با قانون جذب به افکارتان قدرت دهید

یکی از بهترین تاثیراتی که قانون جذب در زندگی شما می گذارد، قدرت دادن به افکارتان است. همین عامل کافی است تا شما را به سمت خواسته هایتان هدایت کند. اما باید به چه اهدافی در زندگی قدرت دهیم؟ چگونه باید از قانون جذب برای قدرت دادن به افکارمان استفاده کنیم؟ در این پست قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم. در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

زمانی که در موقعیت ناخواسته ای قرار میگیرید به دنبال این هستید که چرا این اتفاق برایتان افتاده و به دنبال توجیه آن هستید. هنگامی که به دنبال دفاع، توجیه، سرزنش هر چیز و هر کسی باشید و یا استدلال عقلانی بیاورید، در احساس منفی باقی خواهید ماند. زمانی که از ناخواسته های خود صحبت می کنید جذب منفی ها ادامه پیدا می کند؛ چون که با توضیح دادن علت آن تجربه ها در زندگی تان نمی توانید روی خواسته های خود تمرکز کنید.

در آن واحد نمی شود که هم بر جنبه منفی و هم بر جنبه مثبت تمرکز کرد. معمولا زمانی که به دنبال علت مشکل می گردید خود را بیشتر در احساس منفی نگه می دارید. ریشه مشکل من کجاست؟ چرا جایی که می خواهم قرار ندارم؟ طبیعی است که بخواهید تجربه های بهتری داشته باشید و منطقی است که به دنبال راه حل باشید. اما پیدا کردن راه حل بسیار متفاوت است از اینکه روی مشکل خود بمانید و آن را پر رنگ جلوه دهید و نیاز به پیدا کردن راه حل آن را توجیه کنید. اولین و مهم ترین قدم شما این است که بفهمید چه چیزهایی را نمی خواهید.

مطلب مرتبط: افکار شما افکار بیشتر و قدرتمندی را با خود می آورند

زمانی که این موضوع را تشخيص دادید هر چه سریع تر بتوانید توجه خود را به سمت پیدا کردن راه حل معطوف کنید بهتر است؛ چرا که با کند و کاو بیشتر در مشکل نمی توانید راه حل آن را پیدا کنید. فرکانس ارتعاشی که مشکل و راه حل دارند متفاوت از یکدیگرند.

هنگامی که شما متوجه ارزش فرآیند گرایش به بخش مثبت بشويد و بتوانید ناخواسته های خود را تشخیص دهید و توجه خود را به خواسته های خود معطوف کنید، درمی یابید که چیزهای فوق العاده ای شما را احاطه کرده اند، چرا که در جهان شما کارها به درستی پیش میرود. استفاده ی روزانه از دفترچه جنبه های مثبت به شما کمک می کند تا افکار مثبت بیشتری داشته باشید و تعادل افکارتان را به سمت خواسته های خود معطوف کنید.

برای خود دفترچه نکات مثبت درست کنید

هر چه بیشتر در پیدا کردن افکار مثبت و حال خوب مصمم تر باشید، بیشتر متوجه می شوید که میان خواسته خود و نبود خواسته خود تفاوت بزرگی وجود دارد. اگر به چیزی که می خواهید بهتر شود فکر می کنید و از آن صحبت می کنید اما احساس خوبی ندارید با این کار شما جلوی بهتر شدن شرایط را می گیرید.

خواندن
بررسی داشتن بدنی ایده آل از دیدگاه قانون جذب

فرآیند گرایش به بخش مثبت و دفترچه نکات مثبت هر دو برای این منظور است که در مراحل ظریف و اولیه ی آفرینش، تشخیص دهید دارید انتهای طناب منفی را می کشید و می بایست آن را رها کنید و در عوض ريسمان افکار مثبت را در دست بگیرید. رفتن از فکری که به شما احساس کمی بهتر می دهد به فکری با احساس بهتر و احساس بهتر و بهتر، بسیار آسان تر است تا اینکه به یکباره فکری داشته باشید که احساس فوق العاده ای در شما می سازد. چون که تمام افکارتان تحت تأثیر قانون جذب هستند.

روزتان را با افکار مثبت و احساس خوب آغاز کنید

وقتی بر چیزهایی که نمی خواهید متمرکز می شوید، آسان تر است که بر روی همان موضوع بمانید تا دیدگاه مثبت تری را داشته باشید. حتی شواهدی را میابید که آن فکر را قوت می بخشد – چون افكار مشابه یکدیگر را جذب می کنند. بنابراین تلاش برای پریدن از فکری كامل منفی به فکری کاملا مثبت امکان پذیر نیست؛ چرا که تفاوت ارتعاشی زیادی میان این دو فکر وجود دارد. بهترین راه برای بالا بردن سطح ارتعاشی خود حرکت آهسته و پیوسته به سمت خواسته ها است.

در طول خواب از نظر ارتعاشی از ناخواسته ی خود جدا می شوید و صبح که از خواب بلند می شوید در مثبت ترین وضعیت ارتعاشی هستید. اگر روز خود را، حتى قبل از اینکه از رخت خواب بلند شوید، با جستجو برای یافتن جنبه های بسیار مثبت زندگی شروع کنید، روز خود را بسیار مثبت تر شروع خواهید کرد و پاسخی که قانون جذب به این افکارتان می دهد، جذب افکاری است که احساس بهتر و سودمندتری به شما می دهد.

به بیانی دیگر در صبح شما این فرصت را دارید تا زمینه ارتعاشی جدیدی را بسازید، نقطه شروعی که همه افکارتان در طول روز از آنجا آغاز می شود. و شاید در طول روز اتفاق هایی برای تان بیفتد که شما را از آن نقطه شروع دور بسازد اما بعد از مدتی متوجه می شوید که کنترل کامل افکار، ارتعاش ها و نقطه جذب زندگی خود را در دست گرفته اید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]