من چگونه می توانم زمان کافی برای رسیدن به خواسته های خود را داشته باشم؟

پاسخ به این سوال یکی از مهم ترین دغدغه های زندگی تمام افراد است. به نظر شما چگونه می توان همیشه زمان کافی برای رسیدن به خواسته ها را داشته باشیم؟ ما عمری محدود داریم، آیا با این عمر محدود، می توانیم به تمام خواسته هایمان برسیم؟ چگونه؟ در این پست می خواهیم پاسخ این سوالات شما را بدهیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

وقتی از قدرت افکار خود آگاه نیستید و زمان کافی را برای هماهنگی شدن با آن نمی گذارید مجبور می شوید تا از طریق عمل به خواسته های خود برسید که البته قدرت چندانی هم ندارد. اگر سخت تلاش کرده اید تا با عمل خود به خواسته هایتان برسید اما موفق نشده اید معمولا احساس شکست و یا ناتوانی می کنید و فکر میکنید که دیگر نمی توانید به آن خواسته دست پیدا کنید.

برخی از مردم احساس می کنند که دیگر زمان کافی برای رسیدن به خواسته هایشان وجود ندارد اما میخواهیم بدانید که اگر وقت بگذارید و افکار خود را بر خواسته خود متمرکز کنید و آگاهانه و عمدی با انرژی ای که عالمیان را آفریده است هماهنگ شوید این قدرت به سرعت به شما کمک خواهد کرد تا به چیزهایی که به نظر دست نیافتنی هستند برسید.

با رسیدن به این هماهنگی هیچ چیزی وجود ندارد که نتوانید داشته باشید، بشوید و یا انجامش دهید و نشانه های آن را در زندگی خود خواهید دید. هماهنگی با انرژی خالق باعث می شود قبل از اینکه خواسته های شما محقق شوند، به احساسات خوبی دست پیدا کنید. وقتی این موضوع را متوجه شوید قادر خواهید بود تا زمان ظهور و تجلی خواسته هایتان، خود را در همین وضعیت نگه دارید.

خواندن
چگونه نقطه جذب خود را تغییر دهیم؟

پیشنهاد می کنم: قانون جذب گسترش دهنده افکار شما است

قانون جذب میگوید: “هر چیزی شبیه به خودش را جذب خواهد کرد.” هر وضعیت و یا هر احساسی داشته باشید جوهره و اساس را جذب خواهید کرد. آرزو و یا خواسته وقتی به شما احساس خوب می دهد که باور داشته باشید به آن خواهید رسید. وقتی این باور در وجود شما باشید، همیشه و در هر شرایطی زمان کافی برای رسیدن به خواسته هایتان را خواهید داشت. اما خواسته ای که همراه با شک و تردید باشد احساس خوبی به شما نمی دهد و آن موقع است که با افکار کمبود، تفکر نداشتن زمان را خواهید داشت.

می خواهیم متوجه شوید که اگر می دانید چه می خواهید و باور به رسیدن به آن را نیز در خود دارید، شما در هماهنگی کامل هستید. برعکس اگر خواسته خود را میدانید اما شک دارید که به آن می رسید یا نه این یعنی ناهماهنگی با خواسته خود.

داشتن خواسته و انتظار برای رسیدن به آن یعنی هماهنگی

انتظار برای چیزی که نمی خواهید یعنی ناهماهنگی.

و شما میتوانید هماهنگی و یا ناهماهنگی را تشخیص دهید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]