مانترا متعادل کننده چاکرای خورشید

در این پست مانترایی بسیار مهم و تاثیرگذار برای شما آماده کرده ایم. مانترای متعادل کننده چاکرای خورشید که در پاکسازی چاکراها تاثیر فوق العاده ای دارد. برای دریافت رایگان این مانترا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

چاکرای خورشید یا چاکرای شبکه عصبی زیر معده -مانی پورا (Solar plexus chakra – Manipura/Nabhi) با طیف رنگی زرد و زرد طلایی است که نشانه عقل، هوش و ذهنیت است. در بین 7 چاکرا، چاکرای خورشید، سومین چاکرا محسوب می شود. این چاکرا بالاتر از ناف قرار گرفته‌است. رنگ زرد تأثیر مثبتی روی کبد، طحال، کیسه صفرا و اعصاب دارد و قدرت درمانی برای بیماری مرض قند و یبوست دارد و کنترل‌کننده چاقی است.

مانترا متعادل کننده چاکرای خورشید با متعادل کردن این چاکرا، باعث از بین رفتن بیماری های مرض قند، یبوست و سایر بیماری های مرتبط با معده را دارد. همچنین برای کمک به تعادل وزن و جلوگیری از چاق شدن، این مانترا نتیجه بسیار خوبی دارد.

این مانترا با نام مانترا ام رام رامایا شناخته می شود و در کنار ایجاد تعادل در چاکرای سوم، به عنوان یک شفا دهنده قوی نیز تاثیر خود را می گذارد.

تلفظ مانترا متعادل کننده چاکرای خورشید

در ادامه تلفظ لاتین این مانترا به همراه ترجمه فارسی آن برای شما قرار داده شده است.

Om ram ramaya
Svaha
Om ram ramaya
Svaha
Om

ترجمه مانترا: فراخوانی به راما، که کمال او در همه ما وجود دارد.

برای دریافت رایگان مانترا متعادل کننده چاکرای خورشید بر روی دکمه دانلود مانترا کلیک نمایید. همچنین می توانید این مانترا را به صورت پخش آنلاین در وبسایت سینرژی با ناهید گوش کنید.

برای دانلود این مانترا باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت