آموزش کف بینی: تفسیر تپه هنرهای زیبا

در قسمت سوم آموزش حرفه ای کف بینی به سراغ تفسیر تپه هنرهای زیبا به عنوان یکی دیگر از برجستگی های کف دست رفته ایم. برای آشنایی با این تپه و خصوصیات و ویژگی های فرد دارای این نوع برجستگی، تا انتهای این آموزش با ما همراه باشید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

خصوصیات فردی افراد دارای تپه هنرهای زیبا برجسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. افرادی که دارای تپه هنرهای زیبا برجسته و سفت باشند، استعداد آنها در رشته های هنری و ادبی بیشتر است. رشته هایی چون:

  • موسیقی
  • نقاشی
  • شعر
  • ادبیات
  • هنرپیشگی
  • مجسمه سازی
  • رقص و آواز

آنان در ضمن از رشته های علمی چندان بهره ندارند. دارندگان تپه هنرهای زیبا برجسته، افرادی دارای پشتکار، خوش فکری و درستی کار هستند. اگر این تپه بیش از حد برجسته و زمخت باشد، نشانه تجمل دوستی و شهرت طلبی است. اگر هم برجسته و خوش ریخت باشد و روی آن یک خط راست دیده شود، دارنده آن از نبوغ برخوردار است و در آینده یک نابغه خواهد شد – البته اگر خودش در راه رسیدن به این خوشبختی کوشش و تلاش کند.

افرادی که دارای تپه هنرهای زیبا فرو رفته و شل باشند، افرادی بی ذوق و بی علاقه به رشته های هنرهای زیبا هستند. اگر روی این تپه، خطوط افقی دیده شود نشانه خودپسندی و خودنمایی صاحب آن است. اگر بر روی تپه هنرها چند خط پیچیده بهم دیده شود، نشانه استعداد و شایستگی صاحب آن در صنعت و هنرهای زیبا – هر دو – می باشد.

مطلب مرتبط: معرفی تپه های هشت گانه کف دست

اگر روی این تپه خط های ریز درهم و برهم و نامشخص دیده شود، نشانه عدم موفقیت است. پس به صاحبان این گونه تپه هشدار می دهیم که: از صرف وقت و عمر خود در رشته های هنرهای زیبا بپرهیزید!… اگر روی این تپه، یک “چهار گوشه” (=مربع) کوچک دیده شود نشانه هوش و استعداد – بویژه استعداد در صنعت – است و همچنین از خوش ذوقی حکایت می کند.

اگر روی تپه هنرهای زیبا نقش یک “صلیب” خوش ریخت دیده شود، نشانه استعداد بسیار در هنرهای زیبا و صنعت است. بودن نقش یک “سه گوشه” (=مثلث) بر روی این تپه، نشان دهنده استعداد بسیار ر فنون و بویژه هنرهای زیباست، صاحب این نقش و این تپه در “هنرپیشگی” شایستگی دارد. اگر کسب بر روی تپه هنرهای خود نقطه هایی آبی تیر یا سیاه داشته باشد، نشانه ضعف اعصاب اوست و اگر آن نقطه سرخ تیره یا کبود باشند بازهم نشانه ناتندرستی است.

خواندن
آموزش کف بینی: بررسی خط سرنوشت (خط سر)

اگر خطوط پراکنده بر روی تپه هنرهای زیبا تشکیل یک نقش شظرنجی بدهند، صاحب آن آدمی بی فکر و بی خیال و بی بهره از احساس مسئولیت است. حتما این برجستگی را در کف دست دوستان و اطرافیان خود بررسی کنید و اگر دوست داشتید، بدون ذکر نام یا مشخصات فرد، نتیجه را در بخش دیدگاه ها برای ما بنویسید.

برای دنبال کردن سایر قسمت های آموزش کف بینی، به صفحه آموزش مقدماتی کف بینی و آموزش حرفه ای کف بینی در وبسایت مراجعه کنید.

سوالات مرتبط:

کف بینی چیست؟

کف بینی یک تکنیک طالع بینی است که در آن به کمک بررسی شکل خطوط و منحفی های کف دست، به حقایقی واقعگرایانه و دقیق در مورد زندگی فردی که طالع آن گرفته می شود، می توان رسید. در کف دست خطوطی وجود دارند که هر یک معنای متفاوتی دارد و با سایر خطوط نیز فرق می کند.

آیا کف بینی نوعی رمالی است؟

خیر. استاد کف شناس به شما نمی گوید که مثلا همسرتان دارد به شما خیانت می کند یا فلان شخص وسیله شما را دزدیده است. کف بین واقعی، فقط در مورد شخصیت شما اظهار نظر می کند و مستقیما در مورد زندگی شما حرف می زند.

تپه های هشتگانه چه چیزی هستند؟

در کف دست انسان برجستگی هایی وجود دارد که به آن ها تپه می گویند. تعداد این برجستگی ها 8 عدد است و هر کدام نمایانگر یک صفت یا ویژگی در فرد هستند و نامی به آن ها اختصاص داده شده است. در کف شناسی برای پی بردن به صفات فرد این تپه ها مورد بررسی قرار می گیرند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]