رابطه بین هماهنگی ارتعاشی با سلامتی بدن

همیشه تاکید کرده ایم که سلامتی بدن یکی از گزینه های بسیار تاثیرگذار برای رسیدن به هماهنگی ارتعاشی است. حال در این پست می خواهیم بیشتر در مورد این موضوع حرف بزنیم و به شما نشان دهیم که چه رابطه ای بین این دو موضوع وجود دارد. اگر دوست دارید بیشتر به اهمیت داشتن بدن سالم پی ببرید، ادامه این مطلب را بخوانید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

شاید به نظرتان عجیب باشد اما ما نمی توانیم بدون اشاره به ریشه های غیر فیزیکی شما و ارتباط همیشگی و بی پایانتان با آن ریشه ها، به بدن فیزیکی شما بپردازیم. چون بدن فیزیکی شما امتداد یافته همان وجود درونی تان است. به بیانی ساده تر برای اینکه بتوانید در بهترین وضعیت سلامتی بدن و تندرستی قرار بگیرید باید با وجود درونی خود به هماهنگی ارتعاشی دست پیدا کنید و برای این کار باید مراقب عواطف و احساسات خود باشید.

وضعیت سلامتی بدن شما با میزان هماهنگی ارتعاشی که با وجود درونی و یا منبع (خدا) دارید ارتباط مستقیم دارد و این یعنی افکاری که پیرامون هر موضوعی دارید می تواند به شکلی مثبت و یا منفی، این ارتباط را تحت تأثیر قرار دهد. اگر مراقب احساسات خود نباشید و افکار خود را به سمت موضوعاتی که احساس خوبی به شما می دهند هدایت نکنید، داشتن سلامتی و حفظ آن برای شما غیر ممکن است.

پیشنهاد می کنم: افکار شما تجربه های فیزیکی شما را می سازند

وقتی به خود یادآور شوید که داشتن احساس خوب امری طبیعی است و تلاش کنید تا جنبه مثبت موضوعات را پیدا کنید به ذهن خود یاد می دهید که افکاری مثبت همچون افکار وجود درونی تان داشته باشد و با آنها هماهنگ شود. این کار نتایج مثبت فوق العاده ای برای بدنتان به همراه خواهد داشت. اگر افکار مثبت شما ادامه پیدا کند، بدن فیزیکی شما نیز از آن سود می برد.

عواطف شما تنوع بسیار گسترده ای دارند، از احساس بسیار بد تا احساس بسیار خوب در هر موقعیت و یا زمانی که باشید و بر هر چیزی که تمرکز کرده اید دو انتخاب بیشتر ندارید: داشتن احساس بهتر و یا داشتن احساس بدتر، پس دقيقا می توانید بگویید که تنها دو نوع احساس برای شما وجود دارد.

اگر به شکل عمدی افکاری را که احساس بهتری به شما میدهد انتخاب کنید از سیستم هدایتگر احساسی خود به نحو احسن استفاده می کنید. با انجام این کار به مرور زمان می توانید خود را کاملا با فرکانس وجود درونی خود تنظیم کنید و به هماهنگی ارتعاشی کامل برسید. وقتی این کار را انجام دهید وضعیت بدنتان نیز بهتر و بهتر می شود.

خواندن
چگونه می توانیم به بیمار کمک کنیم سلامتی را جذب کند؟

می توانید به وجود درونی بی پایان خودم اعتماد کنید

وجود درونی شما در واقع بخشی از انرژی منیع است و به واسطه تجربیاتی که در زندگی دارید همواره در حال گسترش و تحول می باشد. در تمام تجربیات شما این انرژی همواره بهترین احساس ممکن را برای شما انتخاب می کند و این یعنی وجود درونی تان دائما (فرکانس) خود را با عشق، شادی و تمام چیزهای خوب تنظیم می کند.

به همین خاطر وقتی دوست داشتن خود و یا فردی دیگری را انتخاب می کنید احساس خوبی در خود دارید. احساس خوب مهر تاییدی است بر اینکه با انرژی منبع در هماهنگی ارتعاشی کامل هستید. وقتی افکاری انتخاب می کنید که در هماهنگی با انرژی منبع نیست و به شما احساس ترس، عصبانیت و یا حسادت منتقل می کند این یعنی از این هماهنگی فاصله گرفته اید.

منبع هیچ وقت از شما جدا نمی شود و همواره ارتعاش سلامتی بدن و حال خوب می فرستد. زمانی که احساس منفی دارید جلوی رسیدن به هماهنگی ارتعاشی منبع و دسترسی به جریان سلامتی را می گیرید. وقتی شروع به گفتن داستانی جدید در مورد بدن خود، زندگی و کارتان و آدم های زندگیتان می کنید، و احساس خوبی در شما ایجاد می شود، به جریان سلامتی و حال خوب بی پایان که همیشه در شما جاریست دست پیدا می کنید.

آنگاه است که با تمرکز بر خواسته های خود و رسیدن به احساساتی مثبت، قدرتی که عامیان را آفریده است در دسترس شما قرار می گیرد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]