چطور می توانم احساس خوب در زندگی خود داشته باشم؟

همه ما دوست داریم احساس خوب در زندگی خود داشته باشیم، اما متاسفانه فقط به اندازه یک گفتن به آن فکر می کنیم و واقعا برای داشتن این حس خوب تلاشی نمی کنیم. در این مطلب می خواهیم شما را راهنمایی کنیم تا بدانید چگونه می توانید این احساس خوب نسبت به زندگی تان را ایجاد کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

همه ما با سه هدف مهم به دنیا می آییم: آزادی، رشد و شادی و نتیجه این سه هدف است که باعث می شود تا احساس خوب در زندگی خود داشته باشیم. آزادی زیربنای وجود همه ماست چون هر چیزی که به سمت ما می آید نتیجه افکاری است که در سر داریم و هیچ کسی به جز خودمان بر روی این فکرها کنترلی نداریم.

هنگامی که در کنار این آزادی به دنبال شادی هستیم، به تدریج افکار مان را به سمت خود واقعی مان هدایت می کنیم. نتیجه این هدایت سبب می شوند تا تمام مقاومت ها نیز کم رنگ شوند و آن وقت اجازه رشد و بالندگی را که از دل تجربه های زندگی در ما ایجاد شده است، در زندگی می دهیم.

هنگامی که حرفه ای را انتخاب می کنید و یا کارهای مربوط به حرفه ی خود را انجام می دهید اگر هدف اصلی شما داشتن احساس شادی در حین انجام آن کار باشد، سه هدف اصلی شما به سرعت و به راحتی همسو می شوند.

چون با داشتن احساس خوب در زندگی، شما به هماهنگی کامل با بخش غیر فیزیکی وجودتان می رسید و این هماهنگی موجب رشد و گسترش تمام خواسته های می شود که از زندگی به آنها رسیده اید. در نتیجه رشد و گسترش شما بسیار سریع و رضایت بخش خواهد بود.

پیشنهاد می کنم: دوره تغییر و ارتقاء مدار ذهنی برای رسیدن به خواسته ها

آزادی پایه و اساس زندگی شما است و چیزی نیست که باید آن را به دست بیاورید. شادی هدف زندگی تان است و رشد نتیجه هر دوی این ها می باشد. اما اگر باور دارید که موجودی بی ارزش هستید و بخواهید ارزش خود را از طريق عمل اثبات کنید هرگز به تعادل دست پیدا نخواهید کرد.

خواندن
با قانون جذب به افکارتان قدرت دهید

ما معمولا سه هدف اصلی انسانها را توضیح می دهیم اما موجودات فیزیکی خیلی سریع ایده رشد توجه شان را جلب می کند و با تلاش برای اثبات ارزشمندی وجود خود از مسیر خارج می شوند. در حالیکه ارزشمندی و لیاقت شما هرگز مورد بحث نبوده است.

هیچ احتیاج نیست تا چیزی را به کسی اثبات و یا توجیه کنید. علت وجود شما هیچ احتیاجی به توجیه کردن ندارد چون خود وجود و هستی شما توجیه کافی و مناسبی برای بودن در این جهان می باشد.

معمولا شما دوست دارید به شغل خود به عنوان کاری نگاه کنید که تجربه های شادی بخش در زندگی تان می آفریند و در واقع از شغل خود انتظار دارید باعث ایجاد احساس خوب در زندگی تان شود. اما باید بدانید شما خالق چیزها و یا تکرار کننده تجربه هایی که دیگران خلق و یا جمع کرده اند نیستید.

شما خود خالق هستید و هدف آفرینش هایتان داشتن زندگی شادی بخش می باشد. ماموریت شما همین است و به خاطر همین به اینجا آمده اید. اکنون که این را می دانید، پس فقط کافیست افکار خود را با توجه به همین آگاهی تعیین کنید. آن وقت خواهید دید که چگونه این افکار سیستم هدایتگر شما به سمت رشد و شادی خواهند بود و نتیجه آن نیز بدون شک داشتن احساس خوب در زندگی تان خواهد بود.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]