بررسی تاثیر ورزش و تغذیه در داشتن سلامتی از دیدگاه قانون جذب

در این مطلب قصد داریم از دیدگاه قانون جذب به بررسی پاسخ این سوال بپردازیم که آیا ورزش و تغذیه در داشتن سلامتی عواملی مهم و تاثیرگذار هستند یا تنها وسیله ای در این امر می باشند؟ اگر دانستن پاسخ این سوال برای شما هم مهم است، تا انتهای این پست با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

آیا ورزش و تغذیه زیاد می توانند ما را سالم تر کنند و سلامتی را به ما بدهند؟ بد نیست به این سوال از دیدگاه قانون جذب پاسخ دهیم. برای پاسخ دادن هم به مثال هایی که همه ما دیده ایم، اشاره می کنیم و این موضوع را در کنار هم بررسی می کنیم. احتمالا افرادی را دیده اید که تغذیه سالم و ورزش را انتخاب می کنند و این موضوعات برایشان مهم است و از سلامتی برخوردار هستند.

افرادی را هم دیده اید که خیلی به ورزش و تغذیه خود حساس هستند و سالهای سال است که به دنبال فواید و نتیجه کار خود هستند در حالیکه به سلامتی کامل نیز دست پیدا نمی کنند. این بدان معنا است که، عملی که شما انجام می دهید نسبت به افکار، احساسات و داستانی که تعریف می کنید، ارزش کمتری دارد.

هنگامی که ابتدا به تعادل ارتعاشی می رسید، عمل و تلاش فیزیکی که انجام می دهید نیز نتایج فوق العاده ای را برایتان به ارمغان می آورد. اما اگر از ابتدا این کار را انجام ندهید، هیچ عملی نمی تواند ناهماهنگی ارتعاشی و انرژی شما را جبران کند. پس از دیدگاه قانون جذب این نتیجه را می توان گرفت که ورزش و تغذیه در داشتن سلامتی تاثیرگذار هستند اما در صورتی که شما به این هماهنگی رسیده باشید. وگرنه نتیجه ای که به دنبال آن هستید را نه از ورزش و نه از هیچ چیز دیگری نمی گیرید.

خواندن
بررسی شغل از دیدگاه قانون جذب - منبعی سودمند برای داشتن لذت

هماهنگی باعث الهام رفتارهای سودمند می شود

از جایگاه هماهنگی است که رفتارهای سودمند به شما الهام می شود و برعکس اگر هماهنگ نباشید کارهای مخرب و زیان آوری انجام می دهید. نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل در زمان جنگ جهانی دوم گفته بود اگر بتوانم راه بروم هرگز نمی دوم، اگر بتوانم بایستم هرگز راه نمی روم، اگر بتوانم بنشینم هرگز نمی ایستم و اگر بتوانم دراز بکشم هرگز نمی نشینم.

وینستون چرچیل همیشه سیگار برگ گوشه لبش بود و نود سال هم عمر کرد، تا آنجا که میدانیم همیشه سالم هم بود. در حالیکه شیوه زندگی اش اصلا شباهتی به سبک زندگی که امروزه از آن به عنوان سبک زندگی سالم تلقی کنیم نداشت.

علت اینکه خیلی ها نسبت به رفتارهایی که منجر به زندگی سالم می شوند،گیج شده اند این است که عمل و رفتار برای آنها اولویت دارد و بخش مهم معادله یعنی اهمیت افکار، احساسات و داستان های خود را فراموش کرده اند. این موضوع را همیشه در ذهنتان داشته باشید، افکار شما از هر چیز دیگر حتی اعمالتان نیز مهم تر است. پس برای رسیدن به هر خواسته ای از جمله سلامتی، ابتدا باید افکارتان را با آن هماهنگ کنید و با عمل هایتان، رسیدن به این خواسته را تسریع بخشید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]