آموزش تکنیک فکر خوانی و انتقال حس به دیگران + ویدئو

در این پست می خواهیم به شما تکنیک فکر خوانی و انتقال حس به دیگران را آموزش دهیم. به کمک این تکنیک می توانید ارتباط تله پاتی با شخص موردنظرتان برقرار کنید و احساسات خود را به او بگویید. برای شروع یادگیری، به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ویدئوها و آموزش های بیشتری از آموزش تله پاتی قرار می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. برای انجام تکنیک فکر خوانی و انتقال حس به دیگران در قدم اول نیاز است یکسری نکات را رعایت کنید و به آن ها توجه داشته باشید. این نکات به شرح می باشد.

نکاتی در مورد تکنیک فکر خوانی و انتقال حس به دیگران

در ابتدای در تمام تمرینات تله پاتی و تکنیک فکرخوانی به کارمای تمرینات خود فکر کنید. آیا آن شخص مایل است شما افکارش را بشناسید یا نه؟  پس اگه فقط برای یادگیری می خواهید این کار را انجام دهید، می توانید حتی با دوستی هماهنگ کنید که در ساعتی خاص به چیزی فکر کند و بعد با اجازه ی او روی این تمرین متمرکز شوید.

تمرینات تله پاتی باید فقط برای موارد این چنینی استفاده شوند که در جهت خیر و صلاح همگان هستند نه برای استفاده های شخصی و تلقین افکار شخصی مان به افراد. چون در این صورت می توانند صورت بگیرند اما کارمای خاص خودشان را برای ما خواهند داشت!

مدت زمان تکنیک فکر خوانی و انتقال حس به دیگران دلخواه بوده و زمان خاصی برای آن وجود دارد.

افرادی که سنگ آمیتیس دارند وقتی در وضعیت مدیتیشن قرار گرفتند سنگ را در ناحیه چشم سوم قرار دهند. برای این تمرینات نیاز به خالی کردن ذهن و آرامش زیاد است و انرژی این سنگ در این راستا کمک کننده است.

افرادی که دوست ندارند روی تله پاتی به این شکل کار کنند با دوستی قرار بگذارند و با اجازه ی او این تمرینات را با هم انجام بدهند و از این تمرینات برای تقویت نیروی ذهنی خود استفاده کنند و یا برای دادن احساس بهتر و شادمانی و سلامتی به دیگران و کمک کردن به دیگران برای فراموش کردن و پشت سر گذاشتن خاطرات بدشان استفاده کنند.

خواندن
دیدن جهان خود از نگاه منبع

یعنی الزاما نباید تکنیک فکر خوانی و انتقال حس به دیگران را فقط برای استفاده از قدرت های ذهنی مان برای تجسس افکار و احساسات دیگران به کار ببریم زیرا حتی در صورت گرفتن نتیجه باید منتظر دریافت کارمای آن هم باشیم. در ادامه آموزش این تکنیک به صورت ویدئو قرار داده شده است و می توانید مشاهده کنید.

ویدئو آموزش تکنیک

سوالات مرتبط:

تله پاتی یا فکر خوانی چیست؟

تله پاتی پدیده ای است که در آن می توان به کمک افکار و بدون هیچ ارتباط زبانی، با شخص دیگری ارتباط برقرار کرد و از طریق این ارتباط افکار و احساسات آن شخص را متوجه شد و درک نمود. به این روش تکنیک فکر خوانی نیز گفته می شود. از این طریق هم می توان افکار و احساسات دیگران را خواند و هم می توان افکار و احساسات دیگری را در ذهن آن ها قرار داد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]