کتاب آتلانتیس قاره گمشده

کتاب آتلانتیس قاره گمشده به تمام عزیزانی تقدیم می شود که به وجود افسانه کهن آتلانتیس گمشده اعتقاد پیدا کرده اند. افسانه ای که کشفیات اخیر آن را به واقعیتی انکار ناپذیر مبدل خواهد ساخت. این کتاب را هم اکنون می توانید به صورت کاملا رایگان از وبسایت سینرژی با ناهید دانلود کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

معرفی نویسنده کتاب آتلانتیس قاره گمشده

کتاب آتلانتیس قاره گمشده اثری است از چارلز برلیتز، نویسنده و محقق مشهور آمریکا و برنده جایزه بین المللی داك هامارشالد (Dog Hammarskjold) به عنوان بهترین نویسنده آثار عهد عتیق (به سال ۱۹۷۶) و نوه ماکسیم برليتز مؤسس مدرسه های زبان برليتز که آثار تحقیقی و برجسته وی، او را در زمره یکی از پانزده نویسنده معروف جهان قرار داده است.

برليتز در نیویورك متولد شده و پس از طی دوران تحصیل متوسطه، از دانشگاه یال (Yale) فارغ التحصیل گردید. از آثار برجسته وی می توان به کتابهای: «رازهای دنیای از یاد رفته»، «مثلث برمودا»، «تمدنهای بی نشان»، «راز آتلانتیس» و چند اثر دیگر اشاره کرد که اینك اثر دیگری از وی با نام «کتاب آتلانتیس قاره گمشده» در دسترس خوانندگان گرامی قرار گرفته است.

معرفی کتاب آتلانتیس قاره گمشده

برلیتز در این کتاب که نتیجه سالها تلاش و تحقیق او بوده ، گویی به یازده تا دوازده هزار سال قبل سفر کرده و با استفاده از افسانه ها و اعتقادات پیشینیان و اتصال پیوسته آنها با علوم و تکنولوژی پیشرفته عصر حاضر، راز پیدایش و نابودی تمدن مدرن و پیشرفته هشتمین قاره جهان را که اینك در اعماق اقیانوس اطلس آرمیده، برملا نموده است.

خواندن
چه اسراری در سنگ ها و جواهرات تاج پادشاهان نهفته است؟

این تمدن وسیع و گسترده همانا «آتلانتیس» است که بقول افلاطون در مقاله کریتیاس، در يك شبانه روز دهشتناك همه چیز آن، ناگهان در اعماق اقیانوس فرو رفت. برلیتز در این اثر جاودانه تلاش کرده است که آتلانتیس را از صورت افسانه درآورده و آن را به واقعیت انکار ناپذیری مبدل نماید.

اگر به داستان های این قاره گمشده علاقه دارید، قطعا کتاب آتلانتیس قاره گمشده برای شما جذاب خواهد بود. به خصوص که نویسنده این کتاب سعی کرده به جای ارائه یک داستان افسانه وار، با حقایق علمی و در قالب یک داستان واقعی، این موضوع را بررسی کند.

این کتاب فوق العاده جذاب را می توانید به رایگان از وبسایت سینرژی با ناهید دریافت نمایید. لینک دانلود کتاب در ادامه قرار گرفته است. فقط کافیست آن را دانلود کنید و از مطالعه آن لذت ببرید.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 13.7 مگابایت
 • تعداد صفحات : 268 صفحه
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 1 میانگین: 1]