از حس بد به حس خوب رفتن

تا به حال به این فکر کرده اید چطور حس بد خود را به یک حس خوب تبدیل کنید؟ همین کار به ظاهر ساده، خودش به تنهایی نیمی از مشکلات و ناراحتی های در طول روزمان را از بین می برد و در رسیدن به خواسته های ما کاری به شدت موثر است. در این پست می خواهیم در مورد این حرف بزنیم که چطور از حس بد به حوس خوب برویم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

همه افراد می خواهند که حس خوب داشته باشند؛ اما اغلب مردم معتقدند که هر چه که در اطرافشان است باید خوشایند آنها باشد تا حس خوبی پیدا کنند. احساسی که دارند به واسطه چیزی است که مشاهده می کنند، اگر آنچه که می بینند خوشایندشان باشد احساس خوبی دارند ولی اگر چیز خوبی نباشد احساس بدی خواهند داشت.

اغلب مردم در برابر داشتن حس خوب دائمی ناتوانند. چون اعتقاد دارند که شرایط پیرامونی آنها باید تغيير کند تا به حال خوب برسند، اما خود را هم برای این همه تغییر ناتوان می بینند. زمانی که شما بدانید هر موضوعی دو بخش دارد، آنچه که می خواهید و آنچه که نمی خواهید، می توانید توجه خود را به جنبه های مثبت مسئله معطوف کنید.

پیشنهاد می کنم: مقصود و شور و شوق زندگی ات را پیدا کن

فرآیند گرایش به بخش مثبت دقیقا همین گونه است: در موضوعاتی که به آنها توجه می کنید به شکلی عمدی به دنبال بخش های مثبت بیشتر و احساس بهتر باشید. وقتی با موقعیتی ناخواسته رو به رو می شوید و احساس بدی دارید، اگر به عمد بگویید: «می دانم چه نمی خواهم، آنچه که می خواهم چیست؟» ارتعاشتان که متأثر از کانون توجه شماست کم کم تغییر می کند و این امر موجب تغییر در نقطه جذب شما نیز می شود بدین ترتیب می توانید داستانی جدید و متفاوت از زندگی خود تعریف کنید.

به جای گفتن من هرگز پول کافی ندارم بگویید: «به دنبال پول بیشتری هستم» و شما دارید داستان متفاوتی را تعریف می کنید؛ ارتعاشی که ارسال می کنید کاملا متفاوت و احساسی که دارید کاملا متفاوت است، و این کار در طول زمان نتیجه متفاوتی را برایتان به ارمغان می آورد. اگر دائما از خود بپرسید چه چیزی را می خواهم کم کم در موقعیتی رضایت بخش قرار خواهید گرفت و به سمت حس خوب خواهید رفت، چرا که با این کار نقطه جذب شما تغییر جهت می دهد.

خواندن
رسیدن به احساس خوب با گوش دادن به راهنمای درون

این فرآیند تدریجی است اما ادامه دادن این کار نتایج شگفت انگیزی تنها در چند روز برایتان خواهد داشت.

آیا شما با خواسته هایتان همسو هستید؟

فرايندگرایش به بخش مثبت ساده است: هنگامی که تشخیص دادید احساس منفی دارید (و این یعنی همسو نبودن با خواسته ی خود) کاری که باید انجام بدهید این است که توقف کنید و بگویید: «الان احساس منفی دارم و این یعنی با خواسته خود همسو نیستم اکنون چه چیزی را می خواهم؟». مواقعی که احساس منفی دارید بهترین زمان برای تشخیص خواسته هایتان است. چرا که با فهمیدن آنچه که نمی خواهید بیشتر از هر زمان دیگری خواسته هایتان را به وضوح می بینید.

پس توقف کنید و بگویید: «مسئله مهمی اینجا هست در غیر این صورت من این حس منفی را نداشتم، خواسته من چیست؟» به راحتی توجه خود را به خواسته تان معطوف کنید با این کار جذب منفی متوقف می شود و در این زمان است که جذب مثبت اتفاق می افتد، در این موقعیت احساس شما از داشتن حس بد به داشتن حس خوب تغییر می کند. فرآیند گرایش به بخش مثبت این گونه است. به همین سادگی.

از این تکنیک در تمام مسیر رسیدن به موفقیت و خواسته های خود استفاده کنید. هر زمان که فکر کردید احساس منفی به سراغتان می آید، دوباره به خواسته های خود فکر کنید تا دوباره با احساس مثبت و حس خوب، خواسته خود را جذب کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 4]