دانلود رایگان مانترا حفاظت از خود

با کمک مانترا حفاظت از خود می توانید سپری حفاظتی از نور سفید برای خود ایجاد کنید و اینگونه از خود در مقابل انرژی های منفی و ناخواسته ها محافظت نمایید. هم اکنون می توانید این مانترا را به رایگان از وبسایت سینرژی با ناهید دانلود کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. همه ما روزانه در حال دریافت انواع انرژی ها از محیط پیرامون خود و افراد مختلف هستیم. این انرژی ها می توانند انرژی مثبت، انرژی منفی، انرژی سیاه و… باشند. انرژی مثبت می تواند یک اتفاق خوب، یک موفقیت، دیدن لبخند و خوشحالی اطرافیان، رضایت از زندگی، تماشای طبیعتی زیبا و… باشد و انرژی های منفی و سیاه می توانند اخبار ناگوار، حادثه ای بد، حرف ها و سخنان ناشایست، پرخاشگری اطرافیان و… باشند.

وجود هر دو این انرژی ها در زندگی اجتناب ناپذیر است و نمی توان هیچ کدام از این دو گروه انرژی را از بین برد. اما می توان از خود در مقابل آن ها محافظت کرد. قطعا همه دوست دارند دائما انرژی مثبت دریافت کنند و تاثیر این انرژی را همراه خود داشته باشند و هیچ کس نمی خواهد دریافت کننده انواع انرژی های منفی باشدو از آن ها تاثیری بپذیرد. اما آیا تا به حال برای حفاظت از خود در مقابل این انرژی ها چاره ای اندیشیده اید و به این فکر کرده اید که چگونه در مقابل تاثیرپذیری از انرژی های منفی ایمن شوید؟

از مانترا برای حفاظت از خود در برابر انرژی منفی استفاده کنید

یکی از راه های حفاظت از خود در مقابل انرژی های منفی، استفاده از اصوات خاص و پیچیده مانترا ها است که در آن ها رموزی پنهان شده تا با تاثیر روی ضمیر ناخوادآگاه شما، مانع تاثیرپذیری شما از این انرژی های منفی باشد. حتی مانترایی مخصوص برای این موضوع وجود دارد که به طور اختصاصی برای در امان ماندن شما در مقابل انرژی های سیاه طراحی شده است.

خواندن
مقصود و شور و شوق زندگی ات را پیدا کن «قسمت اول»

تلفظ مانترا حفاظت از خود

در ادامه تلفظ لاتین و معنای فارسی مانترا حفاظت از خود ذکر شده است. می توانید هنگام گوش دادن به این مانترا، آن را با خود زمزمه کنید.

Aad Guray Nameh
Jugaad Guray Nameh
Sat Guray Nameh
Siri Guru Dayvay Nameh

معنای مانترا:

حکمت اولیه را می ستایم
حکمت اعصار را می ستایم
حکمت حقیقی را می ستایم
حکمت بزرگ نادیدنی را می ستایم

سپر حفاظتی که به کمک این مانترا برای خود می سازید از نوع انرژی است و لازم است در جایی ذخیره کنید تا بتوانید از این سپر در مقابل انرژی های منفی و سیاه استفاده نمایید. یکی از بهترین روش ها برای ذخیره سازی انرژی، استفاده از سنگ است. سنگ هایی که در فروشگاه وبسایت سینرژی با ناهید معرفی شده اند، یک گزینه ایده آل و عالی برای ذخیره انرژی و فرکانس هستند.

پس هنگام گوش دادن به مانترا حفاظت از خود می توانید سنگی را که تهیه کرده اید در دست چپ تان بگیرید و انرژی محافظت کننده را به آن بدهید. همان طور که گفتیم فرکانس و انرژی ها هوشمند هستند و حتما باید در جایی ذخیره شوند. انرژی آگاهی است و آگاهی نیز انرژی است.

لینک دانلود رایگان این مانترا در ادامه قرار داده شده است. فراموش نکنید که برای دانلود مانترا ابتدا باید در وبسایت عضو شده یا وارد حساب کاربری خود شوید.

برای دانلود این مانترا باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت