پول و فقر هیچ کدام موجب شادی یا غم نمی شوند

این تفکر غلط را از ذهن خود بیرون کنید که پول و فقر عامل شادی یا غم شما هستند! هیچ کدام از این دو هیچ وقت عامل شادی یا غم شما نبوده و نیستند. به جملاتی مثل پول خوشبختی می آورد هیچ ارزشی ندهید. عامل خوشی و خوشحالی شما در درون شماست. در چیزهای مهم تری است که در این پست می خواهیم در مورد آن ها صحبت کنیم.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. با داستانی از کتاب پول و قانون جذب شروع می کنیم.

جری: آبراهام جمله ای هست که می گوید پول خوشبختی و شادی نمی آورد از جنبه دیگر فقر هم خوشبختی نمی آورد اما مشخص است که پول مسیری برای رسیدن به شادی نیست. با این ایده که رسیدن به خواسته موجب شادی ما می شود درست است که هدف ما رسیدن به خواسته ها باشد؟ و اینکه چگونه شخصی که برای رسیدن به خواسته اش وقت و انرژی زیادی گذاشته احساس شادی را در خود حفظ کند؟

به نظر می رسد که رسیدن به خواسته همچون صعودی دشوار است که بعد از آن به زمینی مسطح و هموار میرسیم تا کمی استراحت کنیم و سپس صعود دیگری برای رسیدن به خواسته ای دیگر پیش است. آن فرد برای رسیدن به خواسته اش انقدر درگیر می شود و سختی می کشد و بعد از رسیدن به آن می گوید:” انجامش دادم و دوباره برای خواسته بعدی نیز همین قدر سختی و درگیری دارد. چگونه می شود که برای رسیدن به خواسته این اتفاق نیفتد و احساس شادی را در طول مسیر در خود نگه دارد؟

پول و فقر نباید عامل شادی یا غم باشند

آبراهام: درست است، پول خوشبختی و شادی نمی آورد فقر هم همین طور است و اصلا پول و فقر هیچ کدام عامل شادی و خوشبختی نیستند. به خاطر داشته باشید که اگر برای رسیدن به شادی عملی را انجام دهید این کار شما را به عقب هدایت می کند، در عوض اگر تمرکز خود را بر روی افکار و جملاتی که احساس بهتر و بهتری در شما ایجاد می کند قرار دهید و به شکل عمدی احساس شادی در خود ایجاد کنید نه تنها انجام کارهای فوق العاده به شما الهام می شود بلکه نتایج فوق العاده نیز برایتان خواهد داشت.

خواندن
قانون ارتعاش چیست؟ و چه ارتباطی با قانون جذب دارد؟

بیشتر مردم به آنچه که در تجربیاتشان هست و اتفاقاتی که در زندگیشان رخ می دهد توجه می کنند. یعنی اگر چیزی که اتفاق میفتد آنها را راضی کند احساس خوبی دارند و اگر اینطور نباشد احساس بدی خواهند داشت. اما این شیوه، زندگی را بسیار سخت می کند اگر شما تنها بر آنچه که هست توجه کنید هیچ چیزی بهتر نمی شود. باید بتوانید نگاه مثبتی به جلو داشته باشید تا بتوانید تجربیات خود را بهبود ببخشید.

وقتی این را یاد بگیرید به شکل عمدی به افکاری توجه کنید که احساس بهتری به شما می دهند، پیدا و حفظ کردن احساس شادی حتی قبل از رسیدن به خواسته تان سخت نخواهد بود. احساس درگیر بودن و سختی ای که توضیح دادید به خاطر مقایسه همیشگی است که میان جایگاه فعلی و خواسته خود می کنید. اگر به فاصله ای که باید طی شود توجه کنید این فاصله بیشتر می شود و وظایف و تلاش هایی که باید انجام دهيد هم چند برابر می گردد و احساس سختی نیز به همین خاطر است.

پیشنهاد می کنم: برای داشتن حال خوب اول باید به تعادل ارتعاشی برسید

زمانی که به احساستان اهمیت می دهید و افکارتان را بر اساس احساسی که به شما می دهند انتخاب می کنید باعث می شود الگوی فکری انتخاب کنید که شما را به پیش می برد. قانون جذب هم به این افکار پاسخ می دهد و در نتیجه شما نتایج فوق العاده ای به دست می آورید. درگیری و سختی کشیدن هیچ وقت پایان شاد نخواهد داشت و این امر مخالف قانون است.

 جمله اگر به آن خواسته ام برسم خوشحال خواهم شد جمله سودمند و خوبی نیست زیرا تا وقتی به آن نرسید خوشحال نخواهید بود. وقتی تصمیم بگیرید قبل از هر چیز شاد باشید به آن هدف هم خواهید رسید. پس نه پول و فقر و نه حتی تمام خواسته هایتان، هیچ وقت نباید عامل شاد بودن شما باشد. شادی را باید قبل از انجام هر کاری و رسیدن به هر خواسته ای در درون خود ایجاد کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]