آیا ارث بردن بیماری اجدادمان امکان پذیر است؟

یکی از موضوعاتی که قانون جذب برای آن پاسخ دارد، امکان ارث بردن بیماری اجدادمان است. قانون جذب به خوبی توضیح می دهد که آیا این امکان وجود دارد؟ و اگر بله یا خیر، دلیل آن چیست؟ اگر دوست دارید در مورد این موضوع بیشتر بدانید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

شخصی می گفت، می گویند من میگرن دارم، چون مادرم نیز میگرن داشت و یا مادرم اضافه وزن دارد چون مادربزرگم نیز چنین مشکلی را داشت، بچه های من هم اضافه وزن دارند. آیا واقعا عده از مردم بیماری ها و مشکلات فیزیکی را ارث می برند و ارث بردن بیماری ها از اجدادمان واقعا امکان پذیر است؟

ارث بردن بیماری از اجدادمان پاسخ قانون جذب به افکار ماست

در پاسخ به این سوال چنین می گوییم: چیزی که از آن به عنوان ارث بردن بیماری ها تعبیر می شود در واقع پاسخ قانون جذب به افکاری است که از والدین خود فرا می گیرید. سلول های بدن شما نیز فکر می کنند و مانند شما می توانند ارتعاشات اطرافتان را بفهمند و یاد بگیرند. هر چند اگر خواسته و آرزویی در شما ایجاد شود و به دنبال افکاری باشید که احساس خوبی در شما ایجاد کنند، این مسئله نشان می دهد که به هماهنگی ارتعاشی با وجود درونی خود و یا منبع رسیده اید و سلول های بدن شما نیز به سرعت با افکار سلامتی هماهنگ می شوند.

هنگامی که شما با منبع همسو هستید سلولهای بدن شما نمی توانند ارتعاشات منفی را که منجر به بروز بیماری می شوند بفرستند، سلول ها تنها زمانی که شما از هماهنگی خارج می شوید این کار را انجام می دهند. وضعیت بدن شما به افکاری که دارید بستگی دارد. افکار شما موجب انتقال و به ارث بردن بیماری ها از اجدادتان و یا هر نشانه ی منفی دیگری خواهد شد، در حالی که اگر افکار مداوم مثبت داشته باشید، صرف نظر از بیماری که والدينتان تجربه کرده اند، چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

برخی از سوالات

سوال: برای همین است که وقتی مادرم از سردرد خود صحبت می کند خودم نیز احساس میکنم سرم شروع به درد گرفتن میکند؟

خواندن
آموزش کف بینی: معرفی تپه های هشت گانه کف دست

پاسخ: چه این را از مادرتان و یا چه از فرد دیگری بشنوید، وقتی توجه خود را به چیزی که نمی خواهید قرار می دهید، در طول زمان اصل و جوهره ی آن را دریافت میکنید. سردرد نشانه مقاومت شما به داشتن سلامتی است و وقتی اتفاق میافتد که خود را در تضادی ارتعاشی با وجود درونی خود نگه می دارید.

احتیاجی نیست تا بر سردرد تمرکز کنید و به آن دچار شوید، مثلا وقتی راجع به کار خود نگران هستید و یا از عملکرد دولت خشمگین می شوید همه اینها باعث بروز علائم بیماری در بدن شما می شود.

سوال: اگر مادرم از سردرد خود شکایت کند و من آگاهانه به آن توجهی نداشته باشم و بگویم؛ شاید این برای تو درست باشد اما برای من اینگونه نیست. آیا این کار از من محافظت می کند؟

پاسخ: وقتی از خواسته های خود صحبت می کنید همیشه این موضوع به نفع شما خواهد بود، اما نمی شود همزمان هم بر سردرد مادرتان متمرکز باشید و هم در هماهنگی با خود واقعیتان بمانید. زمانی که از خواسته های خود صحبت می کنید اما به چیزهایی که نمی خواهید توجه دارید، این کار شما را به هماهنگی با خواسته هایتان نمی رساند.

توجه خود را از چیزهایی که نمی خواهید جذب کنید بردارید و به چیزهایی که می خواهید جذب کنید، متمرکز شوید. به ویژگی هایی در مادر خود توجه کنید که احساس خوبی به شما می دهد و یا به چیز دیگری غیراز مادرتان متمرکز شوید تا احساس بهتری پیدا کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]