دانلود رایگان مانترا گورو (سیاره ژوپیتر)

مانترا گورو (سیاره ژوپیتر) مانترا مخصوص مربوط به سیاره مشتری است که با نام Brihaspati Mantra هم شناخته می شود و هم اکنون می توانید این مانترا را از ادامه به رایگان دانلود کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما بهترین تمرین های جذب انرژی را آموزش می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. همه ما در زندگی خود ترس هایی داریم. ترس از دست دادن کسی، ترس از بین رفتن چیزی و ترس های بسیار دیگر. معمولا راه های مختلفی برای مقابله با این ترس ها وجود دارد اما اکثرشان بی تاثیر هستند چرا که ترس را باید از ضمیر ناخودآگاه حذف کرد نه فقط در ظاهر با آن کنار آمد و این دقیقا همان کاری است که مانترا گورو (سیاره ژوپیتر) انجام می دهد.

مانترا گورو (سیاره ژوپیتر) یک مانترا فوق العاده عالی و قوی برای از بین بردن تمام ترس ها است. علاوه بر این این مانترا انسدادهای مالی که در زندگی به وجود آمده را هم از بین می رود و جریان های مالی زندگی شما را بهبود می بخشد. گوش دادن به این مانترا به خصوص در زمانی که ماه کامل نزدیک سیاره مشتری رخ می دهد، به شدت توصیه می شود و تاثیر خارق العاده ای دارد.

تلفظ لاتین مانترا گورو (سیاره ژوپیتر)

در ادامه تلفظ لاتین این مانترا را برای زمزمه کردن هنگام گوش دادن به آن قرار داده ایم.

1 – “Om graam greem graum sah brihaspataye namah”
2 – “Om brim brihaspataye namah”
3 – “Om graam greem graum sah guruve namah”

این مانترا را در این ایام که ماه کامل نزدیک به سیاره مشتری رخ می دهد بارها و بارها گوش کنید و انرژی خود را با آن همسو نمایید. همچنین رویاپردازی در این روز ها نیز توصیه می شود. هم اکنون می توانید این مانترا را به رایگان از وبسایت سینرژی با ناهید دانلود نمایید.

برای دانلود این مانترا باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت