موسیقی در متافیزیک و درمان بیماری ها چه جایگاهی دارد؟

بدون شک موسیقی در متافیزیک از جایگاه ویژه ای برخوردار است. از فرکانس ها و مانترا ها تا استفاده از موسیقی در مدیتیشن و حتی موسیقی درمانی. به همین دلیل در این پست می خواهیم کمی بیشتر به اهمیت موزیک در متافیزیک بپردازیم و در مورد تاثیر آن بر درمان بیماری ها صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

کوندالینی موزیک و رنگ است. کوندالینی قوس و قزح، سرود و آواز کاملی است.

رنگ و صدا، جنبه های ارتعاشی هستند. دانش موسیقی در جهان، بر پایه اصول اساسی ریتم، پایه گذاری شده است. از آنجاییکه این ریتم ها بر تظاهرات کیهانی تقدم داشته اند، چنین بر می آید که موسیقی با اولین نفس آفرینش الهي، ظاهر شده است.

جایگاه موسیقی در متافیزیک

هر صدایی از رنگ خاصی سرچشمه میگیرد و بر فرم مشخصی تکیه دارد. هر شکلی صدایی را بوجود می آورد و این صداها معرف آن شکل هستند. از مولکول تا موجود انسانی، از سنگ تا گیاه، تا سیستم خورشیدی، همه و همه، معرف مخصوص به خود را دارند.

بادها و امواج اقیانوس، هریک با ریتم خاص خود هماهنگ گشته اند. مجموعه این نت ها، موزیک کره زمین را میسازد.

معبد بدن انسان نیز نمونه دیگری است: تپش قلب، جریان خون، حرکت عضلات، جریان تنفس، همه و همه، اجزایی از سنفونی بزرگ بدن می باشند.

همه سنگ ها، اصواتی را منتشر میسازند که دارای قدرت درمانی زیادی است. کریستال که گیرنده و انتقال دهنده قوی انرژی الکتریکی است، تواتر صوتی با سرعت ارتعاشی بالا را ایجاد میکند. این امر بوسیله افراد بسیار حساس شنیده میشود که آن را “موزیک کریستالها” لقب داده اند.

خواندن
افکار شما افکار بیشتر و قدرتمندی را با خود می آورند

در افرادی که با این صدا در هماهنگی هستند، این موسیقی اثر مستقیمی را در بالا بردن آگاهی آنها به درجات بالاتر آگاهی دارد.

موزیک کریستال ها و سنگ ها که هنوز نسبتا ناشناخته مانده است، میتواند موسیقیدان ها و درمان کننده های با استعداد را تحت تأثیر قرار داده و موجب گسترش و توسعه قدرت آنها در زمینه موزیک درمانی کیهانی بشود.

در این برهه از تکامل، بشر کشف نموده و متوجه شده است که چگونه موزیک و صدا، میتوانند موجب آرامش و نیز درمان در جسم فیزیکی بشوند و در عین حال تغییراتی را در جهت ایجاد کیفیت های روحی بوجود آورند و همین امر نشان دهنده جایگاه مهم موسیقی در متافیزیک و درمان بیماری ها است.

موزیک هنری است که دارای قدرت نفوذ در عمق روح بشر میباشد.

موزیک عشق به صنایع مستظرفه را در بشر بیدار می کند.

افلاطون

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]