آیا پس انداز کردن پول برای روز مبادا کار درستی است؟

یکی از موضوعاتی که ممکن است در جذب خواسته گیج کننده باشد، این است که آیا پس انداز کردن پول برای روز مبادا به معنی این است که ما در ذهن خود به مصیبتی در آینده باور داریم و منتظر آن هستیم و آیا باید چنین کاری انجام دهیم یا خیر؟ در این پست می خواهیم این موضوع را برای شما بشکافیم و بیشتر در مورد آن حرف بزنیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

ما در پیج اینستاگرام @synergy.astro هر روز آموزش ها و تکنیک هایی برای جذب خواسته ها و رسیدن به موفقیت معرفی می کنیم. حتما ما را در این پیج دنبال کنید. آقایی برای ما تعریف می کرد که معلم او اعتقاد داشت پس انداز کردن پول برای روز مبادا یعنی ما منتظر رسیدن مصیبت هستیم و آن را برنامه ریزی می کنیم. تلاش برای داشتن امنیت نه تنها جز ناامنی بیشتر نتیجه دیگری ندارد بلکه اتفاقات ناگوار بیشتری را جذب می کند. این شخص می خواست بداند که آیا چنین اعتقادی همسو با قانون جذب می باشد یا خیر.

پاسخ ما این بود: بله او درست میگفت. توجه به هر چیزی اصل و جوهره آن را به سمت ما می آورد. اگر تمرکز شما بر این باشد که ممکن است در آینده اتفاقات بدی برایتان بیفتد این باور احساس بدی را در شما به وجود می آورد و این احساس نشان دهنده این است که کاملا در حال جذب این اتفاقات هستید. اما می توان به طور خلاصه وقوع ناخواسته خود را در آینده در نظر بگیرید، مثل وضعیت مالی که با فکر کردن به آن احساس ناامنی به شما دست می دهد و سپس به خواسته خود که ثبات مالی می باشد برسید.

پیشنهاد می کنم: تفاوت احساس منفی نسبت به پول و مریضی مثل سرطان

وقتی بر امنیت مالی خود تمرکز می کنید عملی که می تواند این وضعیت امنیت را بالاتر ببرد به خوبی به شما الهام می شود و می توانید آنها را انجام دهید. عمل پس انداز کردن پول برای روز مبادا و یا سرمایه گذاری به خودی خود نه منفی است و نه مثبت. اما آن شخص درست میگفت نمی توان از موقعیتی که احساس ناامنی در آن می کنید به منطقه ی امن برسید.

خواندن
آیا تلاش کردن به معنی سخت کار کردن است؟

از شما می خواهیم که از قدرت ذهن خود استفاده کنید و به امنیتی که احساس بهتری در شما ایجاد می کند فکر کنید و سپس اعمالی را که از این جایگاه احساسی مثبت به شما الهام می شود انجام دهید. هر چیزی که احساس خوبی به شما می دهد در هماهنگی با خواسته تان است و هر چیزی که احساس بد به شما می دهد در این هماهنگی جایی ندارد به همین سادگی.

بسیاری می گویند که به هیچ عنوان نباید درخواست پول داشته باشید چرا که این درخواست مادی گرایانه است و اصلا کار معنوی نیست. اما می خواهیم به شما یادآوری کنیم که شما در این جهان فیزیکی قرار دارید و روح شما نیز در بدن مادی تان قرار دارد. شما در بدن های فیزیکی خود و بر روی سیاره فیزیکی خود قرار دارید و روح و بدن مادی تان هر دو در کنار یکدیگر قرار دارند و قابل جدا شدن نیستند.

شما نمی توانید خود را از جنبه ی معنوی و روحی خود جدا کنید. این موضوع درباره ی جسم و بدن مادی تان نیز صادق است. تمام چیزهای فوق العاده که شما را احاطه کرده اند و ماهیت فیزیکی دارند، ماهیت معنوی نیز دارند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]