سلامتی و حال خوب حالت طبیعی بدن شما است

سلامتی و حال خوب حقیقت و اصل شما و حالت طبیعی بدن شما است و اگر چیزی غیز از این دارید تجربه می کنید نشان می دهد که با ارتعاش هی خود مقاومت هایی را ایجاد کرده اید. در این پست می خواهیم کمی بیشتر به این ارتعاشات منفی بپردازیم و به شما کمک کنیم حالت طبیعی بدن خود را بازیابی کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

تمرکز بر کمبود خواسته موجب ایجاد مقاومت می شود

تمرکز بر کمبود خواسته موجب ایجاد مقاومت می شود و اجازه ورود دادن و جاری شدن از توجه به خواسته ها ایجاد می شود. افکاری که هماهنگ با زاویه دید منبع نباشند مقاومت ایجاد می کند و اجازه دادن نیز از هماهنگی با انرژی منبع حاصل می شود. سلامتی و حال خوب و شرایط کامل و عالی بدنی همه اینها حالت طبیعی بدن شما هستند و اگر با چیزی غیر از اینها رو به رو هستید یعنی افکارتان بیشتر پیرامون نبود خواسته هایتان است تا چیزهایی که می خواهید.

مقاومت اول شما را بیمار می کند و در آن وضعیت نیز نگهتان می دارد. از توجه شما به ناخواسته ها موجب می شود تا آنها را در زندگی تجربه کنید پس منطقی است که توجه خود را به خواسته های خود جلب کنید. بعضی وقتها فکر می کنید افکار شما حول سلامتی و حال خوب می چرخد در حالی که به شدت نگران مریض شدن هستید، بهترین راه برای اینکه بتوانید ارتعاش درست را تشخیص دهید این است که به احساس خود در لحظه فکر کردن توجه کنید.

اگر افکاری را که در مورد سلامتی و حال خوب دارید احساس کنید، رسیدن به وضعیت سلامتی بسیار آسان تر است تا اینکه تنها با افکار خود بخواهید به آن موقعیت برسید. شما به خود قول میدهید که احساس خوب پیدا کنید و افکار خود را نیز هدایت می کنید اما حتی بدون اینکه متوجه شوید در می یابید که خشمگین هستید و احساس بی ارزشی و ضعف می کنید، اما وقتی تصمیم می گیرید که به احساسات خود توجه کنید افکار بیمار کننده و مقاومت زای شما دیگر اهمیتی ندارند.

خواندن
اَبَر انسان

بیماری حالت طبیعی بدن شما نیست

بیماری حالت طبیعی بدن شما نیست و داشتن احساسات منفی نیز حالت طبیعی شما نمی باشد چرا که اصل و حقیقت شما شبیه به وجود درونی تان است. شما خوب هستید و احساس بسیار بسیار خوبی دارید. پس شما نیازی نیست برای داشتن سلامتی و حال خوب تلاش کنید، بلکه فقط کافی است آن ها را حس کنید و با حالت طبیعی تان هم ارتعاش شوید.

با رسیدن به هماهنگی ارتعاشی با درون خود، سلامتی شما نیز حفظ می شود و دیگر نیازی نیست به ترس از مریض شدن، به سلامتی فکر کنید. چرا که چنین افکاری فقط از روی کمبود هستند و در نهایت هم کمبود را جذب خواهند کرد.

ما در پیج اینستاگرام @synergy.astro به شما تکنیک هایی می آموزیم که با کمک آن ها می توانید سلامتی و حال خوب خود را در هر شرایطی حفظ کنید و با انرژی درون خود هماهنگ شوید. حتما ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]