5 فایل صوتی باور پولساز

باور پولساز اولین و مهم ترین قدم برای جذب ثروت و رسیدن به رفاه مالی است. به همین دلیل در این صفحه 5 فایل صوتی باور پولساز را برای شما تهیه کرده ایم که در 3 فایل  صوتی اول به شما تکنیک هایی برای رسیدن به باورهای پولسازی آموزش می دهیم و در دو فایل بعدی رهنمودهایی برای تقویت انرژی درونی و شغل و رابطه تان ارائه می دهیم که بی ربط با رفاه مالی نیست.

در انتها یک سورپرایز ویژه هم برای شما داریم. پس در ادامه با ما همراه شوید.

باورهای پولساز

فایل صوتی باور پولساز قسمت اول

در اولین قسمت از فایل صوتی باور پولساز در مورد ارتعاش افکار و فرستادن فرکانس برای جذب خواسته ها صحبت می کنیم. فراموش نکنید که شما ارتعاش هر چیزی را ارسال کنید، دقیقا همان چیز را هم دریافت خواهید کرد. پس اولین قدم در رسیدن به رفاه مالی این است که دست از افکار منفی بردارید و ایجاد افکار و باورهای مالی با ارتعاش بالا در ذهنتان شروع کنید.

فایل صوتی باور پولساز قسمت دوم

در قسمت دوم باور پولساز به ادامه معرفی 24 قانون درباره پول می پردازیم و به شما می گوییم که چطور از این قوانین برای جذب پول در زندگی تان استفاده کنید.

فایل صوتی باور پولساز قسمت سوم

در سومین و آخرین قسمت از فایل های صوتی باورهای پولسازی سایر قانون های باقی مانده در مورد پول را شرح می دهیم و از تاثیر هر یک از این قوانین در رسیدن به رفاه مالی برای شما می گوییم.

تقویت انرژی های درونی، شغل و رابطه برای رسیدن به رفاه مالی

فایل صوتی تقویت انرژی های درونی 

رسیدن به پول و رفاه مالی بدون تقویت انرژی های درونی هیچ معنایی ندارد و احتمالا هیچ وقت هم به رفاه واقعی نخواهید رسید. در این فایل صوتی در مورد انرژی های درونی شما و اینکه چطور می توانید آن ها تقویت کنیم، صحبت می کنیم. همچنین در مورد چاکراها و اهمیت پاکسازی چاکرا برای تقویت انرژی های درونی توضیح می دهیم.

فایل صوتی تقویت شغل و رابطه

علاوه بر تقویت انرژی های درونی، تقویت شغل و رابطه باعث ایجاد ارتعاشات مثبت بیشتری در زندگی شما می شوند که نتیجه همه این ارتعاشات، رسیدن به رفاه مالی و جذب پول و ثروت در زندگی است. به همین دلیل در پنجمین فایل صوتی باور پولساز در مورد تکنیک های تقویت شغل و رابطه به کمک متافیزیک صحبت کرده ایم.

سورپرایز سینرژی

فایل صوتی آموزش علم اعداد

سورپرایز ما برای شما، معرفی پکیج آموزش نامرولوژی یا علم اعداد است. این دوره آموزشی به عنوان جامع ترین دوره آموزش علم اعداد به زبان فارسی است. با کمک این علم می توانید به نقاط قوت و ضعف خود پی ببرید و متوجه شوید که چه چیزی در سرنوشت شما نهفته است و چطور می توانید به سمت زندگی بهتر پیش بروید.

 

خرید پکیج علم اعداد سینرژی

برای خرید پکیج علم اعداد سینرژی بر روی دکمه زیر کلیک کنید. جامع ترین آموزش علم اعداد به زبان فارسی

پاسخ به سوال: کد جذب چگونه طراحی می شود؟

برای دریافت کد جذب شخصی بر روی دکمه زیر بزنید