمیر ناخودآگاه است. با تکنیک مراقبه می توانیم به روشی اصولی و ایمن به ناخودآگاه خودمان مراجعه کنیم و هر آنجه که در آنجا پنهان شده را کشف نماییم.

خواندن
همه چیز انرژی منبع است

برای پاکسازی خاطرات بد و منفی هم تکنیک مراقبه کردن بسیار موثر است و به شما کمک می کند تا تک تک این خاطرات را از ذهنتان بیرون کنید. حتی آن هایی که فکر می کنید حذف شده اند ولی در حقیقت در گوشه ای از ذهنتان پنهان شده اند.

مدیتیشن پاکسازی خاطرات بد و منفی به صورت اختصاصی توسط وبسایت سینرژی با ناهید تهیه شده است و هم اکنون می توانید به صورت کاملا رایگان این مدیتیشن را دانلود کنید. برای استفاده از آن نیز می توانید چندین مرتبه بسته به توانایی خودتان در یک روز یا چند روز این مدیتیشن را انجام دهید و در هر مرحله نیز یک یا چند خاطره منفی را حذف نمایید.

برای دانلود این مدیتیشن باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت