خواب فرصتی برای هماهنگی دوباره انرژی است

بله درست است، واقعا همین طور است و خواب فرصتی برای هماهنگی دوباره انرژی در بدن شماست و این موضوع تاثیر فوق العاده ای در زندگی شما دارد. در این پست می خواهیم به همین رابطه زیبای بین خواب و بازیابی انرژی های درون بدن بپردازیم.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

موقع خواب و یا زمانی که در بدن فیزیکی خود متمرکز نیستید، چیزی به سمت بدن فیزیکی شما جذب نمی شود و این موضوع متوقف می شود. خواب فرصتی برای هماهنگی دوباره انرژی است، برای اینکه وجود دورنی تان با انرژی های شما دوباره هماهنگ شود و زمان خوبی است برای تازه شدن و بازسازی بدن فیزیکی شما.

هنگامی که به رخت خواب می روید اگر با خود بگویید: «امشب خوب استراحت می کنم. می دانم که جذبی به سمت بدن فیزیکی ام اتفاق نخواهد افتاد و صبح که از خواب بیدار شوم دوباره به تجربه های فیزیکی خود باز می گردم.» شما بیشترین سود را از زمان خواب خود می برید. بیدار شدن از خواب، شبيه به دنیا آمدن شماست و تفاوت چندانی با روز اولی که به این بدن فیزیکی آمديد ندارد.

بنابراین موقع بیدار شدن با خود بگویید: «امروز به دنبال دلایلی میگردم تا حالم بهتر شود، هیچ چیزی مهم تر از حال خوب من نیست. هیچ چیزی مهم تر از این نیست که افکاری را انتخاب می کنم که آنها فکرهای دیگری را جذب خواهند کرد و همه آن افکار باعث می شوند سطح فرکانس ارتعاشی من بالا رود تا جایی که می توانم با جنبه های مثبت این جهان همراه شوم». در نتیجه همین موضوع باعث هماهنگی دوباره انرژی در بدن شما خواهد شد.

هماهنگی دوباره انرژی باعث گرایش به بخش مثبت می شود

سطح ارتعاشی شما از همان جایی شروع می شود که رهايش کرديد. بنابراین اگر قبل از خواب نگران چیزی باشید، هنگام بیداری، افکار و یا ارتعاشات تان از همان جایی شروع می شود که شب قبل بودند، در طول روز افکارتان برپایه این حس منفی پیش می رود و قانون جذب افکاری را به سمت شما هدایت می کند که شبیه همان فکرهای منفی است.

هماهنگی دوباره انرژی

اما اگر قبل از خواب تلاش کنید جنبه های مثبت زندگی خود را به یاد آورید و به شکل عمدی افکار خود را در نقطه مثبت رها کنید و به خود یادآوری کنید که در زمان خواب جذب متوقف و بدن تازه می شود، صبح که از خواب بیدار می شوید، چشم های خود را باز کنید و بگویید امروز به دنبال دلایلی هستند که حالم را بهتر کنم. کم کم متوجه می شوید که کنترل افکار و زندگی تان را در دست دارید و آنگاه هماهنگی دوباره انرژی در بدن شما شکل خواهد گرفت.

خواندن
عامل اصلی به وجود آمدن بیماری چیست؟

به جای اینکه نگران مشکلات دنیا باشید و یا به کارهایی که باید در روز بعد انجام دهید فکر کنید روی تخت خود دراز بکشید و به دنبال جنبه های مثبت در آن لحظه بگردید: چه حس خوبی این تخت خواب به من می دهد. چقدر این پارچه خوب است. چه حس خوبی در بدنم دارم، چقدر این بالشت راحت است. هوایی که نفس میکشم چقدر تازه است. زنده بودن چه حس خوبی دارد.

خواندنی: با قانون جذب به افکارتان قدرت دهید

شما با این کار طناب احساسات خوب و مثبت را می کشید. قانون جذب شبیه ذره بین بسیار بزرگ است و هر چیزی را آنگونه که هست بزرگنمایی می کند. بنابراین هنگامی که از خواب بیدار می شوید و به دنبال دلایلی می گردید که همان لحظه حالتان را خوب کند قانون جذب فکری شبیه به آن را به سمت شما می فرستد و آن فکر احساس بهتری به شما می دهد و فکر دیگری می آیند و فکر دیگری می آید و ما این کار را در واقع شروع خوب و مثبت روز می دانیم و دقیقا به همین دلیل است که می گوییم خواب فرصتی برای هماهنگی دوباره انرژی ها است.

با کمی تلاش برای رسیدن به حال خوب می توانید افکارتان را به موضوع های بسیار خوشایندتر هدایت کنید و این کار موجب تغییر در عادت های فکری و همینطور نقطه جذب شما خواهد شد و نتیجه بهتر شدن افکارتان بی درنگ خود را نشان خواهد داد. انرژی های درونی خود را بازیابی خواهید کرد و آنگاه است که جذب خواسته ها آغاز خواهد شد. پس اهمیت خواب را هیچ وقت دست کم نگیرید، ولی فراموش هم نکنید، باید پیش از خواب با افکاری آزاد به رخت خواب بروید و به جنبه های مثبت زندگی خود فکر کنید.

در پست های بعدی مثال هایی از تاثیر خواب در هماهنگی دوباره انرژی در زندگی و فرآیند توجه به جنبه های مثبت در هنگام خواب خواهیم زد تا شما را بیشتر با این موضوع آشنا کنیم.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]