دانلود رایگان مانترای الهه لاکشمی (الهه ثروت)

با گوش دادن به مانترای الهه لاکشمی می توانید شاهد آشکار شدن موفقیت ها و پول های بیشتری در زندگی خود باشید. هم اکنون می توانید این مانترا را به رایگان از ادامه پست دانلود کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. لاکشمی ایزدبانوی توانگری و پیروز بختی در آئین هندو است. الهه  لاکشمی ایزدبانوی ثروت است و پول و غله و گله و زمین و طلا و نقره از عطایای اوست. در متون هندو گفته شده هر جا که سلطنت و ثروت و شهرت و شوکت باشد، فیض لاکشمی در آنجا حاضر است و لاکشمی نیز در آنجا حضور و سکونت داشته‌است.

مانترای الهه لاکشمی نیز یک نوع مانترای ثروت و موفقیت است. با گوش دادن به آن فرصت های بیشتری از دستیابی به موفقیت، رفاه و فراوانی در زندگی شما آشکار خواهد شد. این مانترا یکی از قوی ترین مانتراهای ثروت بوده و نتایج خارج العاده ای در زندگی مالی شما خواهد داشت.

مانترای الهه لاکشمی را می توانید به مدت 40 روز گوش دهید. در این 40 روز می توانید به همراه این مانترا، مدیتیشن هم داشته باشید. علاوه بر این اگر دوست دارید جذب ثروت قوی تری داشته باشید، می توانید مدیتیشن همراه با سنگ انجام دهید و این مانترا را نیز گوش دهید. سنگ های آونتورین، سیترین و چشم ببر می توانند انتخاب های مناسبی برای اینکار باشند.

با خواندن مانترا Lakshmi (Laxmi) گایاتری می توان به رفاه و موفقیت دست یافت. خواندن مانترا لاکشمی گایاتری به طور منظم با یک چارچوب ذهنی و ایمان مثبت به ما کمک می کند تا ثروت و ثروت خوب را جذب کنیم. خواندن این مانترا انرژی مثبت را القا می کند و در نتیجه ذهن و بدن شما را سالم نگه می دارد. کسانی که در تجارت هستند می توانند سود ببرند در حالی که حرفه ای ها می توانند ارتقا پیدا کنند. فداییان این مانترا را برای خشنود ساختن الهه لاکشمی که برکات خود را به آنها عطا می کند سر می دهند. گفته می شود که خواندن این مانترا باعث شادی، ثروت، تجملات و رفاه می شود.

خواندن
دانلود رایگان مانترا گایاتری

مانترا لاکشمی گایاتری تمام دوشاهای منفی لیکا دریدریا، چاوریا و ویکیپتا را از زندگی حذف می کند.

مانترا لاکشمی گایاتری افسردگی و ارتعاشات منفی را از بین می برد.

Lakshmi Gayatri Mantra خانه، زمین و املاک و مستغلات را خیلی زود فراهم می کند.

ماهالاکشمی گایاتری مانترا به کسب جایگاه بالاتر در جامعه کمک می کند.

چگونه مانترای الهه لاکشمی را بخوانیم

زمان های ایده آل برای خواندن مانترا دو بار در روز است – در هنگام سحر و هنگام غروب. گفته می شود که حداکثر سود خواندن مانترا با خواندن 108 بار آن به دست می آید.

تسبیح 1 این مانترا را با کمال گاتا مالا پر انرژی و از هر پانچمی تیتی شروع کنید.

برای نتایج بهتر در زندگی به روزه پانچمی ادامه دهید.

اگر در مقابل شری یانترا، پاراد شری یانترا، اسپاتیک شری یانترا و ماهالاکشمی یانترا خوانده شود، تأثیر مانترا گایاتری ماهالاکشمی چهار برابر می شود.

“Om Shree Mahalakshmyai Cha Vidmahe Vishnu Patnyai Cha Dheemahi

Tanno Lakshmi Prachodayat Om”

مانترای الهه لاکشمی را می توانید به صورت رایگان از وبسایت سینرژی با ناهید دانلود کنید. لینک دانلود این مانترا در ادامه قرار گرفته است.

برای دانلود این مانترا باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت