من چه چیزی می خواهم و چرا؟

قطعا همه ما بار ها در زندگی از خود این سوال را پرسیده ایم که «از زندگی خود چه چیزی می خواهم و چرا خواسته من این است؟» و معمولا بعد از پرسیدن این سوال است که به دنبال برنامه ریزی و رسیدن به خواسته های خود می رویم. اما مسئله به این سادگی هم نیست، به همین دلیل است که بعد از مدتی از رسیدن به خواسته های خود باز می مانیم. در این پست قصد داریم بیشتر به مفهوم خواستن بپردازیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

علت مقاومت شدید مردم در گفتن داستان متفاوت از زندگی شان این باور است که باید از حقایق صحبت کرد، اینکه کجا هستند و یا باید آن را همان طور که هست بیان کنند. اما هنگامی که از آنچه-که-هست صحبت می کنید و می دانید که قانون جذب هم به آن پاسخ می دهد و داستانی که تعریف می کنید به وقوع می پیوندد، پس بهتر است چیزی را تعریف کنید که به خواسته ی شما بسیار نزدیک باشد و دوست دارید تجربه اش کنید.

وقتی از آنچه نمی خواهید آگاه شدید و از خود می پرسید: من چه چیزی می خواهم؟ به تدریج داستانی متفاوت از زندگی خواهید گفت و در نتیجه نقطه جذب شما نیز ارتقا پیدا می کند. یادآور می شویم که شما به هر چیزی که فکر کنید آن را دریافت می کنید چه آن را بخواهید چه نخواهید. چون بی تردید قانون جذب ثابت است و وقتی این موضوع را درک کردید دیگر تنها از آنچه که هست صحبت نمی کنید بلکه از تجربه های آینده تان نیز که هم اکنون در حال خلقشان هستید می گویید.

پیشنهاد می کنم: داستان هایی را بگویید که دوست دارید تجربه کنید

برخی افراد، برداشت های اشتباهی از فرآیند گرایش به بخش مثبت دارند؛ چرا که فکر می کنند این فرآیند عبارت است از: توجه به بخش ناخواسته ی موضوع و تلاش برای قبول آن به عنوان خواسته خود، این افراد بر این باورند که ما از آنها می خواهیم به چیزهایی که کاملا می دانند اشتباه است توجه کنند و آن را درست ببینند. یا خود را گول بزنند و آنچه که نمی خواهند بپذيرند.

خواندن
داستان فراوانی مالی من چیست؟

اما با این گول زدن خود هرگز احساس بهتری نخواهید داشت. چرا که احساسی که درآن لحظه دارید کاملا درست است و این احساس از افکاری که انتخاب کردید سرچشمه می گیرد. فوق العاده است که در زندگی می توانید با نگاه به چیزهایی که نمی خواهید خواسته های خود را ببینید، زمانی که احساستان در اولویت باشد به کمک فرآیند گرایش به بخش مثبت به راحتی می توانید توجه خود را در زندگی بیشتر به سمت خواسته های خود هدایت کنید تا ناخواسته های خود.

قانون جذب هم به این افکاری که اصلاح شده اند و احساس بهتری در شما ایجاد می کنند پاسخ می دهد و خواهید دید که در زندگی بیشتر خواسته های خود را تجربه می کنید و به تدریج موضوعات ناخواسته کم رنگ خواهند شد. وقتی فرآیند گرایش به بخش مثبت را عمدی انتخاب می کنید، این یعنی افکار خود را عمدی انتخاب می کنید، نقطه ارتعاشی جذب را عمدی انتخاب می کنید و و تجربه های زندگی تان را نیز عمدی انتخاب می کنید.

در این فرآیند شما برای هدایت تجربه زندگی تان آگاهانه توجه خود را بر خواسته هایتان متمرکز می کنید. پس در پاسخ به سوال من چه چیزی می خواهم، باید نحوه درست فرآیند گرایش به بخش مثبت را هم بدانید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]