هر زمانی که حس بد دارید، ناخواسته ها را جذب می کنید

همیشه در مورد داشتن حس خوب و رفتن از احساس بد به حس خوب صحبت کرده ایم. یکی از مهم ترین دلایل تاکید بر حس خوب هم همین موضوع است که اگر درگیر حس بد شوید، از نظر قانون جذب، ناخواسته های زندگی خود را جذب خواهید کرد.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

هر چند بیشتر افراد از احساسات خود در شرایط مختلف اگاه هستند تعداد کمی از آنها به نقش هدایت گر احساسات شان واقف هستند. به بیان ساده، هنگامی که شما احساس بد دارید چیزی را جذب می کنید که خوشایندتان نیست. بدون استثنا علت احساسات منفی تمرکز بر چیزی که نمی خواهید و با توجه به نبود خواسته ی خود است.

بسیاری احساسات منفی را به چشم چیزهایی که نمی خواهند، می پندارند. حال آنکه ما از آنها به عنوان راهنماهایی مهم یاد می کنیم که به شما در درک مسیر تمرکزتان، مسیر ارتعاشی تان و همین طور در مسیر جذب شما کمک می کنند. از احساسات می توان به عنوان «زنگ خطر» یاد کرد؛ چرا که به شما علائمی می دهد تا مرکز توجه خود را تغییر دهید. ما ترجیح می دهیم که آنها را «زنگ راهنما» بنامیم.

خواندنی: کتاب رمز توانگری و راز قدرت

احساسات شما سیستم هدایت کننده ای است که کمکتان میکند بفهمید در فرآیند آفرینش از طريق افکارتان، کجا هستید، برخی افراد که به تازگی به قدرت افکار و اهمیت توجه به احساس خوب در هر موضوعی پی می برند، هنگامی که خود را در احساسات منفی می بینند، خجالت زده و یا حتی از دست خود عصبانی می شوند. اما دلیلی وجود ندارد که به خاطر داشتن چنین سیستم هدایت کننده ی کارآمدی از خود عصبانی باشید.

خواندن
آیا ارث بردن بیماری اجدادمان امکان پذیر است؟

هر زمان که احساس منفی و احساس بد داشتید ابتدا برای اینکه به سیستم هدایت کننده تان توجه کردید خود را تشویق کنید و سپس به آرامی به چیزهایی فکر کنید که حالتان را بهتر می کند. شما با این کار فرآیند ظریف گرایش به بخش مثبت را انجام می دهید. مواقعی که احساس منفی دارید می توانید به خود بگویید: «من الان احساس منفی دارم و این یعنی دارم چیزهای منفی را جذب می کنم. آن چیزی که می خواهم چیست؟»

بعضی وقت ها همین که بدانید به دنبال حس خوب هستید کمکتان می کند تا افکار بهتری را داشته باشید. اما باید توجه کنید که میان داشتن حس خوب و نداشتن احساس بد تفاوت وجود دارد. برخی فکر می کنند که ما یک موضوع را به دو شیوه مختلف بیان کردیم در حالیکه که این دو جمله کاملا متفاوتند و ارتعاشات آن ها نیز کاملا متفاوت است.

با هدایت افکار خود به سمت موضوعاتی که احساس بهتری در شما ایجاد می کنند الگوهای فکری و یا باورهایی را در خود گسترش می دهید که به شما در آفرینش زندگی عالی کمک می کنند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 5]