دانلود رایگان مانترا بهبود دردهای عاطفی و روشن ضمیر ناخودآگاه

در این مطلب برای همراهان همیشگی وبسایت سینرژی با ناهید مانترا بهبود دردهای عاطفی و روشن ضمیر ناخودآگاه را آماده کرده ایم که هم اکنون می توانید از ادامه مطلب این مانترا را به رایگان دریافت کنید.

بدون شک همه ما بارها گرفتار مشکلات و دردهای عاطفی شده ایم. این دردها گاهی اوقات سطحی بوده و خیلی زود برطرف می شوند اما گاهی اوقات عمیق بوده و در بطن وجود ما ریشه کرده اند. این گونه مشکلات عاطفی در حقیقت در ضمیر ناخودآگاه ما شکل گرفته و رفع آن ها به سادگی امکان پذیر نیست. بهترین راه برای رفع این گونه درد ها، مدیتیشن و مراقبه به همراه یک مانترا مناسب است و مانترا بهبود دردهای عاطفی و روشن ضمیر ناخودآگاه گزینه پیشنهادی ما با شما کاربران این وبسایت می باشد.

به کمک مانترا بهبود دردهای عاطفی و روشن ضمیر ناخودآگاه می توانید مدیتیشن کنید و با آرام کردن ذهن و روح خود، دردهای عاطفی و مشکلات احساسی که مدت هاست با آن ها درگیر هستید را رها کرده و آرامش خاطر ها به ذهن خود هدیه کنید. هیچ وقت فراموش نکنید، زندگی پر فراز و نشیب تر از چیزیست که ما فکر می کنیم اما از این مهم تر، انسان موجودی بسیار قوی تر و خارق العاده تر از این فراز و نشیب هاست. خداوند انسان را برای هر گونه شرایطی تعلیم داده است.

مانترا بهبود دردهای عاطفی و روشن ضمیر ناخودآگاه را می توانید از ادامه به رایگان گوش کنید و دریافت نمایید. این مانترا را باید به مدت 21 روز گوش دهید. در طول این مدت مدیتیشن داشته باشید و سعی کنید بر روی زیبایی های دنیای پیرامون خود تمرکز کنید. به چیزهایی که دارید فکر کنید، به نیروی درون تان و جادوی ذهن اعتقاد داشته باشید.

برای دسترسی به این صفحه باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود و عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه مراجعه کنید.