داستان فراوانی مالی من چیست؟

وقتی حرف از جذب ثروت یا پول می زنیم، قطعا منظور ما رسیدن به فراوانی مالی و وفور نعمت از همه لحاظ است. اما برای همه افراد یک داستان واحد برای رسیدن به این خواسته وجود ندارد، بلکه هر شخصی داستان فراوانی مالی مختص به خود را دارد که این داستان هم ریشه در تفکرات او در رسیدن به خواسته هایش دارد. اگر دوست دارید بدانید داستان شما چیست، تا انتها با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

ما در پیج اینستاگرام @synergy.astro هر روز آموزش ها و تکنیک هایی برای جذب خواسته ها و رسیدن به موفقیت معرفی می کنیم. حتما ما را در این پیج دنبال کنید. در ابتدا باید بگوییم: باور کمبود دلیلی است که باعث می شود بیشتر مردم به فراوانی مالی که انتظارش را دارند نرسند. وقتی باور دارید که منابع مالی محدودی وجود دارد و به اندازه ی کافی در دسترس همگان نیست و با دیدن شخصی که وضعیت مالی بهتری نسبت به دیگران دارد احساس بی عدالتی می کنید و فکر می کنید چون ثروت در دست آنهاست بقیه مردم از آن محروم می شوند با این باور خود را فراوانی دور می کنید.

موفقیت مالی یک فرد علت نرسیدن شما به ثروت نیست. علت آن مقایسه منفی و توجه به کمبود خواسته خود است. وقتی احساسات منفی دارید و دیگران را متهم به بی عدالتي، ولخرجی و یا انباشت ثروت می کنید یا باور دارید که منابع مالی کافی برای همه در جهان وجود ندارد، مانع رسیدن خود به وضعیت بهتر می شوید.

داستان فراوانی مالی شما به هیچ شخصی ارتباطی ندارد

وضعیت هیچ شخصی ارتباطی به شما ندارد. تنها چیزی که روی شما تأثیر می گذارد استفاده از انرژی فیزیکی در افکارتان است. داشتن و یا نداشتن فراوانی مالی در زندگی تان هیچ ارتباطی به کارهایی که دیگران انجام می دهند ندارد. همه اینها تنها به زاویه دید شما و افکاری که ارسال می کنید بستگی دارد. اگر می خواهید وضعیت مالی خود را تغییر دهید باید داستانی متفاوت از خود بگویید.

بیشتر مردم کسانی را که خوب زندگی میکنند صاحب زمین، پول و خیلی چیزهای دیگر هستند مورد انتقاد قرار می دهند و این انتقاد از عادت فکر کردن به کمبود ناشی می شود. آنها می خواهند احساس بهتری داشته باشند و باور دارند با نادرست تلقی کردن چیزهایی که نمی توانند به دست بیاورند احساس بهتری پیدا خواهند کرد. اما هرگز احساس خوبی پیدا نخواهند کرد چرا که نتیجه توجه به کمبود، کمبود را جذب خواهد کرد.

خواندن
اهمیت سه رنگ اصلی قرمز، زرد و آبی در متافیزیک و رابطه با چاکراها

اگر خواسته رسیدن به ثروت در ذهن آنها نبود دیدن موفقیت دیگران برایشان سخت و ناراحت کننده نمی شد. با انتقادهایی که همیشه همراه خود دارند موجب می شوند تا تفاوت ارتعاشی با خواسته خود داشته باشند. به بیانی دیگر اگر شخصی با شما تماس بگیرد و بگوید:” سلام تو مرا نمی شناسی تماس گرفتم تا بگویم دیگر به تو زنگ نمی زنم”. احساس منفی از نبودن این شخص در زندگی تان نخواهید داشت چون درخواستی برای حضورش در زندگیتان نداشتید. اما اگر شخصی که برایتان مهم است این حرف را به شما بزند به شدت احساس منفی خواهید داشت چون خواسته و باور شما چیز دیگری است.

پیشنهاد می کنم: چه می شود اگر انسان فقیر احساس فقر نکند؟

وقتی راجع به چیزی احساس منفی دارید این بدان معنی است که آن خواسته از دل تجربیات شما به وجود آمده است در حالی که با افکار منفی جلوی آن را گرفته اید. تفاوت ارتعاشی با خواسته همیشه موجب احساس منفی می گردد و احساسات منفی همواره راهنمای خوبی هستند تا کمک کنند افکاری را پیدا کنید که از نظر ارتعاشی با خود واقعی و خواسته تان هماهنگ باشند.

همین موضوع به ظاهر ساده، بزرگترین مانع شما برای رسیدن به فراوانی مالی است. یک مقایسه اشتباه، یک حس خشم و حس منفی به افراد ثروتمند، یک تفکر غلط نسبت به منابع مالی در دنیا، همگی در قدم اول باعث دور شدن شما از خواسته تان می شود و در قدم دوم با فرستادن ارتعاش کمبود، مانع جذب پول، ثروت و فراوانی می شود. پس برای رسیدن به خواسته های مالی خود، ابتدا داستان جدیدی را برای خود تعریف کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]