دانلود رایگان مانترای الهه لاکشمی (الهه ثروت)

با گوش دادن به مانترای الهه لاکشمی می توانید شاهد آشکار شدن موفقیت ها و پول های بیشتری در زندگی خود باشید. هم اکنون می توانید این مانترا را به رایگان از ادامه پست دانلود کنید.

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. لاکشمی ایزدبانوی توانگری و پیروز بختی در آئین هندو است. الهه  لاکشمی ایزدبانوی ثروت است و پول و غله و گله و زمین و طلا و نقره از عطایای اوست. در متون هندو گفته شده هر جا که سلطنت و ثروت و شهرت و شوکت باشد، فیض لاکشمی در آنجا حاضر است و لاکشمی نیز در آنجا حضور و سکونت داشته‌است.

مانترای الهه لاکشمی نیز یک نوع مانترای ثروت و موفقیت است. با گوش دادن به آن فرصت های بیشتری از دستیابی به موفقیت، رفاه و فراوانی در زندگی شما آشکار خواهد شد. این مانترا یکی از قوی ترین مانتراهای ثروت بوده و نتایج خارج العاده ای در زندگی مالی شما خواهد داشت.

مانترای الهه لاکشمی را می توانید به مدت 40 روز گوش دهید. در این 40 روز می توانید به همراه این مانترا، مدیتیشن هم داشته باشید. علاوه بر این اگر دوست دارید جذب ثروت قوی تری داشته باشید، می توانید مدیتیشن همراه با سنگ انجام دهید و این مانترا را نیز گوش دهید. سنگ های آونتورین، سیترین و چشم ببر می توانند انتخاب های مناسبی برای اینکار باشند.

مانترای الهه لاکشمی را می توانید به صورت رایگان از وبسایت سینرژی با ناهید دانلود کنید. لینک دانلود این مانترا در ادامه قرار گرفته است.

برای دسترسی به این صفحه باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود و عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه مراجعه کنید.