آداب چله عاشقی

سلام دوستان، بلاخره روز موعود یعنی شروع دوره چله عاشقی رسید. خودم برای برگزاری این دوره خیلی هیجان دارم. ابتدا این پست را تا انتها و با دقت مطالعه کنید و حتما برای دوستانتان هم بفرستید و از آن ها دعوت کنید تا در این دوره شرکت کنند، چرا که ذره ای حال خوب برای آن ها قطعا در زندگی شما نیز دومینو وار تکرار خواهد شد.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

سیزده روز اول چله عاشقی ما قرار است روی مفهوم عشق ❤️تمرکز کنیم. پس اول از همه روی یک برگه کاغذ هرچیزی از عشق میخواهید بنویسید. عشق به جنس مخالف، موافق، محبوبیت بین افراد، معیارهای خود اگر با کسی قهر هستید و می خواهید عشق به دلش بی اندازید و در حقیقت هرچیزی از عشق می خواهید، بنویسید هر چیزی.کوچکترین موارد را هم بنویسید.میخواهم هرچیزی در ذهنتان هست را در مورد عشق بنویسید.

هیچ دسته بندی نکنید، هیچ احساس گناهی نداشته باشید و همه را بنویسید.

بعد راس ساعت ۰۰.۰۰ بامداد در تاریخ 28 خرداد 1400، با شمع قرمز آن نوشته ها را بسوزانید و رها کنید. (شمع ها در پکیج ارتعاش عشق و ثروت و شادی قرار دارند)

باز هم تاکید می کنم، هرچیزی را که میخواهید بنویسید چون آن ها را باید رها کنید و دیگر در این سیزده روز حق ندارید راجع به هیچکدام از آن ها فکر کنید، هیچ فکری. یکبار آن ها را نوشته اید و به جهان هستی سپرده اید و رها کرده اید.

قرار است سیزده شب اول راس ساعت ۰۰.۰۰ صد و هشت مرتبه بگوییم: «الهی تسلیم عشق تو هستم» و روی عشق به

 1. همه ی کسانی که میشناسیم و ما را میشناسند
 2. همه ی کسانی که میشناسیم و ما را نمیشناسند
 3. همه کسانی که ما را میشناسند و ما نمیشناسیم
 4. همه کسانی که نه ما آن ها را میشناسیم و نه آن ها ما را میشناسند
 5. و همه موجودات جهان هستی تمرکز کنیم

یک عشق بلاشرط و بی توقع

مهم: دریافت پکیج چله عاشقی (ارتعاش عشق و ثروت و شادی)

در انتهای این پست مانترایی قرار داده ایم که می توانید در طول دوره چله عاشقی از آن استفاده کنید. همین ابتدا هم خدمت شما بگویم: سوالاتی از قبیل

 • ما شیشه نداریم
 • ما شمع نداریم
 • ما ساعت ۰۰.۰۰ نمیتونیم
 • اگر یک شب نتونستیم چی
 • و…

فقط یک جواب دارند و آن هم این است: همه مواردی که در بالا گفتم فقط توصیه هستند و شما مختار هستید هر ساعتی که خواستید، هر شمعی که خواستید و یا حتی اگر شمع هم نخواستید و هر مانترایی که خواستید یا نخواستید گوش بدهید.

عزیزانی که پکیج عشق و ثروت و شادی را تهیه کرده اند، برای شرکت در دوره چله عاشقی، طبق ویدئویی که در ادامه از پکیج قرار داده ام، این موارد را انجام بدهند و دقت کنند که ممکن است ابتدا شمع روی شیشه نچسبد و یا بیوفتد، پس ابتدا با کبریت زیر شمع بگیرید و هنگامی که نرم شد روی در شیشه قرار دهید.

دقت کنید وقتی که شمع را روی سر شیشه می چکانید، کائوچو درب شیشه آتش نگیرد. در داخل پیج اینستاگرام و هایلایت شیشه هم راجع به شیشه ها و نگه داری آن ها کاملا توضیح داده ام. اگر میخواهید برای چله عاشقی استفاده کنید بهتر درب شیشه را در پایان ۴۰ روز باز کنید و دوباره از روغنش استفاده کنید.

توصیه می شود برای اینکه در سینرژی باشید:

 1. محیط را با مریم گلی آبی پاکسازی کنید
 2. حداقل شمع قرمز روشن کنید
 3. سیزده روز اول روی عشق تمرکز کنید
 4. و اطراف ساعت ۰۰.۰۰ ذکری که در بالا اشاره کرده ام را بگویید

اگر شمع هم نتوانستید روشن کنید و جایی بودید، میتوانید راس این ساعت تمرکز کنید و این ذکر را بگویید. به طور مثال من میدانم در این ایام مسافرت میروم، یک کبریت و شمع سه شیشه را با خود میبرم و راس ساعت ۰۰.۰۰ روشن میکنم. شما هم هرطور راحت هستید موارد گفته شده را انجام بدهید.

پیشنهاد میکنم: مریم گلی بذر آبی

فرشته ی مهربانی که شمع های سینرژی را درست میکند این چند توصیه را برای عزیزانی که شمع ها را تهیه کردند، دارد:

 • این شمع ها به مدت دوساعت میسوزند.
 • فیتیله شمع را کوتاه کنید دیرتر میسوزد و کمتر دود میکند.
 • شمع را با فوت خاموش نکنید و با دست خاموش کنید که دود نکند.

نکته: لازم نیست هرشب یک شمع جدید روشن کنید. همین یک شمع کافی است و هر وقت تمام شد دیگر تمام شده است. اگر دوست داشتید شمع قرمز دیگری هم روشن کنید و البته لزومی نیست حتما روشن کنید تا به سیزده روز دوم برسیم.

من برای این چهل روز دوره چله عاشقی برای خود برنامه نوشته ام و چند هدف مشخص کرده ام و بعد در هر روز برنامه ریزی می کنم که چه کارهایی باید برای رسیدن به این اهداف انجام دهم. ناهیدی که الان میبینید با ناهیدی که ۵ مرداد 1400 یعنی ۴۰ روز آینده خواهید دید کاملا متفاوت خواهد بود و کلی به آگاهی های او اضافه خواهد شد. کلی پیشرفت خواهد کرد.

اینکه گاهی اوقات از من میپرسید چه هدفی بنویسم، چطوری بنویسم و…، در پاسخ باید بگویم: عزیزجانم این زندگی شخصی شما است. هرجایی از زندگی خود احساس میکنید ضعف دارید روی همان موارد کار کنید. و این ۴۰ روز چله عاشقی را از دست ندهید.

همیشه گران ترین چیز در دنیا چیزی است که محدود بود و از آن کم است. و جالب است بدانید زمان شما از هر چیز دیگری محدودتر بوده و غیرقابل برگشت است، پس گران ترین  چیز می باشد. تا می توانید قدرش را بدانید و هوشمندانه زندگی کنید.نقش قربانی و مظلوم را نگیرید که این کار انسان های تنبل و راحت طلب است، جنگ طلب باش فرشته ی من.

مطلب مرتبط: مانترا رایگان

در این ۴۰ روز چله عاشقی، من به طور کامل در استوری های پیج اینستاگرام کنار شما هستم. اگر نکته ای نیاز به یادآوری باشد انجام میدهم، پیشنهادی داشته باشم بعد از استوری عاشقی برای شما قرار میدهم و دیگر در پست ها چیزی راجع به این موضوع نمیگویم و فقط از طریق استوری در این مورد حرف خواهم زد.❤️

اگر دوست داشتید می توانید کتاب نیمه تاریک نوشته دبی فورد را تهیه کنید. در این ۴۰ روز تمرین عملی کنار هم انجام میدهیم. در این ۴۰ روز چله عاشقی به چنان صلحی با خودت میرسی که دیگر فقط زیبایی های دنیا را میبینی، دیگر به کسی بخل نمی ورزی، با زبانت خودت و دیگران را آزار نمیدهی. خودت را دوست داری پس همه موجودات را دوست داری پس همه موجودات هم تورو دوست دارند و به چنان آرامشی میرسی که فقط باید لمسش کنی تا بفهمی از چه صحبت میکنم.

مهم: در دوره چله عاشقی به هیچ سوالی در دایرکت در این زمینه پاسخ نمی دهم. پس هر سوالی دارید می توانید در کامنت مربوط به پست چله عاشقی که در این مطلب هم قرار گرفته است، پبرسید.

معنی مانترایی که در ادامه برایتان قرار داده ام را به همراه متنش استوری میکنم و در هایلایت عاشقی ۳ قرار میدهم. شیشه ها را میتوانید هر زمان خواستید سفارش دهید و به دوره ملحق شوید، پس نگران نباشید. پکیج مینی ارتعاش عشق و ثروت و شادی و مریم گلی بذر آبی را هم می توانید از طریق فروشگاه وبسایت تهیه کنید.

تلفظ لاتین مانترایی که در این دوره معرفی کرده ام در ادامه ذکر شده است. همچنین این مانترا را از انتهای همین پست می توانید به رایگان دانلود کنید.

asato ma sadgamaya
tamaso ma jyotirgamaya
mrtyorma amrtam gamaya
om shanti shanti shanti.

برای دانلود این مانترا باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت

خواندن
دانلود رایگان یانترا بهبود روابط عاطفی