آموزش کف بینی: آشنایی با تپه خیالات

با ادامه آموزش کف بینی در خدمت شما هستیم و در قسمت ششم آموزش حرفه ای کف بینی به سراغ آشنایی با تپه خیالات رفته ایم و شخصیت و خصوصیات افراد دارای این تپه برجسته در کف دست را معرفی کرده ایم. اگر دوست دارید بدانید تپه خیالات برجسته چه خصوصیاتی به شما می دهد، تا انتهای این پست با ما بمانید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آموزش هایی می دهیم برای پی بردن به شخصیت واقعی خود در زندگی تان. حتما این پیج را دنبال کنید. کسانی که دارای تپه خیالات برجسته باشند، روی هم رفته آدمهای خیال باف، نگران، گوشه نشین، کناره گیر و خرافی هستند. اگر این تپه خوشریخت و برجسته باشد، نشانه آن است که دارنده اش آدمی است که در عین آنکه طرفدار پاکدامنی و پاکیزگی و بردباری و حوصله است، خرافاتی و خیالباف نیز هست. همچنین آدمی است که سفر کردن و دیدن شهرهای گوناگون را دوست دارد.

اگر این تپه بیش از حد برجسته باشد، نشانه آن است که دارنده اش در اندیشه های بیهوده و کارهای بی حاصل، غم و اندوه های بیجا، خیالبافی، نگرانی، موهوم پرستی و خرافات غوطه ور است. پس به دارندگان چنین تپه ای هشدار می دهیم که: از نگرانی و غم و خیالبافی های باطل خود دست بردارند و اعتماد به نفس پیدا کنند و برای بهرورزی خود دلیرانه اقدام کنند.

خصوصیات فردی افراد دارای تپه خیالات برجسته

اگر تپه خیالات شل و فرو رفته باشد، نشان دهنده ملال و کرختی و پژمردگی روح است، بنابراین به صاحب چنین تپه ای هشدار می دهیم که: بخود بیا و افسردگی را از خو دور کن و امیدوارانه به کار بپرداز! اگر روی این تپه، خطی به شکل هلال ماه دیده شود، نشان دهنده آن است که صاحب آن (اگر مرد باشد) مردی است سست عنصر که سخت زیر نفوذ زن خود یا زن دیگر است. به چنین مردی هشدار می دهیم که: از حق خود دفاع کن!

اگر این تپه خوش ریخت و برجسته و بدون هیچگونه خطی بر روی آن باشد، نشان دهنده این است که دارنده آن آدمی است آسود خیال و خویشتندارد که از نگرانی ها و غم و غصه های بیهوده خود را بر کنار میدارد. اگر این تپه نسبت به تپه های دیگر کوچکتر و ضعیفتر باشد و روی آن نیز خط هایی ریز دیده شود، نشانه آن است که دارنده آن از خوشی ها و لذت های زندگی چندان بهره ای ندارد.

آموزش حرفه ای کف بینی

اگر روی تپه خیالات را خطوطری فرو رفته – مانند جای زخم – گرفته باشد، نشان دهنده این است که دارنده آن، دچار نگرانی ها و احساسات قلبی فراوان است. پس به چنین آدمی هشدار می دهیم که مواظب قلب خود باش و از نگرانی ها پرهیز کن! اگر خطوطی از طرف مچ دست به سوی تپه خیالات کشیده شده باشند، نشاندهنده این است که صاحب آن، سفرها و مسافرت های بسیاری در پیش خواهد داشت.

مطلب مرتبط: آموزش کف بینی: معرفی تپه های هشت گانه کف دست

اگر از روی تپه خیالات یک خط راست بطور آشکار به سوی تپه تجارت کشیده شده باشد، نشان دهنده این است که صاحب آن دارای نیروی فکری بسیار است و آدمی کاردان و در عین حال دارای احساسات نیک می باشد.

اگر روی این تپه یک صلیب قشنگ دیده شود، نشانه این است که دارنده آن آدمی است تا اندازه ای دروغگو و دورو. به صاحب چنین تپه و نقشی هشدار می دهیم که: “دروغگو دشمن خداست”، پس به راستی و راستگویی روی کن! اگر روی این تپه (بر هر دو کف دست) صلیب بزرگ و آشکاری دیده شود، دارنده آن دچار نشانه هایی از بیماری روانی (= دیوانگی) است. پس به دارنده چنین تپه و نقشی سفارش اکید می کنیم که: هر چه زودتر خود را به روانپزشک برسان!

خواندن
آموزش آسترولوژی: اصطلاحات خانه های زایچه طالع – قسمت بیستم

اگر روی تپه خیالات خطوطی پراکنده که تشکیل یک “سه گوشه” (=مثلث) را داده باشند دیده شود، نشانه هوشمندی و دقت و کاردانی است. اگر خطوطی پراکنده که تشکیل یک نقش شطرنجی را داده باشند دیده شود و در ضمن کف دست را نیز خطوط فرعی پراکنده پر کرده باشند، این چنین تپه و کف دستی نشان دهنده آشفتگی فکر و خیالات پوچ و بیجا و نگرانی های بی پایه در صاحب آن است. پس به چنین آدمی سفارش می کنیم که: دست از نگرانی ها و خود خوری ها و اندیشه های آشفته بردار! زیرا ادامه این خود خوری ها و آشفتگی ها تو را به “بیماری کلیه” دچار خواهد کرد!

پیشنهاد می کنم: آموزش کف بینی با سینرژی + ویدئو آموزشی

اگر روی این تپه خیالات یک “گوشه” (=زاویه) ی روشن منظم دیده شود، نشانه این است  که دارنده آن احتمال غرق شدنش (در دریا یا رودخانه یا استخر بزرگ) بسیار است. پس به چنین آدمی هشدار می دهیم که: از آبهای پهناور و عمیق و تندرو حتما پرهیز کن! اگر نقطه یا نقاط آبی رنگ دیده شود، نشانه این است که دارنده آن دچار ضعف اعصاب و بیماری است و اگر نقطه کبود یا سیاهرنگ دیده شود، نشانه ضعف اعصاب و بیماری عصبی است.

(یادآور می شویم که: هر جا از نقطه های رنگین – چه آبی و چه کبود و چه سرخ یا سیاه – سخن می گوییم، صدالبته این نقطه ها باید طبیعی و مادرزاد باشند و اصولا هر خط و نقش که به آن اشاره می کنیم باید طبیعی و مادرزاد باشند.)

اگر روی تپه خیالات یک ستاره دیده شود، نشان دهنده این است که دارنده آن، در سر راه زندگی خود با یک بدبختی یا خطر بزرگ روبرو خواهد شد – این بدبختی یا خطر البته نتیجه آشفتگی فکر و خیالات و موهوماتی است که صاحب آن به آن دچار است. پس به چنین آدمی سفارش اکید می کنیم که: از بیهوده اندیشی و وهم و خیالات باطل دست بردار تا گرفتار آن بدبختی و خطر احتمالی نشوی!

برای دنبال کردن سایر قسمت های آموزش کف بینی، به صفحه آموزش مقدماتی کف بینی و آموزش حرفه ای کف بینی در وبسایت مراجعه کنید.

سوالات مرتبط:

کف بینی چیست؟

کف بینی یک تکنیک طالع بینی است که در آن به کمک بررسی شکل خطوط و منحفی های کف دست، به حقایقی واقعگرایانه و دقیق در مورد زندگی فردی که طالع آن گرفته می شود، می توان رسید. در کف دست خطوطی وجود دارند که هر یک معنای متفاوتی دارد و با سایر خطوط نیز فرق می کند.

تپه های هشتگانه چه چیزی هستند؟

در کف دست انسان برجستگی هایی وجود دارد که به آن ها تپه می گویند. تعداد این برجستگی ها 8 عدد است و هر کدام نمایانگر یک صفت یا ویژگی در فرد هستند و نامی به آن ها اختصاص داده شده است. در کف شناسی برای پی بردن به صفات فرد این تپه ها مورد بررسی قرار می گیرند.

آیا کف بینی نوعی رمالی است؟

خیر. استاد کف شناس به شما نمی گوید که مثلا همسرتان دارد به شما خیانت می کند یا فلان شخص وسیله شما را دزدیده است. کف بین واقعی، فقط در مورد شخصیت شما اظهار نظر می کند و مستقیما در مورد زندگی شما حرف می زند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]