آموزش کف بینی: آشنایی با تپه تجارت

با یکی دیگر از آموزش های کف بینی در خدمت شما هستیم. در این قسمت به سراغ بررسی تپه تجارت رفته ایم و مشخصات و خصوصیات فردی که کف دست آن دارای تپه تجارت برجسته و سفت است را برای شما معرفی کرده ایم. برای آشنایی با این خصوصیات به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. کسانی که دارای تپه تجارت برجسته، خوشریخت و سفت و گلگون باشند، دارای صفات چالاکی، پشتکار و دارای استعداد سرشار در کارهای تجارت، داد و ستد، بازرگانی، خرید و فروش و بساز و بفروش هستند. این تپه اگر بیش از حد برجسته و آشکار باشد، نشانه حیله، دزدی، دروغگویی، ادعاهای بیجا و بی اعتباری در کار تجارت است.

تپه تجارت اگر در کف دست کسی، فرو رفته و شل باشد، نشان دهنده کم هوشی و بی استعدادی و بی ارادگی صاحب آن در کار تجارت است. کسانی که دارای تپه تجارت برجسته باشند که بر روی آن یک خط راست بطور روشن دیده شود، از خوشبختی و خوش بیاری در کار تجارت برخوردار خواهند بود. اگر روی این تپه، خطوط نازک زیادی باشد، صاحب آن آدمی حقه باز و پشت هم انداز و نامطمئن است.

معنای نقوش روی تپه تجارت

اگر روی این تپه، چند خط عمودی راست نزدیک بهم با فاصله های منظم دیده شود، صاحب آن در رشته پزشکی هم استعداد شایان دارد. اگر روی این تپه، نقش یک صلیب دیده شود، نشانه ورشکستگی و برباد رفتن ثروت است. پس به دارنده این گونه تپه و نقش هشدار میدهیم که به کارهای تجاری و بازرگانی نپردازد!

بودن نقش یک سه گوشه (=مربع) هرچند هم که خطوط آن نامشخص باشد، دلیل برکاردانی و پیروزی در کار تجارت است. هم چنین تشکیل یک چهارگوشه با خطوط هرچند نازک و نامنظم، دلیل بر موفقیت و کاردانی است. تشکیل نقش شطرنجی از خطوط پراکنده روی تپه تجارت نشانه حیله گری، نادرستی و کلاهبرداری در کار تجارت است!

خواندن
آموزش آسترولوژی: معرفی طالع تحویل سال، طالع اصل و تحویل مولود و برج انتها – قسمت چهل و یکم

بودن نقطه یا نقطه های آبی رنگ تیره یا سیاه بر روی تپه تجارت نشان دهنده ضعف اعصاب یا بیماری عصبی صاحب آن است. روی این تپه، وجود خطوط زیاد و درهم و برهم، نشانه ای است از پیش آمدی دردناک پس به صاحبان اینگونه تپه هشدار میدهیم! اگر روی این تپه، خطوط نازک افقی زیاد باشد، نشانه استعداد است همراه با دشواریها و شکست در کار، به این افراد هم هشدار می دهیم!

برای دنبال کردن سایر قسمت های آموزش کف بینی، به صفحه آموزش مقدماتی کف بینی و آموزش حرفه ای کف بینی در وبسایت مراجعه کنید.

سوالات مرتبط:

کف بینی چیست؟

کف بینی یک تکنیک طالع بینی است که در آن به کمک بررسی شکل خطوط و منحفی های کف دست، به حقایقی واقعگرایانه و دقیق در مورد زندگی فردی که طالع آن گرفته می شود، می توان رسید. در کف دست خطوطی وجود دارند که هر یک معنای متفاوتی دارد و با سایر خطوط نیز فرق می کند.

آیا کف بینی نوعی رمالی است؟

خیر. استاد کف شناس به شما نمی گوید که مثلا همسرتان دارد به شما خیانت می کند یا فلان شخص وسیله شما را دزدیده است. کف بین واقعی، فقط در مورد شخصیت شما اظهار نظر می کند و مستقیما در مورد زندگی شما حرف می زند.

تپه های هشتگانه چه چیزی هستند؟

در کف دست انسان برجستگی هایی وجود دارد که به آن ها تپه می گویند. تعداد این برجستگی ها 8 عدد است و هر کدام نمایانگر یک صفت یا ویژگی در فرد هستند و نامی به آن ها اختصاص داده شده است. در کف شناسی برای پی بردن به صفات فرد این تپه ها مورد بررسی قرار می گیرند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]