چگونه احساس بهتری در زندگی داشته باشم؟

همه ما همیشه تلاش می کنیم تا احساس بهتری در زندگی خود داشته باشیم. این خواسته یکی از خواسته های مهم زندگی تمام انسان ها محسوب می شود و برای آن تقریبا حاضرند هر کاری انجام دهند. اما چقدر واقعا اینکار ها موثر است؟ اصلا آیا فقط باید تلاش کرد و به جایی رسید تا احساس بهتری داشت؟ اینجا می خواهیم به سراغ این موضوع مهم می رویم و در موردش حرف میزنیم.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

برخی شکایت میکنند که اگر اتفاقات مثبت از قبل در تجربیاتشان باشد راحت تر می توانند بر چیزهای مثبت تمرکز کنند. آنها به درستی می دانند که احساس بهتری داشتن در مورد مسئله خوبی که قبلا اتفاق افتاده آسان تر است. طبیعی است که نسبت به موضوعی که باور دارید خوب هست، حس خوبی داشته باشید و به طور حتم ما مخالف این مسئله نیستیم.

اما اگر این باور را داشته باشید که تنها می توانید بر موضوعاتی که اتفاق میفتند متمرکز شوید و اگر چنانچه آن اتفاقات رضایت بخش نباشند، باید تمام عمر خود را منتظر بمانید چون که توجه شما به چیزهایی که نمی خواهید جلو ظهور خواسته هایتان را می گیرد. احتياج نیست برای داشتن حس خوب منتظر اتفاقات خوب باشید.

پیشنهاد می کنم: از حس بد به حس خوب رفتن

چرا که این توانایی را دارید که بدون توجه به وضعیت فعليتان، افکارتان را به سمت چیزهای بهتر هدایت کنید. زمانی که احساستان برایتان مهم باشد و توجه خود را به خواسته های خود جلب کنید به سرعت می توانید زندگی خود را تغییر دهید. موضوعاتی که تجربه می کنید همگی نتیجه ارتعاشاتتان است. چرا که هر فکر شما ارتعاشی دارد و با احساسی که در آن لحظه دارید، تشخیص می دهید که چه فکری می کنید.

خواندن
آموزش آسترولوژی: معرفی اصطلاحات بروج دوازده گانه – قسمت بیست و نهم

افکاری داشته باشید که احساس بهتری به شما می دهند تا ظهور خواسته های خود را ببینید. بسیاری از افراد می گویند: «اگر در جای دیگری بودم شادتر بودم. اگر زندگی راحت تری با همسرم داشتم، اگر بدنم آسیب ندیده بود با بدنم شکل دیگری داشت، اگر رضایت شغلی بیشتری داشتم، اگر پول بیشتری داشتم، اگر شرایط زندگی ام بهتر بود، احساس بهتری می داشتم و داشتن افکار مثبت تر برایم آسان تر بود.»

مشاهده ی موضوعات خوشایند احساس بهتری ایجاد می کند و احساس خوب داشتن با دیدن آنها آسان تر است. ولی نمی توانید از دیگران بخواهید که تنها اتفاقات خوشایند را برایتان تنظیم و هماهنگ کنند. به دلایل زیادی انتظار از دیگران برای فراهم کردن محیط بی نقص ایده خوبی نیست:

  • وظیفه ای آن ها نیست که شرایط را برای شما فراهم کنند.
  • کنترل شرایطی که خودتان به وجود آورده اید برای آنها ممکن نیست.
  • و مهم ترین دلیل این است که شما قدرت خلق تجربیات خود را از دست می دهید.

اگر تصمیم بگیرید که توجه خود را در بخش هایی که احساس بهتری در شما ایجاد می کند معطوف کنید، در زندگی بیشتر و بیشتر چیزهایی تجربه می کنید که حالتان را بهتر می کند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]