چگونه بین جنبه های مثبت و منفی زندگی تعادل ایجاد کنیم؟

بدون شک همه ما این دغدغه را داریم که چطور بین جنبه های مثبت و منفی زندگی خودمان تعادلی ایجاد کنیم که نه باعث سرخوردگی و نا امیدی شود و نه باعث توهم افراطی؟ این موضوع برای تک تک افراد مهم است. به همین دلیل در این پست می خواهیم به شما کمک کنیم تا به این تعادل در زندگی خود برسید. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. وقتی به چیزی توجه می کنید و به دنبال جنبه های مثبت آن هستید، در هر چیزی ارتعاشات خود را با نکات مثبت بیشتری تنظیم می کنید. البته می توان ارتعاشات را با نکات منفی نیز تنظیم کرد. بسیاری از مردم به خاطر مقایسه های منفی والدین، معلم ها و یا همسالان از خود انتقاد می کنند. هیچ چیزی برای جذب مثبت شما زیان بارتر از نگاه منفی به خود نیست. جنبه های مثبت و منفی زندگی به شدت به هم نزدیک هستند و با کوچک ترین تغییر دیدی، به سمت دیگری می روید.

با انتخاب موضوعی که کمتر حس منفی نسبت به آن دارید می توانید خود را با فرکانس مثبت تر تنظیم کنید و همانطور که افکارتان را به سوی خود هدایت می کنید، در این موقعیت مثبت، نکات مثبت بیشتری را در خود بیابید. همین که نکات مثبت بیشتری در پیرامون خود پیدا می کنید، در باره خود نیز جنبه های مثبت بیشتری می یابید. و وقتی این موضوع اتفاق بیفتد پیدا کردن نکات مثبت در جهان اطراف خود آسان تر می شود.

خواندنی: برای خود دفترچه نکات مثبت درست کنید

اگر در مورد خود چیزهایی پیدا کنید که دوست ندارید در دیگران هم نکات منفی بیشتری پیدا می کنید و این موضوع بدتر و بدتر می شود. اما اگر در خود و دیگران به شکل عمدی به دنبال جنبه های مثبت باشید آنها را بیشتر و بیشتر می یابید. پس در تقابل جنبه های مثبت و منفی زندگی، همیشه سعی کنید به شکل عمدی به دنبال جنبه های مثبت باشید.

هر چقدر بر اهمیت توجه به نکات مثبت و تمرکز بر خواسته ها تاکید کنیم، کم است؛ چون هر چیزی که به سمت شما می آید وابسته به این اصل ساده است: «به هر چیزی که فکر کنید بیشتر و بیشتر آن را دریافت خواهید کرد».

شما خالق تجربیات خود هستید. می توان گفت که تجربیات تان را جذب می کنید. منظور از خلق کردن تشخیص خواسته و به دنبال آن رفتن و رسیدن به آن نیست. خلق کردن یعنی بر خواسته تمرکز کنید، افکار خود را با آن چه که می خواهید تجربه کنید، به درستی تنظیم کنید و به قانون جذب اجازه دهید تا آن را برایتان فراهم کند.

خواندن
5 نشانه انرژی منفی در منزل + راهکار پاکسازی آن

چه خاطره ای از گذشته، تصوری از آینده و یا مشاهده زمان حال را در ذهن داشته باشید، ارتعاشاتی را می فرستید و قانون جذب هم به آنها جواب می دهد. شاید از افکار خود به عنوان خواسته ها و یا باورتان یاد کنید (باور فکری است که مدام به آن می اندیشید) اما به هر چیزی توجه کنید نقطه جذب خود را می سازید و این در مورد جنبه های مثبت و منفی زندگی هم صادق است. حتی فکر به جنبه های منفی، آن ها را جذب می کند.

در جهان شما جنبه های مثبت و منفی وجود دارند و آن را متعادل کرده اند

چون هر موضوعی دو بخش دارد . چیزی که می خواهید و چیزی که نمی خواهید – ممکن است تصور کنید بر جنبه ی مثبت متمرکز هستید، اما در حقیقت بر بخش منفی تمرکز دارید. شاید شخصی بگوید: «من پول بیشتری می خواهم» اما بر روی نداشتن پول مورد نیازش تمرکز دارد. بیشتر مردم زمانی از سلامتی صحبت می کنند که بیماری را احساس می کنند.

به عبارت دیگر توجه آنها به چیزهایی که نمی خواهند موجب اظهاراتشان درباره چیزی که می خواهند می شود. اما در بیشتر مواقع اگر چه از روی کلام شان فکر می کنند که بر خواسته های خود متمرکز شده اند اما در حقیقت بر ناخواسته های خود تمرکز دارند. تنها با توجهی آگاهانه به احساسی که در زمان صحبت کردن دارید می توانید کاملا بفهمید جذب مثبت دارید یا منفی. برای ایجاد تعادل بین جنبه های مثبت و منفی زندگی هم باید توجهی آگاهانه به آن ها داشته باشید.

شاید نشانه جذب کردن آن چه را که می خواهید، نبینید، اما به هر چیزی که فکر کنید باعث می شود افکار، ارتعاش ها و انرژی های شبیه به آن جمع کنید و سرانجام نشانه تجلی خواسته خود را خواهید دید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]