آموزش مدیتیشن با کریستال کوارتز

در یکی دیگر از پست های آموزشی وبسایت سینرژی با ناهید، قصد داریم آموزش مدیتیشن با کریستال کوارتز را برای شما ارائه دهیم تا از مزایای مدیتیشن با سنگ های معدنی نیز بهره مند شوید. برای شروع این آموزش در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در طی مدیتیشن، فرد مدیتیشن کننده و عمل مدیتیشن با هم ادغام و یکی میشوند، این امر را مدیتیشن می نامند. تمرکز کامل را مدیتیشن می گویند؛

حقیقت در این مرحله ظاهر میشود. تمامی دانش در درون فرد وجود دارد ولی این دانش به آگاهی فرد نمی آید، زیرا اثراتی که آموزشهای خارجی روی مغز میگذارند مانعی برای دانش داخلی می باشند و مانع می شوند که بیاد آوریم که ما میدانیم.

تا زمانی که ذهن ما معطوف به خارج است نمیتوانیم به درون خود توجه نمائیم. با ذهنی که به خارج متوجه است نمیتوانیم دانش را بدست آوریم؛ به این جهت است که انجام مراقبه ضروری میباشد.

کاربرد مدیتیشن با کریستال

ابزار خارجی از جمله کریستال ها بعنوان وسیله کمکی هستند که این قدرت را بیدار می نمایند. در اجرای تراتاک که یک نوع مدیتیشن یوگیانه با زل زدن به کریستال می باشد، حتی میتوانیم حوادث گذشته و آینده را ببینیم.

البته این پدیده ای مشکل و طولانی است که به دیسیپلین زیادی محتاج است. اگر هدف ما رسیدن به مرحله ای باشد که هیچ چیز دیگری را نبینیم، بایستی خود را آموزش دهیم که در تمرکز کامل باشیم. زل زدن به کریستال به پشتکار زیادی محتاج است.

بعدها و با پیشرفت در تمرکز میتوانیم فرم ها را از یکدیگر تمیز دهیم. در مراحل بعدی باید حالت انتقاد آمیزی داشته باشیم و جستجوی ما در ارتباط با آنچه میبینیم قرار میگیرد

کریستال وسیله فوق العاده ای برای مدیتیشن است. مدیتیشن با کریستال، کمک مینماید که خود را با منشاء آگاهی در ارتباط قرار دهیم. همچنین کمک مینماید که جهش کوانتومی داشته باشیم. کریستال روح را بطرف نور جلب مینماید.

روش اول مراقبه با کریستال کوارتز

برای انجام مدیتیشن با کریستال براساس روش اول، به نحوی که در مطلب آموزش درمان با کریستال کوارتز گفته شده بر روی تشک راحتی، به پشت دراز بکشید. سپس یک کریستال کوآرتز را روی چشم سوّم (وسط پیشانی) قرار دهید.

خواندن
دانلود رایگان مانترا افزایش شادی

نسبت به آنچه که ممکن است اتفاق بیافتد، پذیرا باشید. از دروازه ها بگذرید؛ ممکن است که یک قصر بلوری یا غار بلوری در انتظارتان باشد. کریستال را به مدتی بیش از ۱۵ تا ۲۰ دقیقه روی چشم سوم نگه ندارید

روش دوم مدیتیشن با کریستال کوآرتز (مراقبه گروهی)

در روش دوم مدیتیشن با کریستال کوارتز، کریستال را در مرکز دایره ای که از افراد ساخته شده است، قرار دهید و از آن بعنوان مرکز تمرکز استفاده نمائید (مرکز رفرانس زمین و نور)

روش سوم مراقبه با کریستال کوارتز

برای روش سوم مدیتیشن با کریستال کوارتز میتوانید از چهار عامل آتش – آب – هوا و زمین استفاده کنید. شمعی را روشن کنید (آتش)، یک ظرف آب یا گلدان پر از گلی را قرار دهید (آب). عود بسوزانید (هوا). کریستال را در مقابل خود بگذارید (زمین)

به آرامی بنشینید و به کریستال نگاه کنید؛ سپس به آرامی چشم خود را ببندید. تصویری از کریستال را در چشم سوم خود مجسم کنید. تشکر کنید و روی شفافیت تمرکز نمائید.

از آنجائیکه کوآرتز سمبولی از خود بزرگ می باشد؛ بر قرار کردن تماس با کریستال کوآرتز کمک مینماید که با خود بزرگ درونی در ارتباط باشید. کریستال کوارتز چشم سوم و قدرت دیدن را تقویت می نماید.

سوالات مرتبط:

مدیتیشن چیست؟

مدیتیشن، سنت جهانی است که منشاء آن به هزاران سال قبل از ظهور تمدن امروز باز میگردد. مراقبه واقعی، رهائی از پنجه های حواس پنجگانه و ذهنیات است. مفهوم «مراقبه»، ماورائی بودن (ترَنس سِندِنتال) میباشد و این لغتی عام است که زیبائی «مدیتیشن» را ابلاغ میدارد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 2 میانگین: 1.5]