کتاب نور شفابخش درون «نسخه انگلیسی»

کتاب نور شفابخش درون در مورد فرآیندی خلاقانه برای نشان دادن زندگی رویاهایتان است! شما در این کتاب با پیکربندی سیستم هوشیاری انرژی انسانی (HECS) آشنا می شوید و همچنین به درک جالبی از روند خلاقیت در HECS می رسید. برای آشنایی بیشتر با این مفهوم و دانلود رایگان این کتاب در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما بهترین تمرین های پاکسازی چاکرا و جذب انرژی را آموزش می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. سیستم هوشیاری انرژی انسان دارای 4 بعد است که به آن به اختصار HECS می گویند. هر چاکرا در بدن انسان نیز دارای یک رنگ مشخص است که به HEF مربوط می شود و این مخفف عبارت The Human Energy Field است که فقط ما هفت چاکرا را به وضوح میشناسیم و بدن مثل لایه های پیاز منظم نیست که هر سطح فرکانسی که تمام شود به قسمت بعد برود، بلکه هر قسمت تا بی نهایت میرود.

در واقع hef راجع به فرکانس محدوده ی بدنی صحبت میکند و hecs راجع به هوشیاری (آگاهی) صحبت میکند. که این دو موضوع باهم تفاوت دارند و در عین حال در هم تنیده هستند. کتاب نور شفابخش درون hef را از منظرهای مختلف بررسی میکند و ارتباط بین جهان فیزیکی و غیر فیزیکی را توضیح میدهد و سپس راجع به تاثیر آن روی خلاقیت و قدرت های درونی ما میگوید. همچنین ارتباط بین HECS & HEF را هم می گوید.

ویدئویی از خلاصه مطالب کتاب نور شفابخش درون

خواندنی: کتاب سفر روح «سیری در جهان های معنوی»

علاوه بر موارد بالا، کتاب نور شفابخش درون در مورد چگونه مسدود شدن مسیر خلاقیت های انسان ها می گوید. هنگامی که پالس های خلاقیت مسدود نباشند، ما می توانیم شور و اشتیاق خود را آشکار کنیم. ولی متاسفانه همه ما بلاک هایی در درون خود داریم که جریان خلاقیت را متوقف می کنند. این بلاک ها معمولا در جاهایی هستند که ما به خاطر زخم ها و یا ناراحتی ها و مشکلاتی که در کودکی برایمان پیش آمده، در آنجا انرژی خود را متوقف کرده ایم.

خواندن
آموزش کف بینی: معرفی نقش های کف دست

این بلوک ها مانع از ایجاد آنچه می خواهیم می شوند و ما را در چرخه معیوب الگوهای تکراری هدایت می کند. کتاب نور شفابخش درون مراحل آزادسازی این بلوک ها را به شما آموزش می دهد. هنگامی که بلوک ها آزاد می شوند ، یعنی انرژی خلاقیت آزاده شده و نتیجه نهایی نه تنها تجلی فیزیکی اشتیاق قلب ما بلکه ماهیت اصلی تر، نور بیشتر است.

برای پی بردن به تمام این مفاهیم، فقط کافیست کتاب نور شفابخش درون را مطالعه کنید و هم اکنون می توانید این کتاب را به رایگان از ادامه دانلود نمایید.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 5.5 مگابایت
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: میانگین: ]