برای داشتن حال خوب اول باید به تعادل ارتعاشی برسید

داشتن حال خوب شاید بزرگترین خواسته همه ما است و هرچیزی که می خواهیم برای رسیدن به این خواسته است، اما اگر شما به تعادل ارتعاشی در زندگی خود نرسید، هر چقدر هم به سایر خواسته هایتان برسید، بازهم حال خود نخواهید داشت. اما این تعادلی که از آن سخن می گوییم چیست؟ در ادامه می خواهیم در موردش حرف بزنیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. تمام چیزهایی که دارید و کارهایی که انجام می دهید موجب می شود تا وضعیت وجودی و زندگیتان بهتر شود. به بیان دیگر همه چیز به احساس شما برمیگردد و این احساس موجب می شود تا به تعادلی با خود واقعی تان برسید. هنگامی که پیش از هر چیز تلاش می کنید که به تعادلی برسید تمام چیزهایی که به دست می آورید و کارهایی که انجام می دهید همگی باعث داشتن حال خوب در شما می شوند.

اما اگر در ابتدا به این تعادل ارتعاشی نرسید و برای داشتن حال خوب کارهایی را انجام دهید و چیزهایی را به دست بیاورید همه اینها باعث می شوند که بیشتر از حالت تعادل دور شوید. نمیگوییم انجام دادن کارها و یا داشتن چیزها در زندگی خوب نیست چون هر دو اینها بخش مهمی از تجربه های فیزیکی شما هستند. شما در این تجربیات ریزه کاری ها و جزئیات دنیای فیزیکی تان را کشف می کنید تا رشد و گسترش شاد و خوبی داشته باشید.

اما زمانی که بدون داشتن تعادل ارتعاشی پیش می روید این کار باعث ناراحتی شما خواهد شد. اگر در ابتدا مشخص کنید که می خواهید چه احساسی داشته باشید یا چطور باشید و سپس اجازه دهید از درونتان کاری را که باید انجام دهید به شما الهام شود نه تنها تعادل ارتعاشی خود را حفظ می کنید بلکه از هر چیزی که به دست می آورید و هر کاری که می کنید لذت می برید.

تعادل ارتعاشی = داشتن حال خوب

بیشتر خواسته های مردم به خاطر این است که آن چیزی را که می خواهند ندارند و به دست آوردن خواسته آنها را عميقا راضی نمی کند چرا که همیشه چیز دیگری وجود دارد که آنها ندارند و این موضوع هرگز تمام نمی شود. -یک چیز را به دست می آورند آنها را راضی نمی کند و به دنبال چیز دیگری در تجربیات خود هستند چون این چیز را ندارم، می خواهمش- و آنها فکر می کنند که به دست آوردن آن خواسته جای خالی را پر می کند اما این کار بر خلاف قانون است.

خواندن
همه چیز درباره ویشنو – قسمت دوم: صفات الهه ویشنو

هر عملی که از جنبه کمبود انجام پذیرد هرگز سودمند نخواهد بود و کمبود بیشتری را در بر خواهد داشت. کمبود و جای خالی ای که مردم احساس می کنند با عمل و یا رسیدن به خواسته پر نخواهد شد چراکه این احساس به واسطه عدم تعادل ارتعاشی میان خواسته و عادت های فکری غلط آنها است. داشتن افکاری که احساس بهتری به شما می دهند، داستان متفاوت گفتن، به دنبال نکات مثبت بودن و توجه کردن به خواسته خود، به دنبال چه میشد اگرهای مثبت بودن، اینها هستند که جای خالی را پر می کنند.

وقتی این کارها را انجام دادید شگفت انگیزترین چیزها برایتان اتفاق میفتد. خواسته هایتان به سمت شما سرازیر می شوند اما جاری شدن و رسیدن به خواسته ها جای خالی را پر نمی کند چرا که دیگر جای خالی وجود ندارد. مطمئنا شما چیزهای عالی و فوق العاده ای را به دست خواهید آورد. پیام ما این نیست که خواسته ای نداشته باشید، چیزی نخواهید و یا کاری انجام ندهید پیام ما این است که این کارها را با داشتن احساس خوب انجام دهید.

سوالات مرتبط

تعادل ارتعاشی به چه معناست؟

تعادل ارتعاشی به این معنا است که قبل از تلاش برای رسیدن به خواسته هایتان، آن را با احساس خود هماهنگ کنید و ابتدا بدانید می خواهید چه احساسی داشته باشید و چطور باشید و سپس اجازه دهید از درونتان کاری را که برای آن حس شما به شما الهام می شود را انجام دهید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]