دانلود رایگان مانترا افزایش برکت

برای افزایش برکت در زندگی تان همیشه در قدم اول باید به خدا متکی باشد. در کنار این موضوع ما جمله قشنگی در این مورد داریم که خداوند به ما می گوید از تو حرکت، از من برکت. وبسایت سینرژی با ناهید در این پست مانترایی آماده کرده است که به شما کمک می کند حرکت را برای بدست آوردن برکت از سمت خداوند شروع کنید. برای دریافت رایگان این مانترا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

قبلا در پست مانترا جذب ثروت، برای شما مانترایی معرفی کردیم که به افزایش درآمد شما کمک می کندو کسانی که آن مانترا را گوش داده اند قطعا تا به امروز به تاثیر فوق العاده آن رسیده اند. بارها با شما در مورد تاثیرات فوق العاده گوش دادن به مانترا در زندگی تان گفته ایم. مانتراها همانند ذکر ها هستند و به شما کمک می کنند تا بهتر خواسته های خود را جذب کنید و از صمیم قلب آن ها را از خدا بخواهید. یکی از خواسته هایی که به کمک مانتراها می توانید جذب کنید، افزایش برکت و رزق و روزی در زندگی تان است.

با مانترا افزایش برکت می توانید رزق و روزی بیشتری را از جانب خداوند دریافت کنید. با قدم های محکم تری به سمت خواسته هایتان بروید و حرکت به سوی برکت را آغاز کنید. این مانترا ۱۰۸ مرتبه تکرار شده و تعداد صحیح اصلی ۱۰۸ مرتبه است. بخش جالب و مهم این مانترا این است که هرچقدر تکرار شود باعث خستگی نمیشود و بلکه باعث افزایش نیروی حیات و شادابی میشود.

خواندن
شما کسی هستید که تجربیات خود را جذب می کنید

معنا مانترا افزایش برکت

اسم اصلی مانترا افزایش برکت، مانترای Om mani padme hum می باشد و معنای آن چنین است: راه اتصال به یگانگی مطلق از میان گوهری می گذرد که در گل نیلوفر است و در دلم جوانه می زند.

بودایی های تبت بر این باورند که تکرار این مانترا با صدای بلند و یا صورت زمزمۀ درونی، قدرت دریافت  بخشایش و برکت را افزایش می دهد و شرارت هایی را که از زمان های بسیار دور روی هم انباشته شده است را پاک می گرداند.

برای دریافت رایگان مانترا افزایش شادی بر روی گزینه دانلود مانترا بزنید. همچنین می توانید این مانترا را به صورت آنلاین در وبسایت گوش کنید.

برای دانلود این مانترا باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت