آیا احساسات منفی می توانند باعث ایجاد بیماری شوند؟

تا به حال به این فکر کرده اید که احساسات منفی یکی از مهمترین عوامل بیمار شدن و تشدید بیماری فرد محسوب می شود؟ شاید باورش سخت باشد ولی این حرف کاملا درست است. برای درک بیشتر این موضوع، در این پست قصد داریم به تاثیر احساسات منفی در بیمار شدن افراد بپردازیم. پس با ما همرا شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

برای صحبت در مورد تاثیر احساسات منفی در ایجاد بیماری به سراغ داستانی از استر، نویسنده کتاب ثروت و قانون جذب می رویم. تجربه استر در ارتباط، از طریق هماهنگی ارتعاشی با منبع و حال خوب مطلق به شکل چشمگیری تقویت شد. اگر خارج از هماهنگی با منبع و حال خود باشید، ممکن است برعکس این موضوع را تجربه کنید.

به بیانی دیگر مریضی یا بیماری و یا نبود حال خوب زمانی اتفاق می افتد که شما خارج از هماهنگی ارتعاشی با وجود درونی خود باشید. هنگامی که احساسات منفی دارید (ترس، شک، ناامیدی، تنهایی و …) این احساسات منفی نتیجه ی فکری است که ارتعاش ناهماهنگی با وجود درونی تان دارد. در تمام تجربه های زندگی، فیزیکی و غیر فیزیکی، وجود درونی و یا کل شما (کسی که واقعا هستید) کامل آگاه است و هنگامی که شما دائما بر فکری تمرکز می کنید که در هماهنگی با منبع نیست، حاصل آن، احساس منفي درونتان است.

پیشنهاد می کنم: دیدن جهان خود از نگاه منبع

اگر روی پای خود بشينيد و خون در پایتان جریان نداشته باشد و یا شریان بندی را به دور گردن خود ببندید و اجازه ندهید اکسیژن برسد به سرعت این کمبود را متوجه می شوید. زمانی که شما افکاری دارید که با افکار وجود درونی تان در توازن و هماهنگی نیست، جریان و نیروی زندگی و با انرژی که به بدن فیزیکی شما می آید خاموش و یا محدود می شود، و نتیجه این محدودیت چیزی نیست جز داشتن احساسات منفی.

خواندن
سوابق آکاشیک چیست؟ (زندگی های گذشته روح)

اگر برای مدت طولانی احساسات منفی داشته باشید، بیماری و وخامت وضعیت در بدن فیزیکی را تجربه می کنید. به خاطر داشته باشید که هر موضوعی دو بخش دارد: چیزی که می خواهید و نبود آنچه که می خواهید. این مسئله شبیه چوبی است که دو سر دارد: یک سر آن خواسته شماست و سر دیگرش آنچه که نمی خواهید. اگراین چوب را «سلامت فیزیکی» بنامیم پس یک سر آن سلامتی است و سر دیگر بیماری.

اما مردم تنها به خاطر توجه به سر منفی چوب، بیماری را تجربه نمی کنند، بلکه به این علت بیمار می شوند که در بسیاری از مسائل به سر «می دانم چه چیزی نمی خواهم» بسیار توجه می کنند. هنگامی که شما همواره توجه تان به سمت آنچه که نمی خواهید باشد درحالی که توجه منبع شما تنها به خواسته های شما است، در طول زمان این مسئله موجب جدایی ارتعاشی بین خود و وجود درونی تان می شود.

پس بیماری یعنی: جدایی (با انتخاب فکری که دارید) بین شما و وجود درونی تان و احساسات منفی هم یکی از عوامل این جدایی است.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]