آموزش کف بینی خط ازدواج با سینرژی + ویدئو آموزشی

با یک قسمت جذاب دیگر از آموزش کف بینی در خدمت شما هستیم. در این قسمت به آموزش کف بینی خط ازدواج پرداخته ایم و نحوه خواندن خطوط کف دست برای پی بردن به روابط عاطفی و ازدواج را به شما آموزش داده ایم. حتما این پست و ویدئو آموزشی آن را ببینید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. همان طور که در پست پیشین آموزش کف بینی با سینرژی به شما گفتیم، فن کف شناسی با رمالی و دادن اطلاعات دروغ در مورد زندگی پیرامون هر فرد به شدت متفاوت است و کف بینی واقعی به توضیح شخصیت و زندگی همان فرد می پردازد. اکنون در قسمت دیگری از این آموزش به سراغ آموزش کف بینی خط ازدواج رفته ایم و ویدئویی برای یادگیری خواندن این خط برای شما تهیه کرده ایم.

خط ازدواج یکی از ده خط مهم در فن کف شناسی است و آشنایی با آن اطلاعات بسیار جالبی در مورد ازدواج و روابط عاطفی شما می دهد. به این خط، خط عشق یا وصلت هم گفته می شود و طبق روش هندی کف بینی، برای آقایان این خط کمی پایین تر از انگشت کوچک دست چپ و برای خانم ها نیز کمی پایین تر از انگشت کوچک ولی در سمت راست قرار دارد. در ویدئو آموزش کف بینی خط ازدواج تمام این موارد را ذکر کرده ایم.

ویدئو آموزش کف بینی خط ازدواج

همین ابتدا به شما بگوییم، گفتن اینکه چه ازدواجی برای شخص رقم می خورد و یا چه زمانی ازدواج می کند فقط از روی خط ازدواج کار دشواری است. برای پی بردن به این موارد نیاز به بررسی چندین خط و چندین جلسه آموزش کف بینی است. اما به کمک خط ازدواج می توان فهمید آیا شخص آماده ازدواج است و پذیرش مسئولیت های زناشویی است یا خیر.

خواندن
آموزش آسترولوژی: اوج و حضیض کواکب – قسمت دهم

به طور مثال اگر خط ازدواج در کف دست فرد یافت نشود، می توان چنین تفسیرهایی داشت:

  • فرد آماده ازدواج نیست
  • فرد مسئولیت های زندگی زناشویی را به خوبی انجام نمی دهد
  • فرد ممکن است در روابطش صادق نباشد
  • فرد توانایی راه بردن زندگی را ندارد
  • و…

در ویدئو آموزش کف بینی خط ازدواج این موارد تک به تک ذکر شده و این خط را با دقت بیشتری بررسی و تحلیل کرده ایم. حتما این ویدئو را مشاهده کنید و نظرات خود را در مورد آن در بخش دیدگاه ها بیان نمایید. اگر از این نوع آموزش ها به خوبی استقبال شود، به طور منظم ادامه خواهیم داد و تلاش خواهیم کرد آموزش کامل کف بینی را به رایگان به شما ارائه دهیم.

سوالات مرتبط

کف بینی چیست؟

کف بینی یک تکنیک طالع بینی است که در آن فرد به کمک خطوط روی کف دست فرد، به توضیح شخصیت و بررسی رخدادهایی که در آینده برای فرد اتفاق خواهد افتاد، می پردازد. “فن کف شناسی” واقعی با رمالی و کاسبی های دروغین متفاوت. به طور مثال در این تکنیک، استاد کف شناس به شما نمی گوید که مثلا شما با فلان شخص ازدواج می کنید یا فلان شخص وسیله شما را دزده است!

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 1]