دانلود رایگان مانترا بهبود دردهای عاطفی و روشن ضمیر ناخودآگاه

در این مطلب برای همراهان همیشگی وبسایت سینرژی با ناهید مانترا بهبود دردهای عاطفی و روشن ضمیر ناخودآگاه را آماده کرده ایم که هم اکنون می توانید از ادامه مطلب این مانترا را به رایگان دریافت کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

بدون شک همه ما بارها گرفتار مشکلات و دردهای عاطفی شده ایم. این دردها گاهی اوقات سطحی بوده و خیلی زود برطرف می شوند اما گاهی اوقات عمیق بوده و در بطن وجود ما ریشه کرده اند. این گونه مشکلات عاطفی در حقیقت در ضمیر ناخودآگاه ما شکل گرفته و رفع آن ها به سادگی امکان پذیر نیست. بهترین راه برای رفع این گونه درد ها، مدیتیشن و مراقبه به همراه یک مانترا مناسب است و مانترا بهبود دردهای عاطفی و روشن ضمیر ناخودآگاه گزینه پیشنهادی ما با شما کاربران این وبسایت می باشد.

به کمک مانترا بهبود دردهای عاطفی و روشن ضمیر ناخودآگاه می توانید مدیتیشن کنید و با آرام کردن ذهن و روح خود، دردهای عاطفی و مشکلات احساسی که مدت هاست با آن ها درگیر هستید را رها کرده و آرامش خاطر ها به ذهن خود هدیه کنید. هیچ وقت فراموش نکنید، زندگی پر فراز و نشیب تر از چیزیست که ما فکر می کنیم اما از این مهم تر، انسان موجودی بسیار قوی تر و خارق العاده تر از این فراز و نشیب هاست. خداوند انسان را برای هر گونه شرایطی تعلیم داده است.

مانترا بهبود دردهای عاطفی و روشن ضمیر ناخودآگاه را می توانید از ادامه به رایگان گوش کنید و دریافت نمایید. این مانترا را باید به مدت 21 روز گوش دهید. در طول این مدت مدیتیشن داشته باشید و سعی کنید بر روی زیبایی های دنیای پیرامون خود تمرکز کنید. به چیزهایی که دارید فکر کنید، به نیروی درون تان و جادوی ذهن اعتقاد داشته باشید.

خواندن
آموزش پرانایاما: پرانا چیست؟ و چه مفاهیمی دارد؟ – قسمت دوم

برای دسترسی به این صفحه باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود و عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه مراجعه کنید.