چگونه جذب بیماری با افکار در یک کودک تازه متولد شده اتفاق می افتد؟

جذب بیماری با افکار حاصل درخواست سلامتی از سر کمبود است. اما یکی از سوالاتی که در اینجا مطرح می شود، این است که کودک تازه متولد شده، چگونه بیماری را جذب می کند با اینکه هیچ آگاهی از بیماری ها ندارد؟ دانستن پاسخ این سوال می تواند در نوع نگاه شما به جذب سلامتی و بیماری تاثیر بگذارد. به همین دلیل در این پست می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پاسخ به این سوال که چگونه جذب بیماری با افکار در یک کودک تازه متولد شده اتفاق می افتد؟ در ابتدا می خواهیم به صراحت بگوییم که هیچ کسی جز شما واقعیت زندگی خود را خلق نمی کند، اما مهم است که درک کنید کسی که به عنوان خود شما از آن یاد می کنید و می شناسیدش زندگی خود را به عنوان نوزادی کوچک و تازه متولد شده از مادرتان آغاز نکرده است.

شما موجودی ابدی با تجربه هایی بسیار زیاد هستید و با پیش زمینه طولانی در آفرینش به این بدن فیزیکی آمديد. مردم اغلب فکر می کنند که اگر تمام بچه های تازه متولد شده از سلامتی فیزیکی کاملی برخوردار باشند دنیای بهتر و زیباتری خواهند داشت. اما هر کسی که به این بدن فیزیکی وارد می شود الزاما چنین قصدی را ندارد.

موجودات زیادی هستند که وقتی با تضادهای ارزشمند و تاثیرگذار روبرو می شوند به شکل عمدی می خواهند از آنچه که نرمال و طبیعی است متفاوت باشند. به بیانی دیگر چون بچه ها هنگام تولد با یکدیگر تفاوت هایی دارند نمی توانید نتیجه بگیرید که چیزی اشتباه است.

پیشنهاد می کنم: سلامتی و حال خوب حالت طبیعی بدن شما است

ورزشکاری را تصور کنید که بسیار خوب تنیس بازی می کند، تماشاچیانی که او را می بینند ممکن است فکر کنند که این بازیکن بیشتر می خواهد با کسی که مهارت کمتری دارد و راحت تر شکستش می دهد بازی کند. اما شاید خود او دقیقا برعکس این موضوع را بخواهد. شاید او افرادی را ترجیح دهد که در بازی بهترین اند و بازی با آنها دقت و تمرکز بیشتری را می طلبد.

خواندن
رابطه بین هماهنگی ارتعاشی با سلامتی بدن

این موضوع هم همین گونه است. افرادی که در بالاترین سطح از آفرینش فیزیکی خود قرار دارند موقعیتهایی را می خواهند تا به شکلی متفاوت به زندگی نگاه کنند در نتیجه حق انتخاب هایی برای آنها ایجاد می شود و می توانند تجربه های جدیدی را به دست آورند و این افراد می دانند که با تجربه های جدید و متفاوت، اطرافیانشان هم از این موضوع سود می برند.

بسیاری از مردم این تصور اشتباه را دارند که چون کودک صحبت نمی کند نمی تواند واقعیت خودش را بیافریند، اما کسانی که می توانند صحبت کنند هم با کلمات خود چیزی را خلق نمی کنند بلکه با افکارشان این کار را انجام می دهند. نوزادان وقتی متولد می شوند فکر دارند و قبل از تولدشان نیز از نظر ارتعاشی آگاه بودند و پس از تولد، فرکانس های ارتعاشی آنها به سرعت تحت تأثیر محیطی که در آن می آیند، قرار میگیرد و دقیقا همین موضوع است که جذب بیماری با افکار در چنین کودکی هم امکان پذیر می شود.

ولی احتیاجی نیست که نگران آنها باشیم چون آنها همانند شما سیستم هدایتگر احساسی در خود دارند که اجازه تشخیص افکار سودمند و افکاری را که جلوی سلامتی را می گیرند، به آن ها می دهد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]